ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock me baby

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Rock me baby Empty Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:00

Sjeverna Koreja osudila vojne vježbe Seula i Washingtona: "Samo će baciti ulje na vatru"
Piše: Hina
Objavljeno prije 3 sata

Rock me baby BtnminusTekst Rock me baby Btnplus

Rock me baby SjevernaKorejaKimJongun-HINA
Foto: Hina
SJEVERNA KOREJA upozorila je Sjedinjene Države da samo "bacaju ulje na vatru" vojnim vježbama koje počinju u ponedjeljak, dok napetost između Washingtona i Pjongjanga doseže vrhunac.

Pjongjang je testirao dvije međukontinentalne balističke rakete u srpnju, za koje se čini da mogu doseći dobar dio američkog kontinenta. Reagirajući na to, američki predsjednik Donald Trump zaprijetio je "svim mogućim sredstvima" Sjevernoj Koreji.

Na to je Pjongjang odgovorio obećanjem da će ispaliti rakete na američki teritorij Guam u Tihom oceanu. Sjevernokorejski čelnik Kim Jong-un stavio je taj plan na čekanje, ali je upozorio da njegovo izvođenje ovisi isključivo o ponašanju Washingtona.

Seul i Washington počinju u ponedjeljak zajedničku godišnju vojnu vježbu "Ulchi Freedom Guardian" tijekom koje će se više desetaka tisuća vojnika uvježbavati za zaštitu Južne Koreje protiv sjevernokorejskog napada.

U očima Pjongjanga ta je vježba provokativna proba za invaziju njezina teritorija. Svake godine iznosi prijetnju o vojnoj odmazdi.

"Zajednički manevri su eksplicitan izraz njihova neprijateljstva spram nas, i nitko ne može jamčiti da se ta vježba neće pretvoriti u pravu bitku", piše u nedjelju dnevnik jedine stranke na vlasti, Rodong Sinmun.

"Zajedničke vježbe Ulchi Freedom Guardian samo će baciti ulje na vatru i pogoršati stanje na poluotoku".

Američki State Department dao je na znanje da će se operacija Ulchi Freedom Guardian (UFG) koja potječe iz 1976. godine i temelji se uglavnom na kompjuterskoj simulaciji održati kao što je predviđeno.

Pentagon je u petak priopćio da će u vježbama sudjelovati oko 17.500 američkih vojnika zajedno s vojnicima iz Australije, Kanade, Kolumbije, Danske, Novog Zelanda, Nizozemske i Velike Britanije.

"UFG je kompjutorska simulacija obrambene vježbe u svrhu povećanja spremnosti, zaštite regije i održavanja stabilnosti na Korejskom poluotoku", stoji u priopćenju Pentagona.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sjeverna-koreja-osudila-vojne-vjezbe-seula-i-washingtona-samo-ce-baciti-ulje-na-vatru/989414.aspx
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by jastreb Sun 20 Aug - 15:02

Držimo palčeve Korejancima.

Sjevernim,dakako.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by dijagram Sun 20 Aug - 15:03

Samo da vise krene, militaristi s foruma su nestrpljivi,predugo je mir u svijetu,nemaju gdje i za koga navijati.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:06

jastreb wrote:Držimo palčeve Korejancima.

Sjevernim,dakako.
Ono što je važno za primjetiti, da je Kim Yong Un odgodio lansiranje raketa u blizini otoka Guam na kojem SAD ima svoju vojnu bazu, a da je Kina pozvala obje strane, SAD i Južnu Koreju da odgodi do daljnjeg vojne vježbe, a Sjevenu Koreju da odustane od razvoja nuklearnog programa. Kina je jasno poručila Pyong Yangu da će ostati neutralna u sukobu sa SAD-om ako Kim lansira rakete, ali je istaknula da će se vojno uključiti na strani Sjeverne Koreje ako SAD ne prestane s vojnom prijetnjom i provokacijama Sjeverne Koreje.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by Leviathan2 Sun 20 Aug - 15:10

podrska bratu kimu

_________________
Rock me baby Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:13



Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by prckov Sun 20 Aug - 15:16

melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:19

melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
Kim u stvari nema izbora, ne može odustati od nuklearnog programa i razvoja ICBM-a, ako pokaže znak slabosti prema vanjskom neprijatelju, njegova vojna vrhuška će ga strijeljati onim istim protuzračnim topom kojim je on gađao svog ujaka. Imamo dva nesretna lidera koji su uhvaćeni u stupicu i ne mogu si priuštiti da uzmaknu.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:21

prckov wrote:
melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:22

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
Otkaz Stevu Banonu praktički znači Trumpov veliki politički poraz na unutrašnjem planu, i Trumpu i Kimu je sada biti ili ne biti.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by prckov Sun 20 Aug - 15:25

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
veleizdaja je fake news, isfabricirana medijska bomba
gradanski rat je moguc ali malo vjerojatan
istu sansu za rat I sam impicment ima da prouzrokuje ili u najboljem slucaju trajnu nestabilnost do otvorenog sukoba
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:27

prckov wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
veleizdaja je fake news, isfabricirana medijska bomba
gradanski rat je moguc ali malo vjerojatan
istu sansu za rat I sam impicment ima da prouzrokuje ili u najboljem slucaju trajnu nestabilnost do otvorenog sukoba
Čuj, ako već senatori pozivaju na ubojstvo Trumpa, onda je dogorjelo do noktiju.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by čardak efendija Sun 20 Aug - 15:31

Leviathan2 wrote:podrska bratu kimu
i mi srbi smo sad za njega kad nam je trump utero kurac a bili smo sigurni da će da nam oslobodi kosovo! Sad smo za brata kima i nadamo se da će on da sjebe amerikance i da oslobodi kosovo umesto nas!

_________________
Rock me baby Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by prckov Sun 20 Aug - 15:32

melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:

Trump u stvari nema izbora, doma mu prijeti impeachment i građanski rat.
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
veleizdaja je fake news, isfabricirana medijska bomba
gradanski rat je moguc ali malo vjerojatan
istu sansu za rat I sam impicment ima da prouzrokuje ili u najboljem slucaju trajnu nestabilnost do otvorenog sukoba
Čuj, ako već senatori pozivaju na ubojstvo Trumpa, onda je dogorjelo do noktiju.
to je crnkinja senatorka afirmativne akcije
povukla izjavu brze bolje sa fejsa
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 15:36

prckov wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
da, samo tramp nije ratnik
vise biznis kalkulator I blefer
Prijeti mu doma impeachment zbog veleizdaje i suradnje s Rusijom radi potkopavanja nacionalne sigurnosti, a rasni i klasni nemiri u SAD-u su dosegli točku vrenja koje prijeti da čitavu zemlju baci u ambis. Bit će rata, i bit će ga već do kraja ovog mjeseca.
veleizdaja je fake news, isfabricirana medijska bomba
gradanski rat je moguc ali malo vjerojatan
istu sansu za rat I sam impicment ima da prouzrokuje ili u najboljem slucaju trajnu nestabilnost do otvorenog sukoba
Čuj, ako već senatori pozivaju na ubojstvo Trumpa, onda je dogorjelo do noktiju.
to je crnkinja senatorka afirmativne akcije
povukla izjavu brze bolje sa fejsa
Zajebi, pušten je duh iz boce. Ovo je predaleko otišlo, mogu se Amerikanci slagati s predsjednikom ili ne, ali on je institucija koju se poštuje. Uvijek. Pa kako su mediji i Demokrati ismijavali Busha, ali ovo je nešto sasvim drugo.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by Regoč Sun 20 Aug - 15:58

Kim ne smije popustiti jer će završiti sa štapom u guzici.

_________________
Rock me baby Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by kic Sun 20 Aug - 16:05


Rock me baby Fb_img70

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by melkior Sun 20 Aug - 16:20

kic wrote:
Rock me baby Fb_img70

Dovoljno je Kimu da na svojoj stranu uvuče u rat - Kinu. Još se i rimuje cheers bounce
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by orion Sun 20 Aug - 20:26

Kad se škljoca sa nuklearima, škljoca se samo jezikom.

To je najbitnije, to je jedini razlog zašto još uvijek postojimo.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by darth_vader Mon 21 Aug - 9:09

čardak efendija wrote:
Leviathan2 wrote:podrska bratu kimu
i mi srbi smo sad za njega kad nam je trump utero kurac a bili smo sigurni da će da nam oslobodi kosovo! Sad smo za brata kima i nadamo se da će on da sjebe amerikance i da oslobodi kosovo umesto nas!
:vaultboy1
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Rock me baby Empty Re: Rock me baby

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum