ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by gargamel0101 Sat 19 Sep - 12:07

Kaže ono govedo Ranko da Kolinda pokušava uvesti paralelnu vlast jer tvrdi da će ući 40000, a mi već na pola. :D
http://www.jutarnji.hr/uzivo--kitarovic-trazi-angazman-vojske--u-sljedeca-dva-dana-stize-jos-40-000-ljudi--slovenci-propustaju-izbjeglice---rekli-su-nam-da-ce-otvoriti-koridor-za-obitelji-/1421130/
Zoki car, Zoki manga.:D


P.S.: Govedo nema pojma o čemu predsjednica priča.
http://www.jutarnji.hr/ostojic--glavnina-izbjeglica-otisla-iz-hrvatske--tovarnik-najkriticnija-tocka/1421316/
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by marcellus Sat 19 Sep - 13:20

Zoki car, Zoki manga.:D

Plan B prdnuo u čabar, idemo na plan c.

_________________
MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by mutava baštarda Sat 19 Sep - 13:36

Plan C . Prvi mačići se u vodu bacaju. Postoji li plan C?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by michaellcmacha Sat 19 Sep - 14:08

marcellus wrote:
Zoki car, Zoki manga.:D

Plan B prdnuo u čabar, idemo na plan c.
marc... treba samo pokušati pretpostaviti razvoj situacije u narednim danima, ukoliko je za vjerovati informacijama o svim dosadašnjim prelascima državnih granica u drugim zemljama nigdje u tako kratkom periodu nije prešlo toliko ljudi bez, može se slobodno konstatirati, većih problema za one koji granicu invazivno prelaze, što je poruka svima koji stvarno ali i potencijalno imaju namjeru na takav način granicu prijeći da nema razloga za odlaganje kretanja na put, čak štoviše to je dodatna motivacija. međutim neovisno koliko trajao proces u kojem ovako ili onako dolazi do nastavljanja protoka po utvrđenim ili iznimnim koridorima, u jednom trenutku će ti koridori biti totalno presječeni i taj protok će biti zaustavljen, a onda se više neće brojati niti popisivati tko je i u kolikom broju ušao, nego koliko je smrtno stradalih i teško ozlijeđenih. tko će snositi odgovornost kad industrija plastike počne ostvarivati ekstra dobit od proizvodnje crnih vreća sa patentnim zatvaračem....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by gargamel0101 Sat 19 Sep - 16:04

Austrijanci vraćaju emigrante.:D
http://www.jutarnji.hr/uzivo--kitarovic-trazi-angazman-vojske--u-sljedeca-dva-dana-stize-jos-40-000-ljudi--slovenci-propustaju-izbjeglice---rekli-su-nam-da-ce-otvoriti-koridor-za-obitelji-/1421130/
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 16:05

15:42  Austrija će vraćati migrante u Hrvatsku i Sloveniju?MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Share
Austrijska ministrica unutarnjih poslova Johanna Mikl-Leitner objavila je priopćenje iz kojeg bi se dalo zaključiti da u najmanju ruku nije zadovoljna hrvatskim planom B za izbjeglice.Istaknula je da joj nije jasno zašto se u Sloveniji i Hrvatskoj ne poštuju europska pravila o azilu (Dublin III), te je najavila da će se Austrija istih striktno pridržavati, što uključuje i mogućnost vraćanja novopristiglih izbjeglica u spomenute dvije države. Kazala je da ni Hrvatska ni Slovenija nisu nesigurne države te da se ne može govoriti kako migranti u njima ne bi imali budućnosti. Založila se za usuglašavanje europskog plana o izbjegličkim kvotama te za ulaganje milijardi eura u izbjegličke kampove po samoj Siriji koji bi zaustavili trenutni val ljudi koji stižu u Europu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by crvenkasti Sat 19 Sep - 16:17

Trebamo dobro provjeriti ima li među njima i koji Srbin.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Yehudi Sat 19 Sep - 16:26

crvenkasti wrote:Trebamo dobro provjeriti ima li među njima i koji Srbin.

 Lako za Srbe.

Prije bi tribalo kontrolirati šiptare i sl.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by crvenkasti Sat 19 Sep - 16:32

Šiptari ok, oni su nam pomagali protiv Srba.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Yehudi Sat 19 Sep - 16:42

ČAK SE I ONO GOVNO -HEBRANG- POJAVIO

 Pa sada svako govno ima šta za reći............samo neka

 kamere snimaju................strašno, strašno nešto.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 16:45

O IZBJEGLICAMA U TOVARNIKU 'Većina njih me iznenadila jednim pitanjem'


U Tovarniku situaciju s izbjeglicama prati reporter Dnevnika Nove TV, Andrija Jarak, koji je pričao s liječnikom u tovarničkom domu zdravlja, dr. Nizarom Shoukryem.

Već ste četiri dana prevoditelj. Kakva je situacija danas?

'Svaki dan je bolje i bolje. Bolje smo organizirani i polako učimo iz grešaka. Jer to je nešto novo za nas. Očekivali smo do dvije tisuće ljudi, a prolazi više od 10 tisuća.'

Hoćete li stići napuniti šatore? Je li vas strah kiše?

'Digli smo dva šatora kod željezničke stanice za svaki slučaj jer su nam javili da će možda pasti kiša.'



Vi ste Sirijac koji cijeli život živi i radi u Hrvatskoj. Iz prve ruke možete reći - što ovi ljudi kažu, gdje idu, što im je cilj, kako su zadovoljni onime što su ovdje doživjeli?

'Većina njih me iznenadila jednim pitanjem. Pitali su me - 'Zašto se hrvatska Vlada muči s nama? Mi imamo novce, organizirajte nam autobuse. Mi smo spremni platiti autobuse samo da idemo dalje. Zašto se vi mučite i nabavljate nam hranu i piće? Ne trba nama ništa. Nama je cilj da idemo dalje. Ako treba, nabavite nam autobuse i taksije ili nas pustite. Mi ćemo se snaći i idemo dalje. Ne želimo stvoriti nikakve probleme za vas. Mi ne želimo tu ostati. Mi smo ovdje u tranzitnoj zemlji i znamo gdje želimo ići. Pustite nas da mi organiziramo nego da se mučite s nama.' Rekli su mi da misle da mi nemamo kapacitete. Onda im ja kažem da nama ne fale autobusi i vlakovi. Ali fali nam mjesta gdje će vas primiti u Zagrebu i u tim kampovima. Mi moramo biti spremni za toliko ljudi.'

Jesu li tenzije pale? Jesu li ljudi sad smireniji?


'Sve ih je manje i manje. Uvijek postoje neke skupine koje žele ići dalje i onda dignu ostale s krivim informacijama. Tako da im stalno objašnjavam da ne nasjedaju tim informacijama. Policija neće nikome dozvoliti da ide slobodno po Hrvatskoj. Čekajte svoj vlak ili autobus i sve će biti organizirano.'
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 16:46

Haha, upravo smo dobili saveznike s kojima se možemo osvetiti Njemačkoj, Francuskoj, Engleskoj i drugim protestantima. Šalji dalje i trpaj! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Tony Soprano Sat 19 Sep - 17:15

crvenkasti wrote:Trebamo dobro provjeriti ima li među njima i koji Srbin.
ko te kaj pita?
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 18:05

Hebrang je prava osoba inače, on neće govoriti laži o stanju, možda ponekad kaže koju neistinu i to je sve, taman se uklopi u trenutnu sliku situacije i vlasti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 18:38

Fénix wrote:
'Većina njih me iznenadila jednim pitanjem. Pitali su me - 'Zašto se hrvatska Vlada muči s nama? Mi imamo novce, organizirajte nam autobuse. Mi smo spremni platiti autobuse samo da idemo dalje. Zašto se vi mučite i nabavljate nam hranu i piće? Ne trba nama ništa. Nama je cilj da idemo dalje. Ako treba, nabavite nam autobuse i taksije ili nas pustite. Mi ćemo se snaći i idemo dalje. Ne želimo stvoriti nikakve probleme za vas. Mi ne želimo tu ostati. Mi smo ovdje u tranzitnoj zemlji i znamo gdje želimo ići. Pustite nas da mi organiziramo nego da se mučite s nama.' Rekli su mi da misle da mi nemamo kapacitete. Onda im ja kažem da nama ne fale autobusi i vlakovi. Ali fali nam mjesta gdje će vas primiti u Zagrebu i u tim kampovima. Mi moramo biti spremni za toliko ljudi.'
Mdaa..gadna bila ta diktatura u Siriji,narod lose zivio nije imao od cega se prehraniti... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 18:46

bogomdani wrote:
Fénix wrote:
'Većina njih me iznenadila jednim pitanjem. Pitali su me - 'Zašto se hrvatska Vlada muči s nama? Mi imamo novce, organizirajte nam autobuse. Mi smo spremni platiti autobuse samo da idemo dalje. Zašto se vi mučite i nabavljate nam hranu i piće? Ne trba nama ništa. Nama je cilj da idemo dalje. Ako treba, nabavite nam autobuse i taksije ili nas pustite. Mi ćemo se snaći i idemo dalje. Ne želimo stvoriti nikakve probleme za vas. Mi ne želimo tu ostati. Mi smo ovdje u tranzitnoj zemlji i znamo gdje želimo ići. Pustite nas da mi organiziramo nego da se mučite s nama.' Rekli su mi da misle da mi nemamo kapacitete. Onda im ja kažem da nama ne fale autobusi i vlakovi. Ali fali nam mjesta gdje će vas primiti u Zagrebu i u tim kampovima. Mi moramo biti spremni za toliko ljudi.'
Mdaa..gadna bila ta diktatura u Siriji,narod lose zivio nije imao od cega se prehraniti... :clown
zašto su se pobunili protiv assada onda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by debotoijusto Sat 19 Sep - 18:52

neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
'Većina njih me iznenadila jednim pitanjem. Pitali su me - 'Zašto se hrvatska Vlada muči s nama? Mi imamo novce, organizirajte nam autobuse. Mi smo spremni platiti autobuse samo da idemo dalje. Zašto se vi mučite i nabavljate nam hranu i piće? Ne trba nama ništa. Nama je cilj da idemo dalje. Ako treba, nabavite nam autobuse i taksije ili nas pustite. Mi ćemo se snaći i idemo dalje. Ne želimo stvoriti nikakve probleme za vas. Mi ne želimo tu ostati. Mi smo ovdje u tranzitnoj zemlji i znamo gdje želimo ići. Pustite nas da mi organiziramo nego da se mučite s nama.' Rekli su mi da misle da mi nemamo kapacitete. Onda im ja kažem da nama ne fale autobusi i vlakovi. Ali fali nam mjesta gdje će vas primiti u Zagrebu i u tim kampovima. Mi moramo biti spremni za toliko ljudi.'
Mdaa..gadna bila ta diktatura u Siriji,narod lose zivio nije imao od cega se prehraniti... :clown
zašto su se pobunili protiv assada onda?
kruha svrh pogace
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 18:57

Ma tko se pobunio, jel ovi "Sirijci" dolje???

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 1238871_1428404560718995_495090284_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by veber Sat 19 Sep - 18:58

bratstvo i jedinstvo kod pobunjenika.

jastreb bi bio zadovoljan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Guest Sat 19 Sep - 19:01

to je ta internacionalna brigada, obični sirijci su prvi digli pobuni inače nije im prvi put.. i ne samo to , nego su doslovno cijele brigade assadove vojske prelazile na stranu pobunjenika.. isto kao što su svi Hrvati u JNA prešli na stranu HV a Srbi na svoju (većinom).

O čemu se radi? jednostavno je,  - sirija je multinacionalna država gdje manjina aleviti 10-13% drže 60% sunita arapa za muda..  ovi su digli pobunu i ostalo je povjest.. 

da, prije toga sirija imala stanovnika ko Hrvatska 1960, a 2010 imaju 23 milijuna stanovnika.. ogroman rast populacije sam po sebi dovodi do sranja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737 Empty Re: MIGRANTI I DALJE STIŽU Dosad ih u RH ušlo 20.737

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum