ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by Guest Fri 11 Aug - 11:30

marcellus wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:

Serbinho-3 wrote:Ko jos nosi krzno, osim po selendrama Ukrajine...
To se skida jebote.
To nije pravo krzno, jeste čoravi?

možda je tepih iz ikee
kaje daje gadno je

Guest
Guest


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 11:31

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:eh..mene sada ceka dosta napora...narocito nedjelju i ponedjeljak..pripreme za veliku gospu posto sam u sinju....a bit ce nas na rucku cetrdesetak obiteljski clanovi i prijatelji obitelji...rezervirao janjca,odojka...valaj rezati prsut...praviti jedno 150 komada arambasica..kolace...jedno nabaviti tri velike lubenice....osigurati trisdesetak i vis elitara vina..evo bas cu danas flasirati vino...ima posla ko u prici..
blago tebi dok mama može :P
a sta's vratim ja to fizikalijomi na kuci i oko kuce i u vrtu,vocnjaku...eto jucer sam pokosio rucno vocnjak jednu livadu...prekjucer izvadio 300 kila krumpira...
a znam, no tko će ako ne ti :)
odlično se nadopunjavate, tak i treba
jbg.....ali dobro je otic dolej zaletiti se koji vikend..napuniti gepek..krumpirima,prsutom,pancetom,vinom,mesom...i tako to.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by dzango Fri 11 Aug - 11:31

kaja wrote:
dzango wrote:
kaja wrote:Kako je divno na moru, konacno ne gori nego puse, taman za kavu..
Neko na more, neko u podrum.
U podrumu je dobro, hladno, pijuckaš ...boli te uvce...
I čitam Bikovskog. Red je da se obnovi gradivo.

_________________
Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by dzango Fri 11 Aug - 11:34

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:eh..mene sada ceka dosta napora...narocito nedjelju i ponedjeljak..pripreme za veliku gospu posto sam u sinju....a bit ce nas na rucku cetrdesetak obiteljski clanovi i prijatelji obitelji...rezervirao janjca,odojka...valaj rezati prsut...praviti jedno 150 komada arambasica..kolace...jedno nabaviti tri velike lubenice....osigurati trisdesetak i vis elitara vina..evo bas cu danas flasirati vino...ima posla ko u prici..
blago tebi dok mama može :P
a sta's vratim ja to fizikalijomi na kuci i oko kuce i u vrtu,vocnjaku...eto jucer sam pokosio rucno vocnjak jednu livadu...prekjucer izvadio 300 kila krumpira...
a znam, no tko će ako ne ti :)
odlično se nadopunjavate, tak i treba
jbg.....ali dobro je otic dolej zaletiti se koji vikend..napuniti gepek..krumpirima,prsutom,pancetom,vinom,mesom...i tako to.. :)
Isto kod nas. Što bi rekao duško Radović: Beograd je najlepši za praznike, kada svi Beograđani odu kući.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by kaya Fri 11 Aug - 11:38

marcellus wrote:
kaja wrote:
dzango wrote:

Serbinho-3 wrote:Ko jos nosi krzno, osim po selendrama Ukrajine...
To se skida jebote.
To nije pravo krzno, jeste čoravi?

možda je tepih iz ikee
:D


Last edited by kaja on Fri 11 Aug - 11:38; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by kic Fri 11 Aug - 11:44

kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:kaja opet te kic briše?
Ili Kic ili udba Hdz ..:)
još će nam počet mijenjat avatare, nickove i potpise..a onda to bude cirkus tek :P
Ako moj zamjeni sa metildinim ubit cu se

:}
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 11:54

e glec ovo bas prigodno za ovu temu...sulejman se prepao hrvatske

https://www.youtube.com/watch?v=gdrL_L-eM-w

 Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by kaya Fri 11 Aug - 11:55

kic wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:kaja opet te kic briše?
Ili Kic ili udba Hdz ..:)
još će nam počet mijenjat avatare, nickove i potpise..a onda to bude cirkus tek :P
Ako moj zamjeni sa metildinim ubit cu se

:}
Mislih reci ako moj zamjeni s metildinim ubit cu ga !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by kic Fri 11 Aug - 11:58

kaja wrote:
kic wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:
kaja wrote:
Noor wrote:kaja opet te kic briše?
Ili Kic ili udba Hdz ..:)
još će nam počet mijenjat avatare, nickove i potpise..a onda to bude cirkus tek :P
Ako moj zamjeni sa metildinim ubit cu se

:}
Mislih reci ako moj zamjeni s metildinim ubit cu ga !

:D

šta ono metilda ima na avu, biciklo?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by kaya Fri 11 Aug - 12:00

vuksadinare wrote:e glec ovo bas prigodno za ovu temu...sulejman se prepao hrvatske

https://www.youtube.com/watch?v=gdrL_L-eM-w

 Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:07

e ovo mi isto dobro...'treba sest milujuna turaka da nose tri milijuna crnogoraca jer oni ne zele hodati' Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602 

https://www.youtube.com/watch?v=WOcOTwQBEOI
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:07

server efendija... Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:08

poštar paša.... Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:13

ahahahahahha...hrvatski poreznici dolaze sulejmanu sa prijedlogom za porez... Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602 ..udavit cu se..

https://www.youtube.com/watch?v=KdUcWqmyY4w
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:16

...napravit ce toliko djece da ce mu slavko danas maric morat placati djecji doplatak.. Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by vuksadinare Fri 11 Aug - 12:20

Gnječ saznao da Hrvatska nije izrucila perkovica... Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 1f602 

https://www.youtube.com/watch?v=bQuhdEwZnX4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by Guest Fri 11 Aug - 13:51

kaja wrote:Ja ne volim selo, okrutni su , priprost svijet, kolju životinje.

meso koje kupiš u dućanu, lijepo zapakirano, ono nije od zaklanih životinja?

ti samo kupiš pileća prsa, ili smrznutu ribu, nemaš veze s nečim tako poremećenim i priljavim poput ubijanja životinja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by aben Fri 11 Aug - 13:56

der_fowl wrote:
kaja wrote:Ja ne volim selo, okrutni su , priprost svijet, kolju životinje.

meso koje kupiš u dućanu, lijepo zapakirano, ono nije od zaklanih životinja?

ti samo kupiš pileća prsa, ili smrznutu ribu, nemaš veze s nečim tako poremećenim i priljavim poput ubijanja životinja
ljudi danaska moru biti protiv ubijanja životinka upravo zbog toga ča kapitalisti učinkovito kolju životinje. kad se država napokon umišo u proizvodnju hrone, svi ćrmo umriti, počevši od vegetarijanaca.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im: - Page 4 Empty Re: Poreznici su me htjeli jebati...rekla sam im:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum