ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dok svira radio pašalić mario

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Guest Thu 10 Aug - 11:49

Braća wrote:ma u modricevim godinama ce imati
O tom po tom,ja sam reka da nisu za usporedbu. Zasad možemo pričati samo koliko je tko napravio do 22-e Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Guest Thu 10 Aug - 11:57

nikada nijedan hrvatski igrac nece dosegnuti ni delic visina najveceg HR igraca u istoriji, luke modrica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by FRANK Thu 10 Aug - 15:09

Luka Modric je beskarakterno smece. Lazljivac koji pljuje po RH a kapetan je reprezentacije. Nula od covjeka bjeda i nistarija. Clan hrvatske nogometne mafije na celu sa onom kretencinon koja godinama unistava ugles najveceg hrvatskog kluba. Ali Luka Modric kao igrac je jako dobar igrac pileci udarac istina i zna igru. Da nije to sto je nebi igra di igra. Mada mu se uz karijeru u reala uvijek lijepi sumnja kradje namjestanja itd. Ali na kraju krajeva zar je postojao ili ce postojati igrac real madrida a da ga nece pratiti glas o kradjama koji je sasvim uobiceajena stvar u realu. Luka modric je sve samo nije covjek ali je igrac i tu je kraj price na kraju krajeva igra za real madrid pametnome dosta. A to sto je Luka Modric samo jedan u nizu vec sada legendarne Hajdukove politike to je drugi stvar postola na koji samo torcida gleda sa odobravanjem
 Zambata Rora Jerkovic Skoblar Boban Modric..... ceka se samo nastavak ovog niza o "ticama" koje su bile nefovoljno dobre za Hajduk a to sto su osvajali kup vel.gradova u dinamu sto je bio zlatna kopacka europe u marseilleu itd da ne nabrajam.je samo sretni i slucajni splet okolnosti. Pasalic ima srce. Mozda i uspije tko zna daj Boze dotada ce Torcida imati novu teoriju zavjere

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by bafalo Thu 10 Aug - 15:15

kad sastaviš modrića i pašalića dobiješ desetinu bajde vukasa toliko o tome tko je najveći

_________________
              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by FRANK Thu 10 Aug - 15:17

bafalo wrote:kad sastaviš modrića i pašalića dobiješ desetinu bajde vukasa toliko o tome tko je najveći
Kraj Gasi internet. 
Puste price ovdi a dodje Bafalo i jednon recenicom zasamara sve redom.
Sieg heil

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Guest Thu 10 Aug - 16:21

Bajdo Vukas, kakva karijera. Ajduk i par minuta u Bologni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Guest Thu 10 Aug - 18:15

Morpheus wrote:Bajdo Vukas, kakva karijera. Ajduk i par minuta u Bologni.

Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Guest Fri 11 Aug - 0:53

Bajdu je neozbiljno spominjati ako nije posebna teme s naslovom "NAJVEĆI"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

              dok svira radio pašalić mario - Page 2 Empty Re: dok svira radio pašalić mario

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum