ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by Stanojko 7/8/2017, 10:06

Tako je! Treba zastititi rvackog seljaka od srpskog bofl povrca! :)

Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by catabbath 7/8/2017, 10:08

Ako je naš izvoz veći nego šta je uvoz onda će nama ovo nije u interesu. Ali naravno da nekog tko ne stvara dodatnu vrijednost već dobiva plaću / parazitira iz državnog proračuma to ne kuži. Ma što prije ovaj čardak propadne to bolje, mi koji radimo ćemo.se snaći nekako ali će mi biti drago kad paraziti domoljubi pocrkavaju od gladi :)

_________________
Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by Sexual Tyrannosaurus 7/8/2017, 10:10

Serbinho-3 wrote:
Tako je najpostenije, ja ne idem na HR more 26 godina, niti planiram da idem.
Ali seres po cro forumu ,jer jos uvijek patis za nama .
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by vuksadinare 7/8/2017, 10:12

catabbath wrote:Ako je naš izvoz veći nego šta je uvoz onda će nama ovo nije u interesu. Ali naravno da nekog tko ne stvara dodatnu vrijednost već dobiva plaću / parazitira iz državnog proračuma to ne kuži. Ma što prije ovaj čardak propadne to bolje, mi koji radimo ćemo.se snaći nekako ali će mi biti drago kad paraziti domoljubi pocrkavaju od gladi :)
glec.....cijena povrca i voca su skoro iste..onog uvoznog i domaceg..pa zar ti niej onda od koristi da cijena uvoznog poraste a domaceg bude niza..kome ide korist...ide domacem proizvođacu..nisam cuo da s eoni bune...a trebali bi ako im je izvoz sjajan u zemlje 'regiona'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by pizzon2 7/8/2017, 11:05

vuksadinare wrote:ovi ocito nisu shvatili da postoji konkuretno trziste nego ono tipa 'ajmo mi svi zajedno ko nekad'...hrvatska to ne zeli i ne kuzim u cemu je problem..jesmo mi drzave ili ne.....zasto bi srbija bila povlastena recimo u odnosu na npr.moldaviju...
pricas o povlasticama, ko lije krokodilske suze u kisovitom birselu,
srbija ili hrvatska ?
hrvatska, dabome, iz sve snage trazi pristup trzitima srbije & com kao da nije eu, a ne srbija.
i sad, da hrvatska zadrzi takvo stanje pri nastupanju a srbima uvede neke  nebeske namete.
normalno, samo kreten ne bi odreagova na vase nestasslUke.
verovatno angela pritisak  vucica da ne reaguje iz voleja, ovo je nista.
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse - Page 3 Empty Re: Srbija, Crna Gora, BiH i Makedonija zbog taksi uvodi Hrvatskoj 20 puta veće takse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum