ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by darth_vader Sat 5 Aug - 11:26

čardak efendija wrote:
Noor wrote:evo čede uzjebanog opet...majke ti mile ko na speedu je
boli ta naša Oluja, boli...proklete ustaše, opet vam krv piju  OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 1f602
Trenutno ste jači ali imamo mi vilija, onog reya, onog mađara, evu i još  pokjojeg glupog rvata a dok je takvih nećemo vam dati da dišete ustaše i ustašice, mi srbi smo se ugledali na đenerala Mladića kad je rekao u srebrenici da smo se napokon osvetili osmanlijama kada smo poklali 8 hiljada djece muških i staraca, tako ćete i vi proći kad uhvatimo budale poput vilija i sličnih u svoju mrežu a najbolje je štoćedu oni sami da vas kolju, lajkam!!! cheers

Yodica pomijesao accounte? drunken

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-16


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Guest Sat 5 Aug - 11:28

orion wrote:
eto ga na ..... koji debo ...umjesto da odigra da tuđe hoćemo svoje nedamo, on polupa lončiće pa tuđe neće, a svoje dijeli šakom i kapom :^0
ma šuti..ovaj je iskren bar, takvih ovdje još nemamo s onu stranu morave sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by darth_vader Sat 5 Aug - 11:34

Trollmetar na mobitelu mi se rasprsnuo...nije valjda da niste ubrale? :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-16

Age : 45

Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Guest Sat 5 Aug - 12:04

jasambrend wrote:Trollmetar na mobitelu mi se rasprsnuo...nije valjda da niste ubrale? :D
OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by kic Sat 5 Aug - 12:44


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by jastreb Sat 5 Aug - 12:51

Ero,slavi i pij,ali bih te zamolio da ne kačiš ovdje one prehlađene pijance koji za Badnjak pijani poju ispod gradske ure.

Ono je živi užas.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Ringo10 Sat 5 Aug - 12:59

Noor wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:
My Brother Billo wrote:
crvenkasti wrote: :cro  

Mala lezi, štekću mitraljezi,
Ja ću na te, ne boj se granate.
moja mala bere čičke vidi joj se pola ...
sterajte se vas dvojica...
šta ti imaš protiv srpskog narodnog izričaja, pa mi jedan drugome kažemo onako od milja jebem ti dete a kamoli da nećemo spomenuti p biiiip u!!!
kad ste debili! kakve samo svetce imate... :facepalm
ej, koja je tvoja slava, kad smo kod toga?
Sveti Krkadonije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Guest Sat 5 Aug - 13:02

Ringo10 wrote:
Noor wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:
My Brother Billo wrote:
moja mala bere čičke vidi joj se pola ...
sterajte se vas dvojica...
šta ti imaš protiv srpskog narodnog izričaja, pa mi jedan drugome kažemo onako od milja jebem ti dete a kamoli da nećemo spomenuti p biiiip u!!!
kad ste debili! kakve samo svetce imate... :facepalm
ej, koja je tvoja slava, kad smo kod toga?
Sveti Krkadonije
za tog još nisam čula...a jeli, čije dete je taj silovo? il je kome oči povadio i ruke i noge na živo poseko?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by jastreb Sat 5 Aug - 13:13

Noor wrote:
konačno jedan iskreni čedo :^0
Ma kakav čedo? Ovo je onaj koji svako malo se ovdje pojavljuje pod drugim imenom,a i nije nikakav Srbin.

Mislim da se radi o onom benastom Kostarikancu,koji se ovdje već pojavljivao pod imenom Ratko Mladić i Milo Đukanović.

Čak mislim da je to onaj koji se ovdje pojavljivao nedavno pod imenom Bora Čorba,a imao je avatar od onog pijanca Pavkovića.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by My Brother Billo Sat 5 Aug - 13:13

5 kolona
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Ringo10 Sat 5 Aug - 13:16

Slusao sam danas govor Vucica Kurcica posvecen srpskoj tragediji Oluja.

Jebo te patak, toliko kenjanja, preseravanja, jadne i pateticne kuknjave nisam odavno cuo.

Pravi ratnohuskacki govor koji prosto poziv na revans i osvetu a cijelo vrijeme seree kako je za mir.

Nisam za revansizam ali kad slusam ovu bujicu velikosrpskog smeca, ja bih za svaku godisnjicu Oluje napravio paradu poput one u Moskvi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Guest Sat 5 Aug - 13:36

Ringo10 wrote:Slusao sam danas govor Vucica Kurcica posvecen srpskoj tragediji Oluja.

Jebo te patak, toliko kenjanja, preseravanja, jadne i pateticne kuknjave nisam odavno cuo.

Pravi ratnohuskacki govor koji prosto poziv na revans i osvetu a cijelo vrijeme seree kako je za mir.

Nisam za revansizam ali kad slusam ovu bujicu velikosrpskog smeca, ja bih za svaku godisnjicu Oluje napravio paradu poput one u Moskvi.
ma goni smeće, njima nikad nije za vjerovati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by kic Sat 5 Aug - 13:38


puno režanja za unutrašnje potrebe, a zapravo krezubo i tupo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by orion Sat 5 Aug - 13:54

kic wrote:
puno režanja za unutrašnje potrebe, a zapravo krezubo i tupo..


zabava ..... :D

meni osobno najljepša domoljubna, zapravo više lokalpatriotska pjesmica za ovu prigodu

orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by kic Sat 5 Aug - 13:57

orion wrote:
kic wrote:
puno režanja za unutrašnje potrebe, a zapravo krezubo i tupo..


zabava ..... :D

meni osobno najljepša domoljubna, zapravo više lokalpatriotska pjesmica za ovu prigodu


i ova

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by dzango Sat 5 Aug - 14:00

Ili ova:

_________________
OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by L'âme Sat 5 Aug - 14:02

jastreb wrote:
Noor wrote:
konačno jedan iskreni čedo :^0
Ma kakav čedo? Ovo je onaj koji svako malo se ovdje pojavljuje pod drugim imenom,a i nije nikakav Srbin.

Mislim da se radi o onom benastom Kostarikancu,koji se ovdje već pojavljivao pod imenom Ratko Mladić i Milo Đukanović.

Čak mislim da je to onaj koji se ovdje pojavljivao nedavno pod imenom Bora Čorba,a imao je avatar od onog pijanca Pavkovića.
sigurno nije bora ;-)
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by orion Sat 5 Aug - 14:08

kic wrote:
orion wrote:
kic wrote:
puno režanja za unutrašnje potrebe, a zapravo krezubo i tupo..


zabava ..... :D

meni osobno najljepša domoljubna, zapravo više lokalpatriotska pjesmica za ovu prigodu


i ova




možda tekst, ali zvuk nikako :^0  aimeeemeni nisam ja odavde :^0
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by orion Sat 5 Aug - 14:12

dzango wrote:Ili ova:



ća je bilo tega više ni .....

orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by čardak efendija Sat 5 Aug - 14:17

orion wrote:
čardak efendija wrote:
orion wrote:danas slavimo Oluju :20  ....

Nitko ne bi trebao imati problem zbog toga ....pobjednici bi trebali slaviti  pobjedu, poraženi bi trebali slaviti to što uopće mogu slaviti. 




:10
ustaški spin, naš predcednik milošević je navijao da pobiju nas krajiške srbe da oni mogu likovati da su ustaše genocidne a ustaše nas zajebali i pustili nas u srpsku vukojebinu, mi smo čak i tenkovima svoje gazili ali ne vredi, sjebali su nam ravnicu do novog sada a bome i do zlatara i kosovske mitrovice :(



eto ga na ..... koji debo ...umjesto da odigra da tuđe hoćemo svoje nedamo, on polupa lončiće pa tuđe neće, a svoje dijeli šakom i kapom :^0
Nema brate kod nas srba labavo i logično, ili će biti po srpskom ili ćemo jesti korenje i travu!!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by čardak efendija Sat 5 Aug - 14:20

jasambrend wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:evo čede uzjebanog opet...majke ti mile ko na speedu je
boli ta naša Oluja, boli...proklete ustaše, opet vam krv piju  OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 1f602
Trenutno ste jači ali imamo mi vilija, onog reya, onog mađara, evu i još  pokjojeg glupog rvata a dok je takvih nećemo vam dati da dišete ustaše i ustašice, mi srbi smo se ugledali na đenerala Mladića kad je rekao u srebrenici da smo se napokon osvetili osmanlijama kada smo poklali 8 hiljada djece muških i staraca, tako ćete i vi proći kad uhvatimo budale poput vilija i sličnih u svoju mrežu a najbolje je štoćedu oni sami da vas kolju, lajkam!!! cheers

Yodica pomijesao accounte? drunken
Tog tek moram da ušpajham, to neki ustaša ili je naš srbski petokolonaš u vašim redovima!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja - Page 7 Empty Re: OLUJA - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum