ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 14:50

rijeka moze proci no grci mogu itekako biti zaguljeni..igraju tvrdo a i sreca ih dosta mazi

vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by jastreb Fri 4 Aug - 14:50

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
daj odi u kurac... lol! ....jako nam zamjeraju evo sve zbog toga rezu zile i ne dolaze na jadran nego u sumadiju..
Pričamo o navijačima,a ne o izgubljenim Lolekima,koji se izgube ondje gdje bi se i malo dijete našlo.

Znači ostavite Šipce i priznajte da je Kosovo Srbija,i imat ćete poštovanje euro tifo scene.

Ne možete ni vi mimo cijelog svijeta.
oce oni priznat da je krajina dio hravtske.. :)
To nije upitno. U pitanju je Kosovo. Dakle,okrenite se od Arnauta i pridružite se civiliziranim europskim narodima.

Vidite da vam se i Srbi rugaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 14:52

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
daj odi u kurac... lol! ....jako nam zamjeraju evo sve zbog toga rezu zile i ne dolaze na jadran nego u sumadiju..
Pričamo o navijačima,a ne o izgubljenim Lolekima,koji se izgube ondje gdje bi se i malo dijete našlo.

Znači ostavite Šipce i priznajte da je Kosovo Srbija,i imat ćete poštovanje euro tifo scene.

Ne možete ni vi mimo cijelog svijeta.
oce oni priznat da je krajina dio hravtske.. :)
To nije upitno. U pitanju je Kosovo. Dakle,okrenite se od Arnauta i pridružite se civiliziranim europskim narodima.

Vidite da vam se i Srbi rugaju.
kako nije upitno..osim cede i canka nisma vidio da drugi kazu to...joj jastrebe nemoj meni ovdje fore prodavat...pa vidis i sma kako 'priznavaju'..to sto pise na papiru ne zanci i da rijecima priznaju.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by dzango Fri 4 Aug - 14:52

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Ajme,dobili smo Olimpijakos!!!

Grobari,osvetit ćemo vaše muke!

Leonardo ne plači!
Oly realno nije nešto. Prilično osrednje.
Misliš da bi mogli proći?
Ne znam kakva je Rijeka. Ali ovi stvarno nisu nešto. Da nismo prodali Blekija i sami sebi dali nekoliko golova, i mi bi smo ih prošli.

_________________
Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 14:56

ajmo jedna hajducka..

https://www.youtube.com/watch?v=mg17J9us31U
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by jastreb Fri 4 Aug - 14:56

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Ajme,dobili smo Olimpijakos!!!

Grobari,osvetit ćemo vaše muke!

Leonardo ne plači!
Oly realno nije nešto. Prilično osrednje.
Misliš da bi mogli proći?
Ne znam kakva je Rijeka. Ali ovi stvarno nisu nešto. Da nismo prodali Blekija i sami sebi dali nekoliko golova, i mi bi smo ih prošli.
Problem je što ni ja ne znam kakva je Rijeka. Mogu sjevnuti protiv Barcelone,a onda ujebati protiv vinkovačke Cibalije.

Tipični balkanski sastav.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by dzango Fri 4 Aug - 15:01

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:Ajme,dobili smo Olimpijakos!!!

Grobari,osvetit ćemo vaše muke!

Leonardo ne plači!
Oly realno nije nešto. Prilično osrednje.
Misliš da bi mogli proći?
Ne znam kakva je Rijeka. Ali ovi stvarno nisu nešto. Da nismo prodali Blekija i sami sebi dali nekoliko golova, i mi bi smo ih prošli.
Problem je što ni ja ne znam kakva je Rijeka. Mogu sjevnuti protiv Barcelone,a onda ujebati protiv vinkovačke Cibalije.

Tipični balkanski sastav.
Onda imaju lepe šanse i imaju čemu da se nadaju. Sve je u psihičkoj pripremi i do trenera. Ne smeju da se ukenjaju ali ni da precene Oly.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:01

jastrebe jesi gledao jucer utakmicu?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:05

ako si gledao..i ako si vidoo transparent 'torcida zagreb'..e taj transparent je napravljen 1990 jedan od onih koji sam ga radio...danas ga nose decki iz udruge iz zagreba...nas par ga je radilo..prvi put je bio stavljen na utakmici finala kupa zvezda-hajduk 1990..ima jos jedan dvadeset metara dug on je ranije napravljen...ali ga s evise ne postavlja...zadnji put jos devedesetih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by jastreb Fri 4 Aug - 15:06

vuksadinare wrote:jastrebe jesi gledao jucer utakmicu?
Gledao sam Osijeka,a Hajduka sa na preskokce.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by jastreb Fri 4 Aug - 15:07

vuksadinare wrote:ako si gledao..i ako si vidoo transparent 'torcida zagreb'..e taj transparent je napravljen 1990 jedan od onih koji sam ga radio...danas ga nose decki iz udruge iz zagreba...nas par ga je radilo..prvi put je bio stavljen na utakmici finala kupa zvezda-hajduk 1990..ima jos jedan dvadeset metara dug on je ranije napravljen...ali ga s evise ne postavlja...zadnji put jos devedesetih
Ma nisam pratio transparente,ali onaj Batarijelo baš bode u oči. Inače iz mog mjesta su ljuti Torcidaši nosili transparent OŠK. Sad su to obiteljski ljudi,kojima djeca navijaju za Rijeku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:09

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ako si gledao..i ako si vidoo transparent 'torcida zagreb'..e taj transparent je napravljen 1990 jedan od onih koji sam ga radio...danas ga nose decki iz udruge iz zagreba...nas par ga je radilo..prvi put je bio stavljen na utakmici finala kupa zvezda-hajduk 1990..ima jos jedan dvadeset metara dug on je ranije napravljen...ali ga s evise ne postavlja...zadnji put jos devedesetih
Ma nisam pratio transparente,ali onaj Batarijelo baš bode u oči. Inače iz mog mjesta su ljuti Torcidaši nosili transparent OŠK. Sad su to obiteljski ljudi,kojima djeca navijaju za Rijeku.
...ja ih zajebavao..reko a di je lova za autorska prava... lol! ..naravno sala...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:14

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:ako si gledao..i ako si vidoo transparent 'torcida zagreb'..e taj transparent je napravljen 1990 jedan od onih koji sam ga radio...danas ga nose decki iz udruge iz zagreba...nas par ga je radilo..prvi put je bio stavljen na utakmici finala kupa zvezda-hajduk 1990..ima jos jedan dvadeset metara dug on je ranije napravljen...ali ga s evise ne postavlja...zadnji put jos devedesetih
Ma nisam pratio transparente,ali onaj Batarijelo baš bode u oči. Inače iz mog mjesta su ljuti Torcidaši nosili transparent OŠK. Sad su to obiteljski ljudi,kojima djeca navijaju za Rijeku.
i taj batarijelo star ko biblija..on je napravljen jos tamo 87/88....naravno uvijek je osvjezavan....ali jedan od legendarnih...nezaboravnio su torcida kman,torcida duće,torcida makarska...iovaj torcida makarska je prvi napravljen transparent od svile..uvijek visio na sjeveroistoku poljuda...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:32

ajmooooo..evertone na kolina

https://www.youtube.com/watch?v=78Ya94rIqE0
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:42

znas li jastrebe koja je najveca europska pobjeda nekog hrvatskog kluba od osamostaljenja..?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 15:43

..ako ne zans e ova protiv milanskog intera u milanu..

https://www.youtube.com/watch?v=Y9jrowo41Fs
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by vuksadinare Fri 4 Aug - 16:06

za velikog hajdukovca cocu in memorian..

https://www.youtube.com/watch?v=-Tv62-Fr2VQ
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by Guest Fri 4 Aug - 18:05

mutava baštarda wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Uc ce kurac potcjenjivacki. Pobjednik europske lige ide direktno u ligu prvaka. Osim toga nagrade su povecane opcenito u euro-lizi. A i ciljano su kupili igrace ove godine da imaju siri spektar igraca da mogu nastupati u vise natjecanja. U premiershipu ce se boriti u gornjem domu za ligu prvaka ove godine.
obično hajduk ima prednost ranijih priprema kada iga s klubovima sa zapada. tako da uvijek malo nedostaje da se prođe, fiorentina, roma,... vidiš da se bolje igra, a kad protivnicima počne alarm oni ubacu u brzinu više ili ubace nekoga s klupe kojeg čuvaju protiv momčadi kao što je haduk...

Nitko sretniji od mene da ih krknemo. Samo to se nece dogoditi. Everton je baš prava vrhunska radnicka ekipa. Od 30 igraca 21 su reprezentativci raznih zemalja. Pojacali su se bas perfektno ove godine. Oni moraju imati bas dva dana jebeno jebeno grozna da bi se tu dogodilo da mi njih prodjemo. To je uvjerljivo najgori protivnik kojeg smo mogli izvuci. Bez premca. Od svih ekipa opcenito u zdrijebu od svih nositelja koje se moglo na ovaj ili onaj nacin izvuci. Ovo je uvjerljivo najteza ekipa koju smo mogli izvuci. Milan sa svih pojacanjima od ove godine je za koplje jedno kvalitativno ispod njih. Stvarno treba jebeno cudo da se njih izvuce. Fiorentina i Roma kad smo mi igrali s njima svojevremeno nisu bile izgradjene momcadi nego ekipe koje su gradile igru na dvojici,trojici igraca kojima su ostali bili vodonose. Ovo je prava kompaktna presing ekipa. Ne znas odakle dolazi prijetnja doslovno. Vidit ces uostalom. Kad nam gurnu u sredinu trojicu box-to-box igraca...McCarthy,Schneiderlin i Barkley....lani sam ih gledao u drugom dijelu sezone. Ono Manchester City su 4-0 razbili, a moglo je biti 12-0. Sansa nasa....mrsava....lezi u tome sta im je glavni napadac otisao a ovo sta je doslo je potpuno neuigrano jer su dosli iz sredina gdje se nije igralo toliko fizicki niti takav presing. Takodjer oni krila uopce nemaju. Njima vezni red je bog, a po stranama probijaju bokovi. To su igraci odlicni jedino je dobro sta je Baines imao losu polusezonu....vratio se sad u ekipu prakticki bez treninga i fizickih priprema jer su mu dali par tjedana vise jer je covjek iznuren bio nakon zadnje sezone. Desno im igra inace Coleman ali se polomio sa reprezentacijom (ubilo covjeka polomilo ga cijelog, vratit ce se tek na proljece 2018-e). Tako da ce se tu krpiti desno....vjerojatno ce igrati netko iz veznog reda silom prilike. Tu bi mogao silom prilika Muhamed Besic zavrsiti. Naprijed ili Ramirez ili Rooney ili afrikanac onaj Niase....ni jedan nije kalibar Lukakua od prosle sezone...ali su to igraci koji nas bez problema mogu u crno zaviti.

Pridju li utakmici ozbiljno u temelj ce nas razbit. Ako pridju neozbiljno i izvucemo li se u prvoj utakmici s nerjeseno. Onda ono moguce cudo da se dogodi ali sumnjam. Vidit cemo sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice - Page 7 Empty Re: Uklonjena Hajdukova spomen-ploča iz praške pivnice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum