ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Eva_ Wed 2 Aug - 16:02

Zapravo ak ćemo do kraja biti otvoreni, to jedino kaj u tuđoj ruci raste.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by kic Wed 2 Aug - 16:03

Eva_ wrote:Zapravo ak ćemo do kraja biti otvoreni, to jedino kaj u tuđoj ruci raste.

strašno :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 16:03

..ostavio sam ja njima dobru spizu doma...pohanu piletinu...đuveđ sa rizom... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Eva_ Wed 2 Aug - 16:04

jastreb wrote:
Eva_ wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:A Opusovci se ševe kao zečevi. Markićka 4 dece, Orešković 4 dece...
Da,ali oni prilikom seksa nisu osjećali seksualnu požudu,taj gnjusni grijeh.
A kak muški alat funkcionira bez požude? Što ga pokreće?
Volja. Daš sebi u glavu da to moraš i kreneš. Jeba ga ja. Znam za masu ljudi koji su morali uzeti izuzetno ružne žene,koje su m kupili očevi. I oš neš,moraš. Tako i ovo. Znači cilj ti ne smije biti seksualna naslada već reprodukcija.
To nije isto. Njima je ostajala požuda, ak zatvore oči mogu maštati o kojoj žele. Nemoš to uspoređivat, Jastrebe. Ovdje moraš sebe prevarit tako da ne posumnjaš u prevaru, tj. da prid Bogom ostaneš čist.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Eva_ Wed 2 Aug - 16:07

kic wrote:
Eva_ wrote:Zapravo ak ćemo do kraja biti otvoreni, to jedino kaj u tuđoj ruci raste.

strašno :^^
Pitaj Sberbanku danas  ak u mene sumnjaš.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 16:14

Đavao, Božji protivnik, mrzi ljudsko tijelo jer je kroz ljudsko tijelo on raskrinkan i poražen. Đavlov potpuni poraz sastoji se u tome da je ljudsko biće, Sin čovjeka, odolio svim njegovim kušnjama i perverznim idejama te nikada nije sagriješio.


Budući da đavao mrzi ljudsko tijelo, nastoji ga stalno ugnjetavati i obezvrijeđivati, a jedna od najuspješnijih prijevara koje je ubacio u čovjekovu palu prirodu je bludnost, tj. obezvrijeđivanje čovjeka kroz perverziju njegove spolnosti i svetoga spolnog odnosa kreiranog od Boga. Ponovimo da je seksualni odnos između muža i žene predviđen kao snažan čimbenik njihove doživotne veze. To je fizičko isprepletanje njihovih duša u zanosu svetog saveza kojim su se u potpunosti predali jedno drugome. Sveto Pismo ženu naziva muževom posudom i obrnuto. Kada nam je posuda vrijedna, vrijedna je jer u njoj držimo veliku vrijednost. U bračnom savezu žena je sveta posuda namijenjena da muž svoju božansku ljubav ”ulijeva” i čuva u njoj, a isto tako žena svoju svetu ljubav izlijeva u muževo srce. Brak je stalno pretakanje ljubavi iz posude u posudu, koje su savezom postale jedinstvene da ih Bog naziva jedno.

Čovjek bez Boga predao je svoje tijelo nepravednosti i stoga njegovim tijelom gospodare grešne stvari. Grešne stvari gone čovjeka k samozadovoljavanju vlastitih tjelesnih nagona. U tom smislu seksualni je odnos degradirao na nivo životinjskog, tj. služi za zadovoljavanje spolnog nagova i za reprodukciju vrste. Seksualni odnos osmišljen od Boga međusobno je napajanje bračnih partnera ljubavlju posvećene duše, kroz fizička tijela (Izr 5,18-19).


Spolni odnos u kršćanskom braku odvojen je za slavu Božjeg imena, kao i cjelokupni život svetaca. U njemu ne smije biti nazočna samozadovoljavajuća, nečista požuda kao kod onih koji ne poznaju Boga. Fizičko sjedinjavanje mora biti u poštovanju tijela svoga supružnika, a ne iskorištavanje njezina ili njegova tijela za zadovoljavanje svojih grešnih strasti. Svaka se perverzija prvo rađa u umu. Ukoliko joj se čovjek prepusti, tj. dopušta joj da se ukorijeni, sila grešne strasti zahtijevat će od tijela da se pokrene k zadovoljenju grešne požude.

Kao u životu samaca, tako posebno u životu vjenčanih ljudi masturbiranje se ne smije tolerirati. Slušao sam neke oženjene propovjednike kako masturbiranje nazivaju ”ispušnim ventilom”. Nameće se pitanje: ”O čemu osoba razmišlja dok čini tu samozadovoljavajuću radnju?” Budući da je žudnja prije svega igra slika u umu, a masturbiranje se pokreće pomoću tih slika, kakve se slike kreću u umu osobe koja masturbira? Ukoliko je to slika neke druge osobe, onda je po Isusovim riječima iz govora na gori to preljub. Ako je to slika bračnog partnera, onda je to sebično zadovoljavanje svog nagona, a ne zajedničko ispunjenje i predanje sebe za sreću drugoga. Masturbiranje se ne može nazvati slobodom već ropstvom, a u braku to je uvijek na samoj granici preljuba. Čista postelja, posvećen seksualni odnos u poštivanju prema voljenoj osobi nema ništa zajedničko s masturbiranjem.


Izvor preuzetog sadržaja: http://www.novizivot.net/2015/09/06/kakvi-trebaju-biti-spolni-odnosi-u-jednom-krscanskom-braku/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by kic Wed 2 Aug - 16:16

Eva_ wrote:
kic wrote:
Eva_ wrote:Zapravo ak ćemo do kraja biti otvoreni, to jedino kaj u tuđoj ruci raste.

strašno :^^
Pitaj Sberbanku danas  ak u mene sumnjaš.

ne sumljam
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by L'âme Wed 2 Aug - 16:46

Lazu i privlace paznju.
Danas je to najvaznije.
I izmisljat, ako treba, samo da se o tebi prica.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by jastreb Wed 2 Aug - 17:05

Eva_ wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:A Opusovci se ševe kao zečevi. Markićka 4 dece, Orešković 4 dece...
Da,ali oni prilikom seksa nisu osjećali seksualnu požudu,taj gnjusni grijeh.
A kak muški alat funkcionira bez požude? Što ga pokreće?
Volja. Daš sebi u glavu da to moraš i kreneš. Jeba ga ja. Znam za masu ljudi koji su morali uzeti izuzetno ružne žene,koje su m kupili očevi. I oš neš,moraš. Tako i ovo. Znači cilj ti ne smije biti seksualna naslada već reprodukcija.
To nije isto. Njima je ostajala požuda, ak zatvore oči mogu maštati o kojoj žele. Nemoš to uspoređivat, Jastrebe. Ovdje moraš sebe prevarit tako da ne posumnjaš u prevaru, tj. da prid Bogom ostaneš čist.
Gle...I ti si jedne večeri bila narajcana i na pameti ti je bil puteni užitak sa mužem.

A mužu,te večeri baš i nije bilo dotoga. Bil je loše volje,nadrkan(ne u seksualnom smislu),ljut,umoran i nije mu bilo ni do čega.

Ali da popusti tvojoj volji opalil te je onak preko kurca.

Znači pod moranje. Nije bil uzbuđen,niti narajcan,ali je posao obavil. Bez putene čežnje i požude.

Kužiš sad?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 17:08

ma, fućkaš takav sex kad je na silu (ne mislim fizički)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by jastreb Wed 2 Aug - 17:10

Noor wrote:ma, fućkaš takav sex kad je na silu (ne mislim fizički)
A čuj,i ti si nekada bila loše volje,a muž narajcan. Tebi ni bilo ni do čega,a kamo li do seksa,a i glava te bolila.

Ali da udovoljiš voljenoj osobi,dala si mu(onak preko kurca). I to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 17:15

Nema toga kod mene....sex nije ni milostinja ni proizvod za trgovanje, samo užitak :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by jastreb Wed 2 Aug - 17:29

Noor wrote:Nema toga kod mene....sex nije ni milostinja ni proizvod za trgovanje, samo užitak :)
Znači griješna putena čežnja i požuda!¨!! :hem :redface1
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 17:34

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 1f60b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 17:41

Neve wrote:ubijte me ako sam shvatila koji je problem ovog para... neće sex, ne mogu ili ne znaju..?
mislim, oni su visokoobrazovani, ali što to vrijedi kad za sexanje treba biti genije :W

Ima film jedan....nikako mi ime istoga ne pada sada na pamet. Nije film nekakav uradak vrijedan spomena. Ali ideja filma je dosta zabavna.

Dakle...moderni par završi u budućnosti i budućnost nastanjuju isključivo idioti. Voda je zabranjena, na televiziji su samo zaglupljujuće emisije, natapaju usjeve getoradeom i sokovima i slično. I sad kratki slajd objašnjava kako je do toga došlo, pokazuje visokoobrazovani par...i pričaju oni, prvo se imamo skoncentrirati na faks, pa karijera,pa kao eto njih u 40-im i kao sad će dijete praviti. Kod prvog sexa lika skenja scre i umre...za to vrijeme par imbecila ima već četvero djece :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Sexual Tyrannosaurus Wed 2 Aug - 17:46

MaximusDecimusMiridije wrote:
Neve wrote:ubijte me ako sam shvatila koji je problem ovog para... neće sex, ne mogu ili ne znaju..?
mislim, oni su visokoobrazovani, ali što to vrijedi kad za sexanje treba biti genije :W

Ima film jedan....nikako mi ime istoga ne pada sada na pamet. Nije film nekakav uradak vrijedan spomena. Ali ideja filma je dosta zabavna.

Dakle...moderni par završi u budućnosti i budućnost nastanjuju isključivo idioti. Voda je zabranjena, na televiziji su samo zaglupljujuće emisije, natapaju usjeve getoradeom i sokovima i slično. I sad kratki slajd objašnjava kako je do toga došlo, pokazuje visokoobrazovani par...i pričaju oni, prvo se imamo skoncentrirati na faks, pa karijera,pa kao eto njih u 40-im i kao sad će dijete praviti. Kod prvog sexa lika skenja scre i umre...za to vrijeme par imbecila ima već četvero djece :D
Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Man_file_1045965_idiocracy


Last edited by Sexual Tyrannosaurus on Wed 2 Aug - 17:49; edited 1 time in total
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Sexual Tyrannosaurus Wed 2 Aug - 17:47

Nesto mi steka net,ne znam vidi li se slika ,film se zove Idiocracy.
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by neva Wed 2 Aug - 17:48

scratch :D a što oni jadni mogu, kad im se nisu posložili uvjeti za reprodukciju?
napredovanje u karijeri u tijeku, račun u banci još premalen, prevelika vlažnost u zraku, a ni spavaća soba nije po feng šui...
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by L'âme Wed 2 Aug - 17:49

Pitanje je jos sto je bilo prije braka.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Trinity Wed 2 Aug - 17:58

Gnječ wrote:
Neve wrote:ubijte me ako sam shvatila koji je problem ovog para... neće sex, ne mogu ili ne znaju..?
mislim, oni su visokoobrazovani, ali što to vrijedi kad za sexanje treba biti genije :W

popi i vjeronauk su im ubili libido i isprali mozak.
Posljedica vjeronauk drilla.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Guest Wed 2 Aug - 18:04

Sexual Tyrannosaurus wrote:Nesto mi steka net,ne znam vidi li se slika ,film se zove Idiocracy.

 Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 1f44d
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina - Page 3 Empty Re: Nikad nismo imali seks, a u braku smo već 5 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum