ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by kic 3/8/2017, 07:48


sve je to lijepo, narodni obicaj, ali nije toliki unikat sve u svemu, a i tko se koti u lozama nemam uopce privlacnost za to..

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by vuksadinare 3/8/2017, 07:51

kic wrote:
sve je to lijepo, narodni obicaj, ali nije toliki unikat sve u svemu, a i tko se koti u lozama nemam uopce privlacnost za to..
..a gdje nema takvih po lozoma razlicitih manifestacija..na alci se uvijek takva svita u lozama skupljala..neizbjezno..pa ne trci se alka zbog njih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by kic 3/8/2017, 07:59


je al su zajasili dobrano sve to.. sve u svemu ne smijes nis ni kritizrat odmah hejter xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by vuksadinare 3/8/2017, 08:04

kic wrote:
je al su zajasili dobrano sve to..  sve u svemu ne smijes nis ni kritizrat odmah hejter xD
nema to veze sa hejterstvom ja na alku nisam isao zbog onih u loza nego cisto da je gledam i navijam...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by kic 3/8/2017, 08:10


ti si domaci, to je uvik drugo nes za takve ljude..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by vuksadinare 3/8/2017, 08:20

kic wrote:
ti si domaci, to je uvik drugo nes za takve ljude..
ja sam kao djecak...(susjed mi ej bio alkar,od tetka brat mi ej bio alkar i od tetkove brace su djeca alkari...od sestricne muz mi ej alkarski momak)...trcao sa drugom djecom iz sela kod susjeda kad bi doveo konja na dan alke doma..da ga se okiti..da vidimo to...ili kad je osvojio alku kao debitant..pa jasili alkarske konje kad bi dosli prateci slavodobitnika kod njega doma...sa konjima nakon alke gdje je bila festa..neopisivo uzbuđenje je bilo kad si zajasio konja od alkara..pa wsmo trcali kao klinci alku svatko ej uzeo ime nekog alkara...ili ujutro rano s edignuti pa na 'grad' tj crkvicu na brdu koje nadvisuje sinj da cujes sat povijesti o alci i obrani sinja...dolazilo puno svijeta,alkari...a zora vidis sinj u izmaglici sinjsko polje,cetinu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by kic 3/8/2017, 08:25


et vis, meni prigovaras a 4 put spominjes konje xD

salim se :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by Guest 3/8/2017, 08:49

nema slavlja kod mene radno je, mogu na zimu slavit, osim ako nebuden.. vanka :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by mutava baštarda 4/8/2017, 11:58

kad ćemo kao jedna napredna demokratska zemlja moći napokon gledati jednu naprednu i tolerantnu alku. mislim da nismao tome daleko...
Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Alka210

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by kic 6/8/2017, 19:35


e
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo - Page 3 Empty Re: Dani Oluje,Alke..pridružite mi se gosti dobre volje da proslavimo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum