ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by mutava baštarda Wed 2 Aug - 8:07

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka


branili dubrovnik od kurda lol!

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by mutava baštarda Wed 2 Aug - 8:25

vuksadinare wrote:...ako je tko napao jna masovnije odosno oni koji su prvi napali jna bili su janezi a ne mi...rat u sloveniji je poceo napadima TO-a na jna kad su ovi isli zauzeti granicne prijelaze..
vojska išla zatvoriti granice prema svijetu i napraviti unutra državni udar, kada nisu uspjeli onda se išlo na plan b, a tada smo najebali mi i bosna... ako se gleda rat na ovim prostorima onda se može vidjeti raspad jedne trule države, kroz geopolitička nadjebavanja može se vidjeti pomicanje natoa prema istoku, a taj proces još traje, raspadom sssr prestala je potreba za suverenom državom kao tampon zonom između zapada i  istoka. sad živimo svako u svojoj državi,a vlasti ne podnose izvještaje drugu titu nego američkoj ambasadi...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by lobo1 Wed 2 Aug - 9:36

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Crna Gora za razliku od Srbije ipak nam izrucuje ratne zlocince...i ispricali su se...mada ne znaci da nemaju odgovornosti za agresiju...ako cemo posteno
kad se vučić ispriča onda sve ok :D

jebad njegovu  ispriku,treba da   isplati  ratnu   štetu 56 milijardi  dolara.
Da  nam državom  ne  vladju Pupovci i  jugočetnici,Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Na_oku10
stvar  bi odavna  bila  rijršena,  

sud u Haagu u tužbi za genocid, ustvrdio je kako je Srbija agresor u cilju stvaranja homogene velike Srbije i da je pritom učinila niz genocidnih radnji.

_________________
Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by Guest Wed 2 Aug - 10:04

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:mutavi o's danas na poljud... :)
kod kuće vučino... nisam odavno bio na poljudu. draže mi je otići nekad na istok pogledat nižerangiranog prvoligaša nego derbi. junior mi trenira nogomet pa pogledam neku njegovu utakmicu i draže mi je to pogledati nego ligu prvaka...
bravo tata! klincima, i malima, a i malo većima, to puno znači :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 11:57

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 11:58

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 160679385598194898f45c180291449_v4_big
Najavljujući razgovore o ekonomiji na Samitu lidera američko-jadranske povelje, Marković je rekao da se samit održava "u hotelu Klinton", umesto u hotelu "Hilton" u kom je odseo i sam Pens.






eee, volina je u p.m.
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by mutava baštarda Wed 2 Aug - 12:01

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
jesu li uspjeli uloviti one kurde u dubrovniku?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 12:04

Brnabić u Podgorici na Samitu Američko-jadranske povelje
Premijerka Srbije Ana Brnabić doputovala je jutros u Podgoricu gde će učestvovati na samitu Američko-jadranske povelje (A5).
Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 348226
PODGORICA - Premijerka Srbije Ana Brnabić doputovala je jutros u Podgoricu gde će učestvovati na samitu Američko-jadranske povelje (A5).
Brnabić će prvo imati bilateralni sastanak sa predsednikom Vlade Crne Gore Duškom Markovićem s kojim će razgovati o nastavku saradnje dve države, međusobnoj pomoći na putu ka članstvu u EU, kao i o jačanju ekonomskih veza izgradnjom infrastrukturnih projekata, pre svega u oblasti saobraćaja i infrastrukture.
Foto Tanjug/T.Valič, arhiva
:))
koga predstavlja,
cije interese zastupa
eee, ne bih smeo samu da te ostavim
da se ne uplasis :))
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 12:13

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
ajd...lijepo navedi tko ej koga prvi napao...primjere..kazem tko je koga prvi napao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 12:16

za pizzona...pocetak osmog mjeseca 1991

https://www.youtube.com/watch?v=ilJwiNMtKA4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by Guest Wed 2 Aug - 12:18

vuksadinare wrote:http://www.direktno.hr/svijet/mike-pence-nahvalio-crnu-goru-njezina-hrabrost-nadahnjuje-svijet-93689/

wow! koje sranje bogati stvarno treba bit hrabar tj. mentalno poremećen za uć u NATO .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 12:24

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
ajd...lijepo navedi tko ej koga prvi napao...primjere..kazem tko je koga prvi napao..

 e pa, 
verovatno mislis  na bus sa policajcima koji su napadnuti na putu
to samo potvrdjuje moj pristup da s.m. nije bio na nivou problema
jer je interese partije i lokalnih srba  stavio ispred  interesa srpskog
naroda kao celine i srbije kao drzave.
jer je dozvolio da lokalni srbi u hr i bosni donose odluke, a morao
je, sustinski  nije imao podrsku u samom srbiji, to je cinjenica.
imao je podrsku, ali ne vecinsku. sto je najvaznije, urbane sredine
i omladina, nisu prihvatale njegov koncept.
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 12:26

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
ajd...lijepo navedi tko ej koga prvi napao...primjere..kazem tko je koga prvi napao..

 e pa, 
verovatno mislis  na bus sa policajcima koji su napadnuti na putu
to samo potvrdjuje moj pristup da s.m. nije bio na nivou problema
jer je interese partije i lokalnih srba  stavio ispred  interesa srpskog
naroda kao celine i srbije kao drzave.
jer je dozvolio da lokalni srbi u hr i bosni donose odluke, a morao
je, sustinski  nije imao podrsku u samom srbiji, to je cinjenica.
imao je podrsku, ali ne vecinsku. sto je najvaznije, urbane sredine
i omladina, nisu prihvatale njegov koncept.
dobro ja tu ne vidim da si naveo gdje smo napali jna....a ti o slobi i nejgovim poslima.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 12:27

Vučić: Vojna saradnja je najbolji deo ukupnih odnosa SAD i Srbije
Tanjug | [size=11]02. 08. 2017 - 10:51h[/size]
Komentara: 1

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas delegaciju oružanih snaga SAD a na sastanku je konstatovano da je bilateralna saradnja dve zemlje u oblasti odbrane veoma razvijena i da čini najbolji deo sveukupnih odnosa dveju zemalja, uz poštovanje vojne neutralnosti naše zemlje.

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 -UkktkqTURBXy9mOTgwZDcyNWM0MDQzZGFhNTQyZjdhZmQyNzRiMTM3Yi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


U američkoj delegaciji su dvadeset jedan brigadni general i kontra-admiral, koji su nedavno unapređeni u generalske činove, a koju predvodi penzionisani general Filip Bridlav, prethodni komandant snaga NATO u Evropi.

Predsednik Vučić je rekao da je veoma značajno to što visoka vojna delegacija SAD posećuje Srbiju u okviru kursa neposrednog upoznavanja strategijskog okruženja u kome će obavljati nove dužnosti, jer svaka razmena mišljenja doprinosi boljem razumevanju i unapređenju saradnje.
Kao dobar primer saradnje Vučić je izdvojio saradnju sa Nacionalnom gardom Ohaja, ističući da je saradnja koja se ostvaruje kroz Program državnog partnerstva važna i za mir i stabilnost u regionu, čemu je Srbija iskreno posvećena i daje svestran doprinos, saopštila je Pres služba predsednika.
Tokom razgovora je razmotrena i situacija u regionu, a Vučić je rekao da su mir i stabilnost na Zapadnom Balkanu, kao i ekonomski napredak zemlje, prioriteti politike Srbije.


Last edited by pizzon on Wed 2 Aug - 12:34; edited 1 time in total
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 12:28

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pa napali ste drzavu
par.vojne formacije legalnu
jna. to je realno
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
ajd...lijepo navedi tko ej koga prvi napao...primjere..kazem tko je koga prvi napao..

 e pa, 
verovatno mislis  na bus sa policajcima koji su napadnuti na putu
to samo potvrdjuje moj pristup da s.m. nije bio na nivou problema
jer je interese partije i lokalnih srba  stavio ispred  interesa srpskog
naroda kao celine i srbije kao drzave.
jer je dozvolio da lokalni srbi u hr i bosni donose odluke, a morao
je, sustinski  nije imao podrsku u samom srbiji, to je cinjenica.
imao je podrsku, ali ne vecinsku. sto je najvaznije, urbane sredine
i omladina, nisu prihvatale njegov koncept.
Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 -UkktkqTURBXy9mOTgwZDcyNWM0MDQzZGFhNTQyZjdhZmQyNzRiMTM3Yi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
U američkoj delegaciji su dvadeset jedan brigadni general i kontra-admiral, koji su nedavno unapređeni u generalske činove, a koju predvodi penzionisani general Filip Bridlav, prethodni komandant snaga NATO u Evropi.

Predsednik Vučić je rekao da je veoma značajno to što visoka vojna delegacija SAD posećuje Srbiju u okviru kursa neposrednog upoznavanja strategijskog okruženja u kome će obavljati nove dužnosti, jer svaka razmena mišljenja doprinosi boljem razumevanju i unapređenju saradnje.
Kao dobar primer saradnje Vučić je izdvojio saradnju sa Nacionalnom gardom Ohaja, ističući da je saradnja koja se ostvaruje kroz Program državnog partnerstva važna i za mir i stabilnost u regionu, čemu je Srbija iskreno posvećena i daje svestran doprinos, saopštila je Pres služba predsednika.
Tokom razgovora je razmotrena i situacija u regionu, a Vučić je rekao da su mir i stabilnost na Zapadnom Balkanu, kao i ekonomski napredak zemlje, prioriteti politike Srbije.
:facepalm
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 12:29

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
..mi napali drzavu'..o jebote u kojem ti paralernom svemiru zivis irud te tvoj..naravno zbog ovakvih misljenja nema ni pomaka

sta kenjas koji  moj
ti si u paralelnom
nakon m. prizanjanja jna nije bilo u hr
ajd...lijepo navedi tko ej koga prvi napao...primjere..kazem tko je koga prvi napao..

 e pa, 
verovatno mislis  na bus sa policajcima koji su napadnuti na putu
to samo potvrdjuje moj pristup da s.m. nije bio na nivou problema
jer je interese partije i lokalnih srba  stavio ispred  interesa srpskog
naroda kao celine i srbije kao drzave.
jer je dozvolio da lokalni srbi u hr i bosni donose odluke, a morao
je, sustinski  nije imao podrsku u samom srbiji, to je cinjenica.
imao je podrsku, ali ne vecinsku. sto je najvaznije, urbane sredine
i omladina, nisu prihvatale njegov koncept.
dobro ja tu ne vidim da si naveo gdje smo napali jna....a ti o slobi i nejgovim poslima.. Basketball

pa nista, svaki njegov korak  bio je plus za tudjman
odbio je zapadni koncept preuredjenja yuge
i to je bio kraj
a onako srpski, obicnim jezikom,
oni drugi niti su nas ikada izvadili niti ce nas  izvaditi
srbija je napredovala samo kada je bila uskladjenja sa saveznicima


Last edited by pizzon on Wed 2 Aug - 12:31; edited 1 time in total
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 12:31

evo mojih argumenata a gdje su pizzonovi 'argumenti' tko ej koga prvi napao

https://www.youtube.com/watch?v=fNKpSgs4H9M
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by pizzon2 Wed 2 Aug - 12:36

Pens: Budućnost zemalja Zapadnog Balkana je NA ZAPADU
Tanjug | 02. 08. 2017 - 11:37h
Komentara: 2
Američki potpredsednik Majk Pens rekao je danas u Podgorici da je budućnost zemalja Zapadnog Balkana na Zapadu.
Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 OBAktkqTURBXy85NzcyMTkzZTU4NDJmMjkzNTIyZTY2YzEzNTZmYzUxYi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
Pens je poručio da su svi saveznici NATO podjednako značajni, te da u Alijansi smatraju da nema malih saveznika.

Pens je, nakon razgovora s crnogorskim premijerom Duškom Markovićem, na pres konferenciji u Vili Gorica rekao da je velika čast biti danas u Crnoj Gori, i zajednički proslaviti uspeh te zemlje u pristupanju NATO savezu.
Drugi čovek SAD-a je rekao i da je crnogorski prijem u NATO "istorijski uspeh samo deset godina nakon vaše nezavisnosti".
- I mi vam čestitamo na tom velikom uspehu. U NATO-u postoje male i velike zemlje, ali mi smatramo da nemamo male saveznike. Svi naši saveznici su podjednako značajni, i cenimo vaš doprinos NATO-u - rekao je Pens i poručio da je budućnost Zapadnog Balkana na Zapadu.




  • Brnabić u Podgorici sa američkim potpredsednkom Pensom



Premijer Marković, u obraćanju javnosti nakon razgovora s Pensom, rekao je da je "današnji dan potvrda da se naporan i posvećen rad isplate", te da je Crna Gora primjer za to.
On je rekao da današnji dan predstavlja i potvrdu da snovi postaju stvarno.
- Našu sudbinu smo vezali za vrednosti koje promoviše i brani NATO savez. Današnji dan je potvrda da u medjunarodnoj zajednici ne postoje veliki i mali, jedino kad je reč o veličini i brojnosti neke zemlje, ali ne kad je reč o pripadnosti idealima - rekao je Marković, zahvaljujući se Pensom što je to potvrdio svojim dolaskom u Crnu Goru.
Marković je uveren da će "naši razgovori dodatno osnažiti odlučnost da obogatimo našu saradnju, prije svega na ekonomskom planu".
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by neva Wed 2 Aug - 13:14

://www.direktno.hr/svijet/mike-pence-nahvalio-crnu-goru-njezina-hrabrost-nadahnjuje-svijet-93689/
Gnječ wrote:wow! koje sranje bogati stvarno treba bit hrabar tj. mentalno poremećen za uć u NATO .
slušala izjavu, Pence je fkt dosegnuo umjetničke, epske visine interesnog uvlačenja :W
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by Guest Wed 2 Aug - 13:40

Neve wrote:://www.direktno.hr/svijet/mike-pence-nahvalio-crnu-goru-njezina-hrabrost-nadahnjuje-svijet-93689/
Gnječ wrote:wow! koje sranje bogati stvarno treba bit hrabar tj. mentalno poremećen za uć u NATO .
slušala izjavu, Pence je fkt dosegnuo umjetničke, epske visine interesnog uvlačenja :W

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Hqdefault

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQPBAVYHA2FTlYfMqCugexJSbtO2lMY2v07fXcXKXNKU7i9VcMacw

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSJYRhcazK2OwsGwqiH81drZyMf7PJ-pBYTK7K-FWQVkOhpmK7-
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by Eroo Wed 2 Aug - 15:22

Neve wrote:://www.direktno.hr/svijet/mike-pence-nahvalio-crnu-goru-njezina-hrabrost-nadahnjuje-svijet-93689/
Gnječ wrote:wow! koje sranje bogati stvarno treba bit hrabar tj. mentalno poremećen za uć u NATO .
slušala izjavu, Pence je fkt dosegnuo umjetničke, epske visine interesnog uvlačenja :W
A vaše uvlačenje Rusima je o-dursko sviranje qrtzu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74932
2016-07-22


Back to top Go down

Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet - Page 2 Empty Re: Mike Pence nahvalio Crnu Goru:Njezina hrabrost nadahnjuje svijet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum