ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Guest 3/8/2017, 14:13

catabbath wrote:S crncima se nika nezna ali ovaj policajac je očito pretjerao. Nebi trebali primati u policiju tako psihički labilne i strahljive karaktere koji se neznaju uli ne mogu nositi sa stresnim situacijama.

gledaj onog policajca desno usro se u gaće sav drhti i poskakuje dok njegov kolega puca. jebiga nije isto pucat u lamarin na streljani i u živog čovjeka koji je imao nesreću da naleti na psihotičnog paranoičnog drota..

Guest
Guest


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Leviathan2 3/8/2017, 19:17

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
Sexual Tyrannosaurus wrote:Junak ,a ne zločinac .
junak malo sutra,ubio covjeka ispred sebe i u sebi,u njemu je sad pakao,ovakvih nesporazuma koliko hoces,ali tako su plavci trenirani u americi,prilazi ti i drzi ruku na pistolju
a jel toliki problem slusati sto ti pandur kaze..ruke na volan i ne mici..amen...suradjuj,poslusaj,i pandur ce se opustiti...

Koliko je gangova i krimiala na ulicama,panduri ginu kao snoplje,ubijaju im obitelji...Daj malo o tome,drugo strani...
koji prolem j eu americkim pandurcinama, pa oni rade vise nasilja nego itko, de ne jebi po tavanu jebote,  imas hrpu videa gdje panduri ubijaju ljude cisto iz pizdarije, jer ga nije poslusao, ne da mi se trazit gdje lik izadje iz auta i lik ga razvali sokerom a onda ga upuca, lik golih ruku i cak nije napravio ni agresivnu gestu
ovaj je ubio lika pred zenom i djetetom,  da meni ubije nkog tako sigurno taj nebi hodao po zemlji duze od tjedan dana,
panduri ginu ko snoplje,
ginu premalo jebo im pas mater prodanu,  gamad arogantna i bezdusna
ti mu nebi pobio obitelj da ti ubije djete ili brata
ja bih

_________________
Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Leviathan2 3/8/2017, 19:21

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:pa je,kad tako gledas ovaj u autu nije suradjivao,nego se rukom hvatao za nesto,navodno da pokaze ovom dozvolu za nosenje oruzja jer si duzan to reci ako imas oruzje,e sad zasto ga je onaj u autu ignorisao kad ga je ovaj upozoravao da nista ne izvlaci,nemam pojma,ta sorta ljudi je neposlusna i takva kakva je,kod nas npr ucmekati nekaog tek tako se rijetko desavalo
ruke u pravilu ne mices sa volana..opustis se,ne brbljas ko sumanut,gledas ponasanjem smiriti pandura,ne ga jos isprovocirati..a trebas biti i prikladne face..kao ja..za 4 godine niti jedna pandurska kontrola bilo pjesice bilo u autu... :} ..dobro..to je ipak neka druga drzava i neki drugi menthalni sklop ljudi..ne internacionalni kotao najvecih nacionalnih prihopata..
koji kurac ja imam smirivat pandura, jel me zaustavio, jest, dobro vecer, dobro vecer, vozacku prometnu, das i djenja, nema razgovore ni o vremenu,
na pitanja kud ides ili otkud ides odgovaras da ga se ne tice
ako zeli pogledat u gepek kazes da je otvoren i ako zeli nek si pogleda, a usput ga pitas nalog za pretres

sto se tice amerike, to je njihova murja, nek se jebu, pa oni imaju demokraciju a mi ostali nemamo jel, njih ubijaju ko pse a kod nas ipak paze i kako kazu dobro vecer

_________________
Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Guest 3/8/2017, 19:53

vama ljudovi ugoditi malo teze..ne bi vam niti valjalo da pandura i ne postoje...

Davno sam rekao na starom forumu,da se Policija raspusti na sam omjesec dana,a vI kao piplovi dobijete mogucnost da radite sto zelite(to svu u sustini zele ali se u datim mogucnostima ne usudjujete bas radi kaznija..) nakon nekoliko dana bi kukali da vam Bog posalje natrag policiju...

Ima i jedan film,zaboravih kak ose zove..ugl..svi gradjani imaju pravo doslovno raditi unutar 12 sati stogodpozele..siluju,ubijaju,pljackaju i sve druge socioloske ljepote ponasanja....bez posljedica

E to bi vama trebalo.. :cleanteeth

u policiju ne ulaze psihicki nestabilni,nego jako mladi,to postanu kasnije,kad prezive masu pizdarija i stoput zamalo izgube glave..

Ako ce te kome po glavi srati,serite politicarima,koji sve reziraju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by AlfaOmega 3/8/2017, 20:06

Pa u Americi čiju muriju toliko braniš i jest privilegija na konkursu da prolaze psihički nestabilni. Drugim riječima, 90% Amera ima reference za muriju. Sam što potražnja ne odgovara referencama, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Guest 3/8/2017, 20:09

Ne branim nikoga..Po cemu su decki od 18 godina psihicki nestabilni kad krecu na akademiju i 4 godine treniraju za obicnog pandura....
znam da si kontra Amera,i ja sam u sustini,ali nerado optuzujem kategoricki nekog bez valjanih argumenata...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by AlfaOmega 3/8/2017, 20:11

Ak si retard, dobrodoša u američku policiju

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Guest 3/8/2017, 20:13

da,istina,jer zivot obicnog pandura je je jako kratak i pun rizika..nije to ko ovi balkanski panduri koji prakticno nemaju zivotni rizik
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by My Brother Billo 3/8/2017, 21:05

pismejker wrote:vama ljudovi ugoditi malo teze..ne bi vam niti valjalo da pandura i ne postoje...

Davno sam rekao na starom forumu,da se Policija raspusti na sam omjesec dana,a vI kao piplovi dobijete mogucnost da radite sto zelite(to svu u sustini zele ali se u datim mogucnostima ne usudjujete bas radi kaznija..) nakon nekoliko dana bi kukali da vam Bog posalje natrag policiju...

Ima i jedan film,zaboravih kak ose zove..ugl..svi gradjani imaju pravo doslovno raditi unutar 12 sati stogodpozele..siluju,ubijaju,pljackaju i sve druge socioloske ljepote ponasanja....bez posljedica

E to bi vama trebalo.. :cleanteeth

u policiju ne ulaze psihicki nestabilni,nego jako mladi,to postanu kasnije,kad prezive masu pizdarija i stoput zamalo izgube glave..

Ako ce te kome po glavi srati,serite politicarima,koji sve reziraju...
da anglosaksonija je posebna biljka,da nema pandura vrlo brzo bi imao kanibalizam na ulicama tako da su oni ustvari neophodno zlo
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Leviathan2 3/8/2017, 21:57

pismejker wrote:vama ljudovi ugoditi malo teze..ne bi vam niti valjalo da pandura i ne postoje...

Davno sam rekao na starom forumu,da se Policija raspusti na sam omjesec dana,a vI kao piplovi dobijete mogucnost da radite sto zelite(to svu u sustini zele ali se u datim mogucnostima ne usudjujete bas radi kaznija..) nakon nekoliko dana bi kukali da vam Bog posalje natrag policiju...

Ima i jedan film,zaboravih kak ose zove..ugl..svi gradjani imaju pravo doslovno raditi unutar 12 sati stogodpozele..siluju,ubijaju,pljackaju i sve druge socioloske ljepote ponasanja....bez posljedica

E to bi vama trebalo.. :cleanteeth

u policiju ne ulaze psihicki nestabilni,nego jako mladi,to postanu kasnije,kad prezive masu pizdarija i stoput zamalo izgube glave..

Ako ce te kome po glavi srati,serite politicarima,koji sve reziraju...
 ovo boldano bi valjalo i te kako
i policija generira vise od pola bespotrebnog nasilja
a referiras se na filmove, jebote holiwood
coece, policajci su prodane dushe, za jebenu placu je spreman da ti glavu razbije
i ne cuvaju panduri nrod, panduri cuvaju vlast i vladare, uvijek bilo i uvijek ce biti

_________________
Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Guest 3/8/2017, 23:10

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:vama ljudovi ugoditi malo teze..ne bi vam niti valjalo da pandura i ne postoje...

Davno sam rekao na starom forumu,da se Policija raspusti na sam omjesec dana,a vI kao piplovi dobijete mogucnost da radite sto zelite(to svu u sustini zele ali se u datim mogucnostima ne usudjujete bas radi kaznija..) nakon nekoliko dana bi kukali da vam Bog posalje natrag policiju...

Ima i jedan film,zaboravih kak ose zove..ugl..svi gradjani imaju pravo doslovno raditi unutar 12 sati stogodpozele..siluju,ubijaju,pljackaju i sve druge socioloske ljepote ponasanja....bez posljedica

E to bi vama trebalo.. :cleanteeth

u policiju ne ulaze psihicki nestabilni,nego jako mladi,to postanu kasnije,kad prezive masu pizdarija i stoput zamalo izgube glave..

Ako ce te kome po glavi srati,serite politicarima,koji sve reziraju...
 ovo boldano bi valjalo i te kako
i policija generira vise od pola bespotrebnog nasilja
a referiras se na filmove, jebote holiwood
coece, policajci su prodane dushe, za jebenu placu je spreman da ti glavu razbije
i ne cuvaju panduri nrod, panduri cuvaju vlast i vladare, uvijek bilo i uvijek ce biti

dijelom si u pravu,ali samo dijelom..Policajci su napose u prosjeku vrlo mladi ljudi do sredovjecnih sa zenom,par klinaca i opakim kreditima koje moraju vracati..

jebote irud,kako ja nikada i nigdje nisam imao problema sa pandurima??

Istina,Vojska,zandari i policija su stvoreni da cuvaju USTAVNOPRAVNI poredak,dakle drzavu,prije svega..sto se cudite tome??potom idu na redu mase i kmetje..
u svabiji se covjek doista osjeca sigurnije uz policiju,a svabi gaje veliko povjerenje u njih i njima prepustaju ravnanje konfliktnih situacija..

za americke pandure ne znam...tolika stopa kriminala i korupcije,sve je moguce,...

Svabi su ipak drugi par rukava,i policija koliko vidim svjesno i korektno se drzi zakona i primjene zakona,.

Prije ove najezde Kozojeba,.na ulicama je bilo puno manje policije,a vise onih iz Ordnungsamta,dakle sredovjecni ljudi i picije,bez vatrenog oruzja..vise kao redarstvenici,i bili su sasvim dovoljno...sada ih micu sa ulica jer,poceli su ih presretati grupe kozojeba,a posto se nerijetko krecu sami,pobrali su i batina...

Kakogod,bar ovdje u svabiji,Bog nek cuva pandure,inace bi bilo sranja,gdje bi covjek morao mesariti,a kako nije dan vrc nije nelomljiv..upsss..ebi ga..jednom i sam zalegnes.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen - Page 2 Empty Re: Policajac koji je ispalio 7 hitaca u crnca - oslobođen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum