ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by aben 1/8/2017, 23:12

u čemu to držiš mašku?

saće ti životinjoljubci zvati miliciju

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Trinity 1/8/2017, 23:18

RayMabus wrote:I nabavio sam novog mačka

Da vidimo koliko će ovom trebat da negdje nestane
Kad drugi put budeš trebao mačku, javi se meni.
Ima i kod mojih svako malo, onda to rješavaju na tradicionalan način.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:26

Držim je u jednoj od kuhinja

Hranim je sad ali više joj je do maženja

RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Leviathan2 1/8/2017, 23:35

ako os pravu macku nabavi risa jebate, sve ostalo je pih

_________________
Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by crvenkasti 1/8/2017, 23:40

Leviathan2 wrote:ako os pravu macku nabavi risa jebate, sve ostalo je pih

sabljuzubi tigar bi isto bio dobar, samo što je izumro, pa ih nema više toliko
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:40

Oču mačku radi miševa

Nema ni jednog od kad su mačke po kući

I ovaj je tigrica muški
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:47

Moram ga malo socijalizirat bio je na ulici ali nije mučen

Jučer navečer mi je Utekao pod kauč

Cijelo vrijeme spavao tamo

Morali smo ga vaditi popodne
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:49

Boji se još ali sve manje

Cijelu noć i do tri popodne spavao iza kauča

Ne mijauče

Morali kauč micati


RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:50

Nazvat ću ga David Coperfild

Jbte nestao
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 1/8/2017, 23:58

Ako imate jednu nekretnina na kojoj ste prijavljeni ne zanima vas porez na nekretnine

Ako imate dvije i novogradnja je e onda 2000 kuna godišnje je namet

Najebali podstanari
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 2/8/2017, 00:01

Tih 2000 kuna će platiti podstanari i turisti, digneš cijenu malo i to na kraju godine platiš taj porez na drugu nekretninu

To je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 2/8/2017, 00:24

Znam lika tj znam ih više, apartmani ovo ono, kategorizirali dakle to je stambena jedinica što i je, sad imaju šest apartmana, sad će ih oderat, uzmu im po apartmanu dvije tisuće kuna godišnje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by RayMabus 2/8/2017, 00:28

I to je sve dobro dok ima turista ali ima i sve više apartmana

Takvi će najebat jer lošija sezona i apartmanizacija će im shebat zaradu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Guest 2/8/2017, 09:12

http://www.manjiporezi.hr/peticija/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by aben 2/8/2017, 09:28

svi postaju libertarijanci kad socijalisti dojdu i po njihovo:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Guest 2/8/2017, 11:18

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:di?..pa u segment istjerivanja duše na usta gradjanima,stopom,odnosno visinom poreza u odnosu na primanja...to ce biti u nesrazmjeru,tak oda ce mnoge nekretnine otici na bubanj,odnosno drzava ce poceti stvarati fond nekretnina...dalje slijede nalozi iz Bruksella...tak ose pise jel?? :cleanteeth

tu je neka druga podmukla igra i prevara u điru jer kuću možeš i sada prodat bilo kome na svijetu japancu, kinezu, ameru, englezu, njemcu itd. ne moraš čekat da ti je čardak banditi otmu.
je,ali vidis da ljudi to ne rade bas puno...ostavljaju nekretnine idu van raditi pokrivaju troskove..necemu se nadaju..ne mora to biti racionalno,ali hebi ga..Uglavnom se jos moze servisirati svo placanje,ali sve manje ljudi sve manje moze..
da ne spominjem starce bez ikoga koji jedva prezivljavaju..njima ce drzava prvim popaliti..Kome oni mogu prodati,kad nikog ne znaju,nis siroti ne znaju..
to ce napoprijeko umrijeti od srcanih i mozdanih udara,kaod im porezni uhljebi ulete u dom..

to se zove autogenocid. kada vlast ciljanu populaciju želi ili fizički istrijebiti ili potjerati to je autogenocid.
a e...intrigantan menthalni sklom,koji ne vidjem niti na nivou virusa i najnizihh oblika zivota... :cleanteeth svi oni gledaju da spišis prezivi i prosiri se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Trinity 2/8/2017, 12:13

aben wrote:svi postaju libertarijanci kad socijalisti dojdu i po njihovo:)
he he...moje je ipak moje...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Guest 2/8/2017, 12:16

Triny wrote:
aben wrote:svi postaju libertarijanci kad socijalisti dojdu i po njihovo:)
he he...moje je ipak moje...
uvijek je naše, nije li? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Trinity 2/8/2017, 12:32

Noor wrote:
Triny wrote:
aben wrote:svi postaju libertarijanci kad socijalisti dojdu i po njihovo:)
he he...moje je ipak moje...
uvijek je naše, nije li? :D
Nikad naše, samo moje i tvoje.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Guest 2/8/2017, 12:39

Triny wrote:
Noor wrote:
Triny wrote:
aben wrote:svi postaju libertarijanci kad socijalisti dojdu i po njihovo:)
he he...moje je ipak moje...
uvijek je naše, nije li? :D
Nikad naše, samo moje i tvoje.
ok

uvijek je moje, ili tvoje, nije li?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Guest 2/8/2017, 21:42

"Ideja dolazi od toga što mi je pun kurac više ove centralne vlasti koja sve uzima, sve grabi, beskrupulozno pljačka lokalnu zajednicu, a sve obaveze svaljuju na nju (lokalnu zajednicu op.a.). Kad smo izračunali i izanalizirali ovaj novi porez na nekretnine, uopće nam nije jasno kuda taj porez ide. Vi u Hrvatskoj danas uopće nemate pravnu sigurnost i besmisleno mi je da opterećujem svoje građane s dodatnim porezima", rekao je za Index Stipe Petrina

"To je šljam!"

Petrina kaže kako bi, da može pokrenuo postupak odcjepljenja Primoštena, poziva građane da izađu na ulice. "Trebate vidjeti zahtjeve države prema lokalnoj samoupravi i što lokalna samouprava sve mora napraviti za državu, pa neka to rade državni uhljebi. Najlakše je češati onu stvar u klimatiziranom uredu. Pun kurac mi je takvih idiota više. Nek raspuste Općinsko vijeće pa ćemo se pobuniti jer da se mene pita - ja bih da se odcijepimo od tih divljaka. Oni nemaju ništa ljudsko ni nacionalno, što oni misle? Ljudi rade za 4 ili 5 tisuća kuna i jedino što im je ostalo je ta imovina koju bi im uzeli. Zato se treba pobuniti i izaći na ulice", kazao je Petrina.

"Da ovu istu stvar, s građanskim neposluhom i referendumom, napravi dvjesto ili tristo jedinica lokalne samouprave, bilo bi se razmišljalo prije nego se donesu ovakvi zakoni. U Saboru sjede ljudi koji su bože sačuvaj ali su kupljeni visokim plaćama. Treba izbaciti novac iz politike pa će se vratiti dostojanstvo u politici i neće ološ sjediti u Saboru. 90 posto njih ne pregleda one materijale, ali odlučuju o budućnosti svih nas i dižu ruke za 15 ili 20 tisuća kuna mjesečno. To je šljam!", zaključio je načelnik Primoštena Stipe Petrina.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrini-pukao-film-u-saboru-sjedi-sljam-mi-necemo-placati-porez-na-nekretnine/986212.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa - Page 5 Empty Re: Budimo iskreni, porez na nekretnine je krađa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum