ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

u ime iranske obitelji

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

u ime iranske obitelji Empty u ime iranske obitelji

Post by debotoijusto 25/7/2017, 23:54

VODITELJICA na Iranskoj državnoj televiziji Azadeh Namdari snimljena je tijekom godišnjeg odmora u Švicarskoj kako ispija pivo bez hidžaba na glavi. Osim što je to u islamu strogo zabranjeno, problem je i u tome što Azadeh u svojoj zemlji zagovara tezu da svaka dobra muslimanka ne smije pokazivati tijelo i kosu.
Iranske vlasti proglasile su je licemjernom, a ni javnost nije blagonaklona, piše BBC.
"Sjedila sam u parku s članovima najuže obitelji, kraj kojih žena ne mora biti pokrivena. Nekoliko sekundi prije nego što je meni nepoznata osoba snimila ove fotografije skliznuo mi je veo s glave, ali nosila sam ga", tvrdi.

Otkud pivo u njenoj ruci nije objasnila, ali s obzirom na reakciju javnosti na njena opravdanja, možda je i bolje da nije.
"Otkud joj pravo propovijedati nešto u što ni sama ne vjeruje. Kakva lažljiva i licemjerna žena", samo su neki od komentara koje je dobila.
"Radi što hoćeš, ali ne radi budale od nas, ne rugaj se svom narodu", poručili su joj. 

http://www.index.hr/black/clanak/iran-na-nogamakonzervativnu-tv-voditeljicu-snimili-kako-bez-hidzaba-pije-pivo/984778.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 00:45

dobra Pička..Iranci vole hedonizam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by gargamel0101 26/7/2017, 05:47

Vidi se na koga su Hrvatice. Iran pradomovina Hrvata.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by catabbath 26/7/2017, 07:53

Pa poznato je da te žene kone javno naj više glume konzerve, da su ustvari najveće prasice kad ih nitko ne vidi. Krišto javi se :*
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 09:42

uffffff...miloska Venera..!!!!  vrlo raskoshna..!!!

nsfw:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Eva_ 26/7/2017, 09:58

Prigodna vjernica.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 11:43

žena se samo prilagodila europskim običajima i uklonila radikalna obilježja svoje vjere, tako često kritizirana diljem EU, pa i ovdje na forumu.
zašto to nitko ne primjećuje i tako ne shvaća?
aha, da...važno je kritizirati i isprdavati se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 13:53

Noor wrote:žena se samo prilagodila europskim običajima i uklonila radikalna obilježja svoje vjere, tako često kritizirana diljem EU, pa i ovdje na forumu.
zašto to nitko ne primjećuje i tako ne shvaća?
aha, da...važno je kritizirati i isprdavati se.
aaa pa nije bas tako...muslimanske zene NIŠTA NECE napraviti da bi seprilagodile europskim obicajima..kao niti njihovi muški..Prvo oni svoje namecu,a svog se ne odricu..Prije bude da je cura,jednom nogom u islamu...u Iranu ima puno takvih tvrdoglavih oponenata islamu,ali ne smiju u pravilu zucnuti..
Upoznao sam jednog Iranca,.fak-at lik po zapadnim mjerilima..logican,nezatupljen,i kaze,ako se nejgova obitej drzi islama,ne mora i on....pravo kaze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:08

pismejker wrote:
Noor wrote:žena se samo prilagodila europskim običajima i uklonila radikalna obilježja svoje vjere, tako često kritizirana diljem EU, pa i ovdje na forumu.
zašto to nitko ne primjećuje i tako ne shvaća?
aha, da...važno je kritizirati i isprdavati se.
aaa pa nije bas tako...muslimanske zene NIŠTA NECE napraviti da bi seprilagodile europskim obicajima..kao niti njihovi muški..Prvo oni svoje namecu,a svog se ne odricu..Prije bude da je cura,jednom nogom u islamu...u Iranu ima puno takvih tvrdoglavih oponenata islamu,ali ne smiju u pravilu zucnuti..
Upoznao sam jednog Iranca,.fak-at lik po zapadnim mjerilima..logican,nezatupljen,i kaze,ako se nejgova obitej drzi islama,ne mora i on....pravo kaze.. :cleanteeth
eto ti dokaza da se prilagodila, ipak nisu svi zadrti i beskompromisno nametljivi, pogotovo ljudi koji češće poslovno ili turistički dolaze u EU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by catabbath 26/7/2017, 14:11

Fokus je na dvoličnosti. Doma propagira hardcore islam za druge ali ne za sebe, practice what you preach.

_________________
u ime iranske obitelji Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:14

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:žena se samo prilagodila europskim običajima i uklonila radikalna obilježja svoje vjere, tako često kritizirana diljem EU, pa i ovdje na forumu.
zašto to nitko ne primjećuje i tako ne shvaća?
aha, da...važno je kritizirati i isprdavati se.
aaa pa nije bas tako...muslimanske zene NIŠTA NECE napraviti da bi seprilagodile europskim obicajima..kao niti njihovi muški..Prvo oni svoje namecu,a svog se ne odricu..Prije bude da je cura,jednom nogom u islamu...u Iranu ima puno takvih tvrdoglavih oponenata islamu,ali ne smiju u pravilu zucnuti..
Upoznao sam jednog Iranca,.fak-at lik po zapadnim mjerilima..logican,nezatupljen,i kaze,ako se nejgova obitej drzi islama,ne mora i on....pravo kaze.. :cleanteeth
eto ti dokaza da se prilagodila, ipak nisu svi zadrti i beskompromisno nametljivi, pogotovo ljudi koji češće poslovno ili turistički dolaze u EU
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...

to ti je isto kao dok je postojao CCCP pa je bio sustav koji je silio ruse da na odredjeni nacin gledaju svijet...No nitk onije mogao zabraniti unutarnje odbijanje nametnutog,nitko nije mogao zabraniti da vole americke filmove,jeans,zapadnu muziku...kujis?ista stvar je ovdje u pitanju..

Ovaj tip,odkad je dosa u svabiju ,kada pricamo,jako preispituje sve aspekte vjeraa...nis ne prihvaca na slijepo..Kaze,dobar dio Iranaca jest takav,ali se ne usude izjasniti,inace,vjerska policija i mrak te popapaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:14

većina iranaca su sekularisti, upoznao sam ih nekoliko, ono svi se žele otvoriti zapadu i ne žele da ih država terorizira ,..

doduše iranska država i nije tako radikalna, vjerojatno zbog utjecaja mladih, moraju pomalo popuštati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:17

pismejker wrote:
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...
.
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:21

Noor wrote:
pismejker wrote:
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...
.
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?

ne kuzis st ogovorim..naprotiv..vidi se da uziva i gusta...zasto bih ja imao st oprotiv..takve ce i pice dati vremenom,a pod stolom..ufffff,pade me nepocudna ideja na pamet.. :evilgrin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:25

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...
.
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?

ne kuzis st ogovorim..naprotiv..vidi se da uziva i gusta...
pa nek žena uživa i gušta u društvu i trenutku, ja u tome ne vidim ništa loše
nikome ništa nažao nije učinila, dapače...ohladit će glavu, vrat i leđa, jer više nema onu krpu na glavi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:27

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...
.
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?

ne kuzis st ogovorim..naprotiv..vidi se da uziva i gusta...
pa nek žena uživa i gušta u društvu i trenutku, ja u tome ne vidim ništa loše
nikome ništa nažao nije učinila, dapače...ohladit će glavu, vrat i leđa, jer više nema onu krpu na glavi
cupas iz konteksta...prenesi sve da ne moram do beskraja pojasnjavati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:32

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
ne ne ne...prilagodila bi se da je to napravila radi europskih obicaja..a to nije napravila..Radi ono sto je njoj po gushtu.,.pogledaj je..sasvim je opustena i gushta...
.
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?

ne kuzis st ogovorim..naprotiv..vidi se da uziva i gusta...
pa nek žena uživa i gušta u društvu i trenutku, ja u tome ne vidim ništa loše
nikome ništa nažao nije učinila, dapače...ohladit će glavu, vrat i leđa, jer više nema onu krpu na glavi
cupas iz konteksta...prenesi sve da ne moram do beskraja pojasnjavati..
izvukla sam bit rasprave, tvoje nepočudne ideje ovdje nisu od važnosti za temu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Guest 26/7/2017, 14:33

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
a kako znaš da nije?
i kakva bi trebala biti..u grču, pod stolom ili treba gristi nokte?

ne kuzis st ogovorim..naprotiv..vidi se da uziva i gusta...
pa nek žena uživa i gušta u društvu i trenutku, ja u tome ne vidim ništa loše
nikome ništa nažao nije učinila, dapače...ohladit će glavu, vrat i leđa, jer više nema onu krpu na glavi
cupas iz konteksta...prenesi sve da ne moram do beskraja pojasnjavati..
izvukla sam bit rasprave, tvoje nepočudne ideje ovdje nisu od važnosti za temu :)
rekoh danemam nis protiv,za mene bolje u potencijalnim prilikama.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by debotoijusto 26/7/2017, 14:50

catabbath wrote:Fokus je na dvoličnosti. Doma propagira hardcore islam za druge ali ne za sebe, practice what you preach.

ka petir , doma konzerva u EU gdje je nitko ne prati otvorila tesaonu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Eva_ 26/7/2017, 14:55

debotoijusto wrote:
catabbath wrote:Fokus je na dvoličnosti. Doma propagira hardcore islam za druge ali ne za sebe, practice what you preach.

ka petir , doma konzerva u EU gdje je nitko ne prati otvorila tesaonu
Licemjerje i prigodna vjera idu ruku pod ruku. Evo i Markićine udruge u ime obitelji za medijsku promociju promičemo katoličke obiteljske vrijednosti, a pod stolom dilamo antibebi pilule.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

u ime iranske obitelji Empty Re: u ime iranske obitelji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum