ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 08:24

http://www.avaz.ba/region/crna-gora/284955/crna-gora-ima-samo-sedam-ulica-nazvanih-po-titu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 08:25

..i to oni koji su se najvise kunili u tita... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 08:29

citirao bi soru..'bando olako ste se odrekli tita koji vam je sve dao niste ga ni zasluzili' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by mutava baštarda 25/7/2017, 09:26

crnogorci su lijeni...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by jastreb 25/7/2017, 09:30

Crnogorcima je Tito vratio i omogućio da se tako nacionalno izjašnjavaju.

Dakle ,Tito je bio izuzetno širokogrudan po nacionalnom pitanju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by Eva_ 25/7/2017, 09:32

Jedino je Hrvate zajebal.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:02

Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
i opet u hravtskoj najvise ulica sa titovim imenom..cak vis enego u bh-a..kao najtitoistickijoj drzavi ex-yu... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:12

transkript razgovora Tita i Krleze uz casicu konjaka napoleon

Tito:'Vi's mirek znam da bu me moji izdali cim me zapru u grob'

Krleza:'Daj joza ne,oj tako ne vjerujem vidis da te obozavaju'

Tito:'eh mirek ti si naivan kao buda obozavaju me dok me trebaju dok me iskoriste poslije aj bok mrtav nikom nisam od koristi'

Krleza:'joza imas praf to su ti blakanci ti bi i mamu izdali a'k nemaju vise koristi'

Tito:'a opet si mislim moji su kakvi jesu da jesu kvarni da mi nije njih gdje bi ja vladao i nad kime..dok traje traje poslije ka'k se zeme'

Krleza:'Buju te se odrekli jos se ne bus u grobu ohladil a izdat ce prvo oni koji su najvise kleli u tebe'

Tito:'znam znam a kaj se more bar me oni u africi vole i onaj metuzalem sandro pertini'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by jastreb 25/7/2017, 10:19

Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
Da. Dal im je Međimurje, Istru i crvenu Rijeku,koji nikad ne glasaju za državotvorne stranke.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:20

jastreb wrote:
Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
Da. Dal im je Međimurje, Istru i crvenu Rijeku,koji nikad ne glasaju za državotvorne stranke.
istovremeno oduzeo srijem,neum i neumsko primorje i pola crnogorske obale...kako bi rekao karađic..'nesto dobijes nesto izgubis'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by jastreb 25/7/2017, 10:28

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
Da. Dal im je Međimurje, Istru i crvenu Rijeku,koji nikad ne glasaju za državotvorne stranke.
istovremeno oduzeo srijem,neum i neumsko primorje i pola crnogorske obale...kako bi rekao karađic..'nesto dobijes nesto izgubis'
Srijem je ionako u to doba bio većinski srpski,a o obali C.Gore da se i ne govori. Neum je Turskoj prodala tzv Dubrovačka republika. Ali je zato Hrvatskoj dao baranju,koja nikada nije bila u sastavu Hrvatske,te Zadar,otoke i cijelu Istru.

Na kraju krajeva sve je to bilo u sastavu iste države,Jugoslavije,te s toga Srijem ti nije bio inozemstvo.

To je kao kad bi se neki Istrijan bunio što Istarska županija nije dobila Opatiju,iako je dio Istre.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:31

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
Da. Dal im je Međimurje, Istru i crvenu Rijeku,koji nikad ne glasaju za državotvorne stranke.
istovremeno oduzeo srijem,neum i neumsko primorje i pola crnogorske obale...kako bi rekao karađic..'nesto dobijes nesto izgubis'
Srijem je ionako u to doba bio većinski srpski,a o obali C.Gore da se i ne govori. Neum je Turskoj prodala tzv Dubrovačka republika. Ali je zato Hrvatskoj dao baranju,koja nikada nije bila u sastavu Hrvatske,te Zadar,otoke i cijelu Istru.

Na kraju krajeva sve je to bilo u sastavu iste države,Jugoslavije,te s toga Srijem ti nije bio inozemstvo.

To je kao kad bi se neki Istrijan bunio što Istarska županija nije dobila Opatiju,iako je dio Istre.
...u sastavu jugoslavije da ali ne i u statavu ondasnje socijalisticke republike hrvatske....istru,rijeku i zadar i taj dio dalmacije je dao nikola pasic u rapalskom ugovoru ito se ne moze pavelicu nabijati na nos..ali mu se moze nabijati na nos međimurje i dio obale od pirovca do splita....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:33

no to nije tema ove teme
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:35

....tema je da su druge republike iz ex-yu u tisini napravile cistku ulica i trgova od titovog imena..samo u hrvatskoj se larma napravila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by Eva_ 25/7/2017, 11:36

vuksadinare wrote:transkript razgovora Tita i Krleze uz casicu konjaka napoleon

Tito:'Vi's mirek znam da bu me moji izdali cim me zapru u grob'

Krleza:'Daj joza ne,oj tako ne vjerujem vidis da te obozavaju'

Tito:'eh mirek ti si naivan kao buda obozavaju me dok me trebaju dok me iskoriste poslije aj bok mrtav nikom nisam od koristi'

Krleza:'joza imas praf to su ti blakanci ti bi i mamu izdali a'k nemaju vise koristi'

Tito:'a opet si mislim moji su kakvi jesu da jesu kvarni da mi nije njih gdje bi ja vladao i nad kime..dok traje traje poslije ka'k se zeme'

Krleza:'Buju te se odrekli jos se ne bus u grobu ohladil a izdat ce prvo oni koji su najvise kleli u tebe'

Tito:'znam znam a kaj se more bar me oni u africi vole i onaj metuzalem sandro pertini'
Tito Krležu ni zval Mirek, to je tak gay, to više pristaje Kovaču, nego ga je zval Fritz.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by Eva_ 25/7/2017, 11:37

jastreb wrote:
Eva_ wrote:Jedino je Hrvate zajebal.
Da. Dal im je Međimurje, Istru i crvenu Rijeku,koji nikad ne glasaju za državotvorne stranke.
Imal je unutarnje borbe sa svojom zlovenskom polovicom.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu.. Empty Re: Crna Gora ima samo sedam ulica nazvanih po Titu,Kosovo nijednu..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum