ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitka nad bitkama....

Go down

bitka nad bitkama....  Empty bitka nad bitkama....

Post by FRANK 18/9/2015, 09:34

Borba svih vrwmena se zahuktava sport amper shitting ne stede municiju ni isil nije ovako brutalan amper pokrenui opcu ofanzivu
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by FRANK 18/9/2015, 09:35

Ne stede se vise ni civili ni djeca ni zene nitko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by Guest 18/9/2015, 11:04

Gluperdo ishlapjela, koliko ćeš još istih tema otvorit koje nikog ne zanimaju. Napuši nam se kurca svima, a onda odjebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by FRANK 18/9/2015, 12:01

Polako deda ne se sekirat da ti zadnji otkucaj nedodje brzo. Zazelio si me se mumijo priznaj

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by FRANK 18/9/2015, 12:29

I nemoj da ti u ostatke tog jadnog mozga padne napamet da bi men zapritija jee ti ja nisan ka i ostale picke tu ja bi te nasa i nasaketa te da ti cila klinika Schwarzwald nebi pomogla mumijo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by Guest 18/9/2015, 16:47

Hahaha, nebi ja invalida ko ti tukao, ja bi ti pomogao, ako nikako drugačije onda metak iz samilosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by FRANK 18/9/2015, 17:15

Zato jer si picketina od covika koja bi se na samu pojavu korpuletnog dinarca usrala u gace.. deda ne razbacuj se sa necim u sta nisi siguran nada sam siguran da bi te jedan moj samar ohladio.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

bitka nad bitkama....  Empty Re: bitka nad bitkama....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum