ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska stvarnost

Page 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:35

pismejker wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
e onda dušo draga zamoljena si da ne brineš o mom zdravlju ne trebaju mi zdravsveni savjetnici i psiholozi. možda ja tebi napravim jednu seansu. 100 eura naravno za 45 min. nema djabe.

u Poreč idem rijetko uglavnom poslovno ako idem jer grad je pun šiptara a ja šiptare nemogu smislit žive. ja bi u Poreču napravio masakr motornom pilom, bombama, rafalima iz kalašnjikova itd. najprije bi na neuralgične točke posadio eksploziv na remote detonaciju a onda kom obojci kom opanci.

bolesnika na forumu pun kufer

Ne govoris Noorki,kad krene podjebavati Gnječa?...Nisam primjetio da Gnjec nekog dira iz cista mira..no Noorka voli onako podmuklo poceti podjebavati..

Noor kuya podjebava stalno no ni metildica ni admini a ni ostali čardaklije to ne vide. to se nije desilo. i onda kad noor opsujem mater evo odjednom svi slijepci progledaše, paralitičari prohodaše...jebote to ni Isusu nije uspjelo...

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:37

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
e onda dušo draga zamoljena si da ne brineš o mom zdravlju ne trebaju mi zdravsveni savjetnici i psiholozi. možda ja tebi napravim jednu seansu. 100 eura naravno za 45 min. nema djabe.

u Poreč idem rijetko uglavnom poslovno ako idem jer grad je pun šiptara a ja šiptare nemogu smislit žive. ja bi u Poreču napravio masakr motornom pilom, bombama, rafalima iz kalašnjikova itd. najprije bi na neuralgične točke posadio eksploziv na remote detonaciju a onda kom obojci kom opanci.

bolesnika na forumu pun kufer

Ne govoris Noorki,kad krene podjebavati Gnječa?...Nisam primjetio da Gnjec nekog dira iz cista mira..no Noorka voli onako podmuklo poceti podjebavati..

Noor kuya podjebava stalno no ni  metildica ni admini a ni ostali čardaklije to ne vide. to se nije desilo. i onda kad noor opsujem mater evo odjednom svi slijepci progledaše, paralitičari prohodaše...jebote to ni Isusu nije uspjelo...
aupičkumaterinu..!!!! hahahahahahahaha-... Otplovi ti u celestinske vode kao duhovnjak... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 18:39

GNJEC KRALJ
ILI BAN

ALI RVACKO ISTARSKI BAN cheers

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 18:41

Jbt. Ako iima sto pametno na ovom forumu to su ljevicari ili poluljevicari
Ovo drugo je za pilti drva dobro.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:44

pismejker wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
e onda dušo draga zamoljena si da ne brineš o mom zdravlju ne trebaju mi zdravsveni savjetnici i psiholozi. možda ja tebi napravim jednu seansu. 100 eura naravno za 45 min. nema djabe.

u Poreč idem rijetko uglavnom poslovno ako idem jer grad je pun šiptara a ja šiptare nemogu smislit žive. ja bi u Poreču napravio masakr motornom pilom, bombama, rafalima iz kalašnjikova itd. najprije bi na neuralgične točke posadio eksploziv na remote detonaciju a onda kom obojci kom opanci.

bolesnika na forumu pun kufer

Ne govoris Noorki,kad krene podjebavati Gnječa?...Nisam primjetio da Gnjec nekog dira iz cista mira..no Noorka voli onako podmuklo poceti podjebavati..

Noor samo reagira na bolesne upise.. ono što ti vidiš samo je dio tvoje "istine" i tvojih "činjenica"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by veber 25/7/2017, 18:46

metilda wrote:
svetac wrote:Vrlo lijepa gesta... 

da todorić učini to isto, bi li također bila lijepa gesta?
znao sam, znao.
todorić je bio velikodušan, pogotovo prema partiji.

zato je i mogao pospremiti par milijardi eura

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:48

veber wrote:
metilda wrote:
svetac wrote:Vrlo lijepa gesta... 

da todorić učini to isto, bi li također bila lijepa gesta?
znao sam, znao.
todorić je bio velikodušan, pogotovo prema partiji.

zato je i mogao pospremiti par milijardi eura


U Rijeci će od rujna prosječna cijena odvoza i zbrinjavanja komunalnog otpada po kućanstvu, s PDV-om, s 33,63 kune porasti na 70,16 kuna, a taj je prijedlog prihvaćen u utorak na kolegiju riječkoga gradonačelnika Vojka Obersnela.


http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/odvoz-smeca-u-rijeci-od-rujna-bit-ce-duplo-skuplji-znamo-da-nije-popularno-donositi-takve-odluke-ali-cijena-nije-rasla-22-godine/6402644/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by veber 25/7/2017, 18:52

i?

u zagrebu je "pojeftinilo" jer vozi 2× tjedno, a ne 3× kao do sada, pa imamo prepune kontejnere i kante za smeće.

zanimljiva si ti, ero, marcel and co. čim je kradezej u pitanju sve se može, ali drugi su odmah komunjare i antifašisti.

jebao vas plenković, bandić i ostatak ekipe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by veber 25/7/2017, 18:52

da ne pričam o poskupljenju vode, odvodnje, komunalnog i sl. para nameta.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:56

ajte još malo o meni..evo trnci mi idu od miline :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 18:58

metilda wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
e onda dušo draga zamoljena si da ne brineš o mom zdravlju ne trebaju mi zdravsveni savjetnici i psiholozi. možda ja tebi napravim jednu seansu. 100 eura naravno za 45 min. nema djabe.

u Poreč idem rijetko uglavnom poslovno ako idem jer grad je pun šiptara a ja šiptare nemogu smislit žive. ja bi u Poreču napravio masakr motornom pilom, bombama, rafalima iz kalašnjikova itd. najprije bi na neuralgične točke posadio eksploziv na remote detonaciju a onda kom obojci kom opanci.

bolesnika na forumu pun kufer

Ne govoris Noorki,kad krene podjebavati Gnječa?...Nisam primjetio da Gnjec nekog dira iz cista mira..no Noorka voli onako podmuklo poceti podjebavati..

Noor samo reagira na bolesne upise.. ono što ti vidiš samo je dio tvoje "istine" i tvojih "činjenica"

što rekoh? ono što ti metilda vidiš samo je dio tvoje "istine" i tvojih "činjenica". ti si težak slučaj da te bacim u Neretvu potonula bi ko kamen. ne pomaže tu ni sveto trojstvo sa svim đavlima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 19:01

Noor wrote:ajte još malo o meni..evo trnci mi idu od miline :D

stay calm and kiss my ass.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 19:02

metilda wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
e onda dušo draga zamoljena si da ne brineš o mom zdravlju ne trebaju mi zdravsveni savjetnici i psiholozi. možda ja tebi napravim jednu seansu. 100 eura naravno za 45 min. nema djabe.

u Poreč idem rijetko uglavnom poslovno ako idem jer grad je pun šiptara a ja šiptare nemogu smislit žive. ja bi u Poreču napravio masakr motornom pilom, bombama, rafalima iz kalašnjikova itd. najprije bi na neuralgične točke posadio eksploziv na remote detonaciju a onda kom obojci kom opanci.

bolesnika na forumu pun kufer

Ne govoris Noorki,kad krene podjebavati Gnječa?...Nisam primjetio da Gnjec nekog dira iz cista mira..no Noorka voli onako podmuklo poceti podjebavati..

Noor samo reagira na bolesne upise.. ono što ti vidiš samo je dio tvoje "istine" i tvojih "činjenica"
@ NOOR...
ne bas..sjeticemo se kad si pod ovim nickom(onaj orgininalni se niti nisuii usudila iznijeti forumasima) ,iz cista mira u duetu sa onim svojim umobolnim Mentorom,napala na mene,kako vo kako ono,kako ono sto ne vidite ne postoji,i slicne objede..proglasavali svaog tko ne misli kao vi lazovom...
Osto sam na paff jer te nisam poznavao niti su nam se putevi krizali,niti sam imao otvorenih racuna sa tobom..ali valjdato je tad u tom trenu bilo kuul,dok ljudima ne postane previse,pa netko odleti u picku materinu...drugi put prvo upoznaj u reali covjeka,ako poslije budes imala volju za pljuvanjem,makar i u facu,bit ce svakako ljudskije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 19:13

Dopisnik Tageszeitunga ističe zasluge Josipa Broza Tita u borbi protiv fašista. Piše kako niti u jednoj okupiranoj europskoj zemlji pokretu otpora nije uspjelo pobijediti protivnika bez vanjske pomoći, a partizanima u Jugoslaviji je to pošlo za rukom pod vodstvom Tita.
Autor spominje i raskid sa Staljinom te prijelaz Jugoslavije u industrijsku zemlju, iz poljoprivredne. Piše i o Titovoj izjavi iz sedamdesetih, kada je rekao da ‘ako narodu da demokraciju, da će si međusobno porazbijati glave’, citira Deutsche Welle njemačke medije.
Ovaj dopisnik za Tageszeitung iz Splita kaže da desnica u Hrvatskoj sada želi promijeniti ime trga jer im je Tito već godinama trn u oku zbog toga što nije bio nacionalist i patriot, već internacionalac.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 19:15

Njemci o promjeni trga Marsala Tita kazu da je desnica protiv Tita jer nije bio navionalist nego internacionalac
Jah , razloga .. affraid

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 19:16

Dooobro,slijede Redder i Lobo... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 19:26

Sora wrote:GNJEC KRALJ
ILI BAN

ALI RVACKO ISTARSKI BAN cheers

da ovim balkanskim luđacima budem kralj, ban, predsjednik? ma ne dolazi u obzir, drug Tito se zajebo što moram i ja? drug Tito je uz svu najbolju volju i trud htio od ovih balkanskih divljaka napravit civilizirane ljude i nije uspio. uz sve to što je jedini državnik koji je sva svoja obećanja ispunio i realizirao ovo zadnje mu nije uspjelo. a di će meni? ovo sada u hrvatskoj je već došlo do stadija putrefakcije raspadanja državu glođe gangrena tu trebaju kirurški zahvati i to brutalni kirurški zahvati znači dobar dio hrvatske populacije treba odstraniti sa vlasti od dna prema vrhu ili će sve ić u kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Guest 25/7/2017, 19:32

Gnječ wrote:
Sora wrote:GNJEC KRALJ
ILI BAN

ALI RVACKO ISTARSKI BAN cheers

da ovim balkanskim luđacima budem kralj, ban, predsjednik? ma ne dolazi u obzir, drug Tito se zajebo što moram i ja? drug Tito je uz svu najbolju volju i trud htio od ovih balkanskih divljaka napravit civilizirane ljude i nije uspio. uz sve to što je jedini državnik koji je sva svoja obećanja ispunio i realizirao ovo zadnje mu nije uspjelo. a di će meni? ovo sada u hrvatskoj je već došlo do stadija putrefakcije raspadanja državu glođe gangrena tu trebaju kirurški zahvati i to brutalni kirurški zahvati znači dobar dio hrvatske populacije treba odstraniti sa vlasti od dna prema vrhu ili će sve ić u kurac.
Ne znam,mozda postedjeti one koji idu van da prezive???..slute na poštenu igru..onosto ostane doli u Sustavu i kao podrska Sustavu,proglasiti gangreznim??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by veber 25/7/2017, 19:35

pismejker wrote:@ NOOR...
ne bas..sjeticemo se kad si pod ovim nickom(onaj orgininalni se niti nisuii usudila iznijeti forumasima) ,iz cista mira u duetu sa onim svojim umobolnim Mentorom,napala na mene,kako vo kako ono,kako ono sto ne vidite ne postoji,i slicne objede..proglasavali svaog tko ne misli kao vi lazovom...
Osto sam na paff jer te nisam poznavao niti su nam se putevi krizali,niti sam imao otvorenih racuna sa tobom..ali valjdato je tad u tom trenu bilo kuul,dok ljudima ne postane previse,pa netko odleti u picku materinu...drugi put prvo upoznaj u reali covjeka,ako poslije budes imala volju za pljuvanjem,makar i u facu,bit ce svakako ljudskije..
ajd ne seri, pa ti si taj koji pljuješ po svima, da ne spominjem što si curama na milju tipkao, a onda kao pička editirao post.
samo je bio mali zajeb da sam te ja citirao pa je ostao originalni tekst.
a, da ne tipkam da čim te netko nadjebe olfo sve okreneš na šalu.

manageru, brokeru, snajperisto, jebaču...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 19:48

Hrvatska stvarnost - Page 15 Img_1834

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sora 25/7/2017, 19:49

Ajd netko štedljiv
Ima milijune i ne piska oh na nzernet
Jebo internet, to je đavolski izum

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23757
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska stvarnost - Page 15 Empty Re: Hrvatska stvarnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum