ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by pizzon2 Wed 19 Jul - 11:37

vuksadinare wrote:ja uopce ne razumijem tko sve moze pusiti ovakve bajke pogotovo da ce se dobiti zrakoplovi umalo za đabe...kao da je vojni zrakoplov skuter pa ga mos dobiti na svakom cosku...
Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Sr50_nero

moj skuter, ipak imam  stariji model :))

pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by vuksadinare Wed 19 Jul - 11:38

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:..prije cemo mi dobiti F-16 nego oni migove od brace...
Pa sad. Ja cenim da ćete vi dobiti nove avione otprilike kada napravite i Pelješki most.
moguce...no mi bar ne pisemo svaki dan 'evo samo sto nisu upravo su iz moskve poletjeli ali negdje putem su se zagubili a sigurno ce doci do kraja godine za godinu jos cemo se dogovoriti jer treba na par mjesta avioni da napune gorivo dok dođu u srbiju' :)
Zato pravite jedan jebeni most već 10 godina i još nije ni počeo da se radi. Naši napravili već 2 u Beogradu.
pa izgrađeno ej mostova po hrvatskoj ohohoho..jbg uvijek postoji i 'taj jedan'...nista nije idealno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by pizzon2 Wed 19 Jul - 11:40

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 $_86

ovakav je moj, samo ferari crvena
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by Eroo Wed 19 Jul - 11:46

vuksadinare wrote:..prije cemo mi dobiti F-16 nego oni migove od brace...
http://www.informer.rs/vesti/politika/144060/AMERIKANCI-SRBIJI-NUDE-Poseta-predsednika-Vucica-SAD-PROTEKLA-BOLJE-NEGO-STO-BILO-OCEKIVANO


:^0
Eroo
Eroo

Posts : 74773
2016-07-22


Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by omni Wed 19 Jul - 11:49

pizzon wrote:Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 $_86

ovakav je moj, samo ferari crvena
To picke voze.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by vuksadinare Wed 19 Jul - 11:50

Transkript razgovora Vucic-Putin

Vucic:'Dobar dan gospodine predsjednice Putin'

Putitin:'Zdravstvuj...tko je na drugoj strani telefona'

Vucic:'Pa kako tko? ..ja predsednik Vucic'

Putin:'Cekaj samo momenat da vidim u beleski pod kojim si rednim brojem da znam sa kim razgovaram'

Vucic:'Pa zar ste me zaboravili'

Putin:'Ko bi vas se sve sjetio imam poziva i susreta da ne znam ni zena kad mi dolazi'

Vucic:'Nego gospodine predsednice znate za onaj nas dogovor..krsljuc...uf..onaj ako niste zaboravili'

Putin:'Ne secam se..o cemu ti..imamo zakazan rucak?...odlazak na balet u boljsoj teatar?..'

vucic:'a ne ne..onaj znate..malo mi bese neugodno..oni..hm..krsljuc..migovi 29..'

Putin:'Sta bi ti migove?..kad sam ja to obecao i da li sam uopste to pomenuo'

Vucic:'Izvinite..mozda sam ja pogresio znam da ste jednom pomenuli da cete migove-29 transferirati u srbiju zadnji put bese da bui se to trebalo dogoditi za vidovdan'

Putin:'Casne mi staljinove ja se niceg ne secam..mozda sam u tom momentu malo vise votke..rođendan mi bio..ako razumes..'

Vucic:'moze biti..ne kazem..ali sta sad da radim..obeco narodu a aviona nema..sta da sad radim?..sta da im kazem?..uverio sam ih da nikad ne lazem'

Putin:'Pokusavaj i dalje da lazes..ja ti drugo nista ne mogu obecati...osim ti nama baza u nis a mi tebi eventualno onda migove..druge nema..a sad crta mazim se sa jednom kremaljskom sobaricom..drugi put me nazovi ako nesto ozbiljno trazis'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99111
2015-09-08


Back to top Go down

Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine - Page 2 Empty Re: Evo sad je sigurno 100 koma 1 odsto!Migovi stižu u Srbiju krajem godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum