ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by veber Fri 14 Jul - 12:56

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
jastreb wrote:
A ja sam neki dan posta đedo. Ti jarca! Mladi penzić i mladi djed. Kud sve to vodi??? :hem
Radi se mojim unucima, da ne bi bilo zabune. :x
Pa znam. Zato i kažem da sam i ja dobio tu titulu neki dan. Zato se i nisam trijeznio 4 dana.
ajme, nisam znala ni da djece imaš...pa divno, čestitam djedice :x
Hvala!
tetrjebe, eto i od mene čestitka. mislim mami, ne tebi. :D

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by Eroo Fri 14 Jul - 13:06

veber wrote:
Eroo wrote:Valjda 93', kad i Bošnjaci. drunken
kao dijete
jebote kaj da se tebi opravdavam?

tvoji su koze čuvali kada su moji imali klavir, bazen i sl.
Zapravo moji ne, ali ja jesam..i ne koze, već ovce.
Imao sam odličan odgoj. Vrancuski...dobio bi vrancuski ključ po glavi, ako ne bi nešto savršeno dobro uradija.
A onda sam dici kupio klavir. Na kredit. Glazba uživo, uživancija...Tako to kod nas ide-dobijemo palicu i lovi...
Sve sam, dok se ti hvališ ćaćinin klaviron...a valjda si i one knjige imao u ormaru, sa koricama i stiroporom unutra. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by veber Fri 14 Jul - 13:15

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:Valjda 93', kad i Bošnjaci. drunken
kao dijete
jebote kaj da se tebi opravdavam?

tvoji su koze čuvali kada su moji imali klavir, bazen i sl.
Zapravo moji ne, ali ja jesam..i ne koze, već ovce.
Imao sam odličan odgoj. Vrancuski...dobio bi vrancuski ključ po glavi, ako ne bi nešto savršeno dobro uradija.
A onda sam dici kupio klavir. Na kredit. Glazba uživo, uživancija...Tako to kod nas ide-dobijemo palicu i lovi...
Sve sam, dok se ti hvališ ćaćinin klaviron...a valjda si i one knjige imao u ormaru, sa koricama i stiroporom unutra. :D
ero, daj ne da mi se slikat dnevni od starog. obiteljska knjižnica broji preko 2000 knjiga i za razliku od vas kamenjara te knjige je netko od nas pročitao. od beletristike pa do stručnih. najstarija je iz 1700 i neke, 1750, tako nekako. imam algebru iz 1800e od pradjeda. tada su tvoji selili ovce s lijeva na desno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by bora-corba Fri 14 Jul - 13:15

epikur37 wrote:
Eroo wrote:Spomenik pomirenja čeka i Hrvatsku. Do toga će doći već uskoro...


Bilo bi lijepo, predsjednik Tuđman je tako zamislio ali vrlo brzo je atifašističa i ustaška ekipa poderala ponuđenu ideju.
to ono "jedan je Hase, nikad pomirenje" ?
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by Eroo Fri 14 Jul - 13:22

bora-corba wrote:
epikur37 wrote:
Eroo wrote:Spomenik pomirenja čeka i Hrvatsku. Do toga će doći već uskoro...


Bilo bi lijepo, predsjednik Tuđman je tako zamislio ali vrlo brzo je atifašističa i ustaška ekipa poderala ponuđenu ideju.
to ono "jedan je Hase, nikad pomirenje" ?
Ravnogorac, ne mišaj se u naše stvari nepozvan. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.« - Page 4 Empty Re: PLjubljana, podignut spomenik mira i međusobnog pomirenja: »Domovina je ena/ nam vsem dodeljena,/ in eno življenje,/ in ena smrt.«

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum