ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mostovci dakle lažu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mostovci dakle lažu Empty Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:18

https://www.hbor.hr/snimka-sjednice-nadzornog-odbora-hbor-a-odrzane-20-12-2016/


marić je na početku rekao da u diskusiji neće sudjelovati

na pitanje što će se desiti ako todorić proda jamnicu coca coli, tj ako dođe do promjene vlasništva, rekao je da se to može dogoditi kod bilo kojeg privrednog subjekta tijekom otplate kredita i ne utječe na ništa, tj tko je uzeo kredit dužan ga je vraćati neovisno o vlasništvu, to je manje više to što su ga pitali i što im je korektno odgovorio

sve drugo su izmišljotine ekipe iz doline stručnjaka i rođaka

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 13:43

coca cola će preuzet samo ime i eventualno punionicu u jamnici, ali bez dugova. znači nekih 50milijuna ojra.

a, marić laže da nije znao što se dešava u agrokoru, a ti ga i dalje brani.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:49

veber wrote:coca cola će preuzet samo ime i eventualno punionicu u jamnici, ali bez dugova. znači nekih 50milijuna ojra.

a, marić laže da nije znao što se dešava u agrokoru, a ti ga i dalje brani.

marić nikad nije rekao da ne zna što se dešavalo u agrokoru, jer su svi znali koliko je agrokor dužan davno i to su javno objavili moodys i S/P. I bilo je u novinama prije skoro dvije godine da je dug agrokora skoro 41 milijardu kuna. I kad se o tome raspravljalo Marić je samo rekao da ne misli da će agrokor bankrotirati, kao što i ne bi da su prodali za tri i pol milijarde jamnicu koka koli samo je toda tražio pet.

Pitanje je zašto Dobrović i Petrov bezočno lažu da im je Marić nešto sugerirao kad se sa snimke jasno čuje da nije, i zašto oni nisu znali ništa o agrokoru kad su već odlučivali o kreditu istom? Šta trebao im je Marić reć "nemojte"? Onda bi na njega svi uprli da je kriv za propast agrokora, s pravom.

ukratko most je kompletna nakupina smeća

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by vili40 13/7/2017, 13:49

tko to opet ljuti Mr.Beana?
Mostovci dakle lažu Image
taj ne laže,samo se ne sjeća dobro.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 13:52

marcellus wrote:https://www.hbor.hr/snimka-sjednice-nadzornog-odbora-hbor-a-odrzane-20-12-2016/


marić je na početku rekao da u diskusiji neće sudjelovati

na pitanje što će se desiti ako todorić proda jamnicu coca coli, tj ako dođe do promjene vlasništva, rekao je da se to može dogoditi kod bilo kojeg privrednog subjekta tijekom otplate kredita i ne utječe na ništa, tj tko je uzeo kredit dužan ga je vraćati neovisno o vlasništvu, to je manje više to što su ga pitali i što im je korektno odgovorio

sve drugo su izmišljotine ekipe iz doline stručnjaka i rođaka
Znači šef financija Agrokora nije znao kako stoje financije iste tvrtke??? Pa ti nas zajebavaš ili?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:52

tu bandu treba kompletno pohapsit našli pedra pa nek visi

jebote pa onda me par puta ljudi pitali zašto ne uđem u politiku, pa ja sam radio u banci! Ej! Državnoj! Sutra nek propadne ja ću bit kriv jer im nisam rekao??? A pet godina nisam tamo i ne znam što se događa.

Hrvati nisu samo ekstremno neinteligentan nego i ekstremno maliciozan i zloban narod. Treba bježat odavde, od države kojom drmaju bože i dobrovići i gdje nacional postavlja i smjenjuje vlade na dugme iz buzina

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 13:53

marcellus wrote:
veber wrote:coca cola će preuzet samo ime i eventualno punionicu u jamnici, ali bez dugova. znači nekih 50milijuna ojra.

a, marić laže da nije znao što se dešava u agrokoru, a ti ga i dalje brani.

marić nikad nije rekao da ne zna što se dešavalo u agrokoru, jer su svi znali koliko je agrokor dužan davno i to su javno objavili moodys i S/P. I bilo je u novinama prije skoro dvije godine da je dug agrokora skoro 41 milijardu kuna. I kad se o tome raspravljalo Marić je samo rekao da ne misli da će agrokor bankrotirati, kao što i ne bi da su prodali za tri i pol milijarde jamnicu koka koli samo je toda tražio pet.

Pitanje je zašto Dobrović i Petrov bezočno lažu da im je Marić nešto sugerirao kad se sa snimke jasno čuje da nije, i zašto oni nisu znali ništa o agrokoru kad su već odlučivali o kreditu istom? Šta trebao im je Marić reć "nemojte"? Onda bi na njega svi uprli da je kriv za propast agrokora, s pravom.

ukratko most je kompletna nakupina smeća
Ne on je rekao da je to dobra tvrtka tjedan dana prije bankrota, da ne govorim da je namjestio čak dva zakona kako bi pogodovao istoj tvrtki o faktoringu i knjigovodstvu, ali ne to je slučajno eo imam snimku kako je krstio dijete daj ono pa ovo ne guta niti metilda
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:53

asilovski wrote:
marcellus wrote:https://www.hbor.hr/snimka-sjednice-nadzornog-odbora-hbor-a-odrzane-20-12-2016/


marić je na početku rekao da u diskusiji neće sudjelovati

na pitanje što će se desiti ako todorić proda jamnicu coca coli, tj ako dođe do promjene vlasništva, rekao je da se to može dogoditi kod bilo kojeg privrednog subjekta tijekom otplate kredita i ne utječe na ništa, tj tko je uzeo kredit dužan ga je vraćati neovisno o vlasništvu, to je manje više to što su ga pitali i što im je korektno odgovorio

sve drugo su izmišljotine ekipe iz doline stručnjaka i rođaka
Znači šef financija Agrokora nije znao kako stoje financije iste tvrtke??? Pa ti nas zajebavaš ili?

pa svi su znali kako stoje financije, imali su financijska izvješća, šta ih ne znaju čitati? Koji je tebi kurac? Pa nije on odlučivao niti smio odlučivati o tome, šta je čovjek imao kristalnu kuglu? Ja ne znam kako stoji banka iz koje sam otišao, znam kako je stajala kad sam otišao, loše, al da me neko pita da uloži tamo reć ću mu nemoj mene pitati. Nemam pojma.

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 13:56

marc, daj ne seri. nije stvar u dugu za koji se zna. odeš na burzu i vidiš izvješće.
tako je i moja bivša firma peglala podatke i podnosila lažne bilance. i svi smo znali za to.
drugačije nisu mogli isplatiti dividendu vlasnicima, a njih su dvojica koja su zaprao i uništila firmu jer su isisavali novac. za svaki sam slučaj dao frendu sve podatke ako nešto pukne oko toga.

isto tako je marić dobro znao za malverzacije i peglanje podataka, ako ništa drugo zbog toga ne bi smio biti ministar financija jer je u sukobu interesa. u normalnoj državi već bi bio u zatvoru s todorićem i ostalom ekipom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 13:56

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:https://www.hbor.hr/snimka-sjednice-nadzornog-odbora-hbor-a-odrzane-20-12-2016/


marić je na početku rekao da u diskusiji neće sudjelovati

na pitanje što će se desiti ako todorić proda jamnicu coca coli, tj ako dođe do promjene vlasništva, rekao je da se to može dogoditi kod bilo kojeg privrednog subjekta tijekom otplate kredita i ne utječe na ništa, tj tko je uzeo kredit dužan ga je vraćati neovisno o vlasništvu, to je manje više to što su ga pitali i što im je korektno odgovorio

sve drugo su izmišljotine ekipe iz doline stručnjaka i rođaka
Znači šef financija Agrokora nije znao kako stoje financije iste tvrtke??? Pa ti nas zajebavaš ili?

pa svi su znali kako stoje financije, imali su financijska izvješća, šta ih ne znaju čitati? Koji je tebi kurac? Pa nije on odlučivao niti smio odlučivati o tome, šta je čovjek imao kristalnu kuglu? Ja ne znam kako stoji banka iz koje sam otišao, znam kako je stajala kad sam otišao, loše, al da me neko pita da uloži tamo reć ću mu nemoj mene pitati. Nemam pojma.
heheh pa nije on otiša iz agrokora nego ga je todorić poslao u vladu pobogu ti si pametan čovjek
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:57

Uostalom Dobroviću treba oduzet poslovnu sposobnost jer nema mozak nego kaže glasa kako mu insinuiraju pa to nema nigdje


a k tome i laže jer mu očito nitko nije insinuirao ništa.


šta je po vama trebao Marić napravit? Reć da se ne daje kredit agrokoru jer ON MISLI da loše stoji? Pa onda bi bio kriv za propast firme jebote! A oni bi bili kreteni ako bi ga poslušali, uostalom, pa valjda glasaju po onom što vide a ako misle da im je Marić trebao reć kako da glasaju za koji kurac su onda primali ministarsku plaću! Onda je marić trebao glasat ako se od njega očekivalo da kaže kako da glasaju-


Mislim, ogavni ste, baš. Znači ako im je marić sugerirao kako da glasaju kriv je, a ako im nije sugerirao kriv je jer im nije sugerirao? Dajte se zbrojite, Dobrović je debil s pola mozga koji nije bio u stanju dok je bio ministar ispunit dva obrasca jebote

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 13:57

marcellus wrote:
pa svi su znali kako stoje financije, imali su financijska izvješća, šta ih ne znaju čitati? Koji je tebi kurac? Pa nije on odlučivao niti smio odlučivati o tome, šta je čovjek imao kristalnu kuglu? Ja ne znam kako stoji banka iz koje sam otišao, znam kako je stajala kad sam otišao, loše, al da me neko pita da uloži tamo reć ću mu nemoj mene pitati. Nemam pojma.
opet sereš.

nije znao za dvostruko knjigovodstvo? i za igre s mjenicama?
neee

koji je onda kurac radio u agrokoru?
zbog toga ga onda treba potjerat jer je nesposoban.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 13:59

asilovski wrote:
heheh pa nije on otiša iz agrokora nego ga je todorić poslao u vladu pobogu ti si pametan čovjek

duh zrinke k živi u tebi

manje trave todorić ga je poslao u vladu a marić u toj vladi nije odlučivao o ničem što se tiče agrokora?

poslao ga je u vladu da im ne kaže da agrokor loše stoji i da se izuzme od glasanja o agrokoru? Jebote to je razmišljanje dostojno debota i zeke

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by veber 13/7/2017, 13:59

asilovski wrote:heheh pa nije on otiša iz agrokora nego ga je todorić poslao u vladu pobogu ti si pametan čovjek
marcel ima selektivno slijepilo.
vidi samo što hoće vidjet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 14:00

marcellus wrote:Uostalom Dobroviću treba oduzet poslovnu sposobnost jer nema mozak nego kaže glasa kako mu insinuiraju pa to nema nigdje


a k tome i laže jer mu očito nitko nije insinuirao ništa.


šta je po vama trebao Marić napravit? Reć da se ne daje kredit agrokoru jer ON MISLI da loše stoji? Pa onda bi bio kriv za propast firme jebote! A oni bi bili kreteni ako bi ga poslušali, uostalom, pa valjda glasaju po onom što vide a ako misle da im je Marić trebao reć kako da glasaju za koji kurac su onda primali ministarsku plaću! Onda je marić trebao glasat ako se od njega očekivalo da kaže kako da glasaju-


Mislim, ogavni ste, baš. Znači ako im je marić sugerirao kako da glasaju kriv je, a ako im nije sugerirao kriv je jer im nije sugerirao? Dajte se zbrojite, Dobrović je debil s pola mozga koji nije bio u stanju dok je bio ministar ispunit dva obrasca jebote
Marić je kriminalac i lažljivac koji je po zadatku odrađivao sve za Todorića i to radi i danas, ako ti to nije dovoljno ja ne znam što jest
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:00

a da ga nije poslao da im prešuti da agrokor loše stoji onda bi oni to znali jel? Jer bi im to reko ko?

uostalom ovo je imbecilna rasprava, imali su sve brojke i papire i izvješća i ne samo interna nego i eksterna moodys etc i brojke su bile pokazalo se kasnije posve točne.

ako ministri ne znaju pročitat financijsko izvješće to nije marićev problem.

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:01

asilovski wrote:
marcellus wrote:Uostalom Dobroviću treba oduzet poslovnu sposobnost jer nema mozak nego kaže glasa kako mu insinuiraju pa to nema nigdje


a k tome i laže jer mu očito nitko nije insinuirao ništa.


šta je po vama trebao Marić napravit? Reć da se ne daje kredit agrokoru jer ON MISLI da loše stoji? Pa onda bi bio kriv za propast firme jebote! A oni bi bili kreteni ako bi ga poslušali, uostalom, pa valjda glasaju po onom što vide a ako misle da im je Marić trebao reć kako da glasaju za koji kurac su onda primali ministarsku plaću! Onda je marić trebao glasat ako se od njega očekivalo da kaže kako da glasaju-


Mislim, ogavni ste, baš. Znači ako im je marić sugerirao kako da glasaju kriv je, a ako im nije sugerirao kriv je jer im nije sugerirao? Dajte se zbrojite, Dobrović je debil s pola mozga koji nije bio u stanju dok je bio ministar ispunit dva obrasca jebote
Marić je kriminalac i lažljivac koji je po zadatku odrađivao sve za Todorića i to radi i danas, ako ti to nije dovoljno ja ne znam što jest

a što je to točno odrađivao za todorića kad nije odlučivao ni o čemu u vezi todorića uostalom todorić je propao

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 14:02

veber wrote:
asilovski wrote:heheh pa nije on otiša iz agrokora nego ga je todorić poslao u vladu pobogu ti si pametan čovjek
marcel ima selektivno slijepilo.
vidi samo što hoće vidjet.
Ma sve jasno ali ovo je toliko očito da je smiješno pola zakona koje se mijenalo bilo je isključivo pogodovanje Todoriću, ali no on se isključio ma daj molim te, a on i Dalićka u istome talu mjesecima pripremali lex agrokor i onog Ramu cigana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by marcellus 13/7/2017, 14:03

Todorić je uostalom htio da rusi preuzmu kompaniju samo očito je morao pristati na ramljaka jer mu je netko iz ove izdajničke vlade došapnuo da će ga uhapsit ako ne pristane. A da ako pristane na lex kurčina ostaje na slobodi, mislim da je to više nego očito.

a jasno je da je tu upravo petrov taj koji je gurao takav scenarij u kojem će rh vratit dugove agrokora

_________________
Mostovci dakle lažu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Kermit 13/7/2017, 14:04

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:Uostalom Dobroviću treba oduzet poslovnu sposobnost jer nema mozak nego kaže glasa kako mu insinuiraju pa to nema nigdje


a k tome i laže jer mu očito nitko nije insinuirao ništa.


šta je po vama trebao Marić napravit? Reć da se ne daje kredit agrokoru jer ON MISLI da loše stoji? Pa onda bi bio kriv za propast firme jebote! A oni bi bili kreteni ako bi ga poslušali, uostalom, pa valjda glasaju po onom što vide a ako misle da im je Marić trebao reć kako da glasaju za koji kurac su onda primali ministarsku plaću! Onda je marić trebao glasat ako se od njega očekivalo da kaže kako da glasaju-


Mislim, ogavni ste, baš. Znači ako im je marić sugerirao kako da glasaju kriv je, a ako im nije sugerirao kriv je jer im nije sugerirao? Dajte se zbrojite, Dobrović je debil s pola mozga koji nije bio u stanju dok je bio ministar ispunit dva obrasca jebote
Marić je kriminalac i lažljivac koji je po zadatku odrađivao sve za Todorića i to radi i danas, ako ti to nije dovoljno ja ne znam što jest

a što je to točno odrađivao za todorića kad nije odlučivao ni o čemu u vezi todorića uostalom todorić je propao
Lex, zakon o faktoringu, zakon  o računovodstvu, krediti, tajni upravni ugovori i dr. apsolutno svo njegovo djelovanje je isključivo vezano za agrokor te controle damage, a da je stvar gora to nije niti izbliza gotovo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mostovci dakle lažu Empty Re: Mostovci dakle lažu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum