ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divljački napad na Bugare u Zadru

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by ljubo1212 Thu 13 Jul - 16:51

nato došao vama
nego, smanji malo kolu, tiltaš pa ti slova bježe

ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by ljubo1212 Thu 13 Jul - 16:52

i što velite vas dva brata uboga, srebrenica je izmišljen zločin? kao da ona milijunčina s kojom nas pokušavate teretit nije...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by dzango Thu 13 Jul - 17:06

ljubo1212 wrote:i što velite vas dva brata uboga, srebrenica je izmišljen zločin? kao da ona milijunčina s kojom nas pokušavate teretit nije...
Čekaj malo. Zločin ili genocid? Nešto ti popušta koncetracija. Znam ja da je u tvojoj blentavoj glavi Srbrenica veći zločin od Jasenovca jer su u Jasenovcu pobijeni Srbi. Ali moraš to malo da zamotaš. Ne možeš tako bezveze da lupaš i da ti se smeju ljudi.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by veber Thu 13 Jul - 17:11

jebote pa jasenovac jači od aushwitza

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by ljubo1212 Thu 13 Jul - 17:16

dzango wrote:
ljubo1212 wrote:i što velite vas dva brata uboga, srebrenica je izmišljen zločin? kao da ona milijunčina s kojom nas pokušavate teretit nije...
Čekaj malo. Zločin ili genocid? Nešto ti popušta koncetracija. Znam ja da je u tvojoj blentavoj glavi Srbrenica veći zločin od Jasenovca jer su u Jasenovcu pobijeni Srbi. Ali moraš to malo da zamotaš. Ne možeš tako bezveze da lupaš i da ti se smeju ljudi.
a fino, djeluje omega, znači znaš i sam da je srebrenica zločin..
ajmo sad polako dalje, reci, kolika je razlika između 4000 i 7000?
vjerujem da ćeš u nekom roku odgovoriti, točno,
dobro, idemo sad dalje, kolika je razlika između 80000 i 700000?
jel išta jasnije?
neće me čudit ako ćeš se praviti blesav, neće ti biti prvi put, zato si takav i ostao..
odoh, neka ti tre baci sijena kad doše kasnije...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Divljački napad na Bugare u Zadru - Page 5 Empty Re: Divljački napad na Bugare u Zadru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum