ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by Kermit 12/7/2017, 15:31

vili40 wrote:sad sam se sjetio,jedan bivši policajac sad u "prijevremenoj" mirovini mi priča kako su radili statistiku.
I veli da su statistički svake godine imali manje počinjenja prekršajnih i kaznenih djela i veći postotak otkrivanja počinitelja.I ok.
A ja ga pitam,pa zar niste po tome već jednom morali doći na nulu?
Smijao se ko lud,veli sa brojkama možeš što hoćeš i da ti je bog brat ne možeš otkriti gdje je fora a i da si na pravom putu bi te ismijali i napravili ludim.
Dobro ovo je očito i tu u biti nema muljanja samo je ovaj diklić ćoravi bezobrazan

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by RayMabus 12/7/2017, 15:39

Ja bija na birou, nema baš industrije samo turizam i medicina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by RayMabus 12/7/2017, 15:57

Ja sam radio deset godina i to stvarno dobro zaraditi sa strane a sad pada nezaposlenosti, posla ima, trenutno mi se ne radi, svake godine sve manje nezaposlenih, imam nekretnine, nema žene djece dugovi u biti puca mi kuraz jer svake godine sve manje nezaposlenih
RayMabus
RayMabus

Posts : 176225
2014-04-11


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by vili40 12/7/2017, 16:09

asilovski wrote:
vili40 wrote:sad sam se sjetio,jedan bivši policajac sad u "prijevremenoj" mirovini mi priča kako su radili statistiku.
I veli da su statistički svake godine imali manje počinjenja prekršajnih i kaznenih djela i veći postotak otkrivanja počinitelja.I ok.
A ja ga pitam,pa zar niste po tome već jednom morali doći na nulu?
Smijao se ko lud,veli sa brojkama možeš što hoćeš i da ti je bog brat ne možeš otkriti gdje je fora a i da si na pravom putu bi te ismijali i napravili ludim.
Dobro ovo je očito i tu u biti nema muljanja samo je ovaj diklić ćoravi bezobrazan
muljaju svugdje pa tako i tu.Jel znaš koliko ih je izbrisano u zadnje vrijeme na razne načine?Nezaposlenost je ista samo je kozmetika napravila svoje a i ljudi otišli van.I sad je to za hvaliti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by gargamel0101 12/7/2017, 18:02

:x Čardak :x
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by Leviathan2 12/7/2017, 20:35

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ovaj valjda i dan danas ne zna vezati cipele,što očekivati od takvih?
pa pogle na sto slici..tko ce njega ozbiljno shvatiti..sa ovakvim facama kako sam rekao u skoli su bili predmet zajebancije i sege....ovaj plenkovic nije normalan majke ti...mislim koji su ti likovi njegov odabir...ili moras biti morbidan ili corav da ovakve biras da ti budu ljudi u vladi i na celnim pozicijama u drzavi..rekao bi da je on ovo prvo..
kakve ovce takav i coban,
il tak nekako ide,
kakva drzava takva i vlast
il jos neka, narod ima vlast bas onakovu kakovu zasluzuje :D
naslo bi se tih mudrosti na temu jos

_________________
Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by orion 12/7/2017, 21:39

brojčano je zastvarno nešto manje nezaposenih nego prije par godina, ali to je posljedica prvenstveno načina vođenja tj.brisanja ljudi sa Zavoda za zapošljavanje, tj. ako je netko nezaposlen a nije prijavljen na Zavodu, ili se nije prijavio  roku ( mislim da trebaju ići svaki mjesec dana) tada se briše sa spiska nezaposlenih..... a i odljev stanovništva je masovan, a i penzića ima sve više....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze??? - Page 2 Empty Re: Gdje Čardak nađe ovakve bilmeze???

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum