ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 08:34

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:maricu i drugima u vrhu agrokora se moze zamjeriti sto nisu imali muda tati reci..'dosta je bilo kockanja zavrsit cemo u glibu'...a manje je bitno jesu znali ili nisu..jebes sto znas a nista ne poduzmes sto je gore nego znati..i poradi toga bi ga pozvao najvise na odgovornost..no imamo ogranicene politicare koji se ponasaju kao djeca po onoj..'znao si znao daj ostavku..'....a nitko nije postavio pitanje osim rijetkih kolumnista a sto ej sa onim zatso nisu todorica sprijecili u gramzivosti pa makar zrtvovali i karijeru jer ionako sa propasti zrtvuju je...isto vrijedi za one na vlasti..znali su..ali nista nisu poduzeli dok voda nije otisla preko grla...
u normalnim državama za to postoje neovisne institucije koje na vrijeme povuku kočnicu,nisu za to zaduženi korumpirani političari ili djeca koja su uživala i kojoj je novac padao sa neba i jedina im je bila briga kako ga trošiti.
....tedeski je za vrijeme afere agrokora rekao...nisam odlucivao sam o buducim investicijima savjetovao sam se u firmi sa clanovima uprave,ekonomistima pa i sa strucnjaciam koji nisu u atlanticu..nista nismo na pamet i moje inzistiranje ulagali...sagledali smo i najmanji aspekt za ili protiv..i onda smo zajednicki donosili odluke..za razliku od todorica koji je kao slusao ali na kraju uvijek sam dobnosio odluke...makar bili u suprotivi od onog sto se dogovorilo...to ej razlika ozbiljnog poslovnog covjeka i neozbiljnog kojemu je jedini interes da on bude jedini gazda..

vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 08:36

....sve je to sranje...ispastamo zbog onog sto smo dozvoljavali da svako bude 'biznismen' pa i oni sa deset kuna u đepu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vili40 12/7/2017, 08:51

vuksadinare wrote:....sve je to sranje...ispastamo zbog onog sto smo dozvoljavali da svako bude 'biznismen' pa i oni sa deset kuna u đepu...
pa lijepo sam ti rekao da u drugim ozbiljnijim državama postoje institucije koje zaustavljaju bilmeze na vrijeme,to se u sloveniji ili austriji ne može dogoditi u tom obliku.Propadaju firme svugdje ali za ovo još nije nađen stručan naziv.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:00

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:....sve je to sranje...ispastamo zbog onog sto smo dozvoljavali da svako bude 'biznismen' pa i oni sa deset kuna u đepu...
pa lijepo sam ti rekao da u drugim ozbiljnijim državama postoje institucije koje zaustavljaju bilmeze na vrijeme,to se u sloveniji ili austriji ne može dogoditi u tom obliku.Propadaju firme svugdje ali za ovo još nije nađen stručan naziv.
....ma ne znam....dok nam na vlast dolaze likovi za koje do doskora nikad cuo...koje hvale kumice...briselski uredi...severina i slicni...cedo prodanovic i slicni....seks i slicni..znas koliko ej sati...sto mene briga da li netko iam zalizanu friziru..nosi naocale tommy hilfiger..boss-ovo odijelo..govori pet jezika...sjedio ej u uredu koji s enalazi u podrumu eu parlamenta...ili pisao u austriji knjige iglavnom erotske...ili bio kvartovski stemer..ili svirao klavir...dok ce nam to biti glavne reference nikad naprijed necemo ici.....ja sam imao odvjetnika skockanog kao na plakatima...a dobio sam kurac od njega..izgubio parnicu..a kad sam otisao kod odvjetnika koji izgleda kao sogor rocky balboe dobio sam parnicu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:03

marcellus wrote:ista priča marić marić todorić je utjecao na izbore smjena smjena

podjednako debilno

Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:03

hrvatsku prskupo kostaju foleri svih boja...kupis odijelo,zalizes kosu nabijes cvike provalis nesto na engleskom ili njemackom..i odmah si kapacitet za premijera,ministra,nacelnika...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vili40 12/7/2017, 09:07

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:ista priča marić marić todorić je utjecao na izbore smjena smjena

podjednako debilno

Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
jest,u Hrvatskoj je najveći problem pad popularnosti SDP-a i Mosta pa sad rovare protiv države.
Idem odavde dok mi opet tlak ne poraste. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:07

ima jedna latinska..'nije bitno sto pricas pricaj tako da te svi slusaju'....dakle pricaj ne's bezveze ali da ostavis utisak kao da pricas nesto vazno...eto tako su radili bivsi premijer zoki i danasnji premijer plenkovic..oreskovica izostavljam jer je lik koliko toliko pricao ono bitno....a ciceroni plenkovic i zoki su pricali nista,...ali su gestama i nacinom pricanja natjeravali da ih se slusa....ciro bi rekao..'bitan je stil da budes upecatljiv'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:10

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:ista priča marić marić todorić je utjecao na izbore smjena smjena

podjednako debilno

Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
jest,u Hrvatskoj je najveći problem pad popularnosti SDP-a i Mosta pa sad rovare protiv države.
Idem odavde dok mi opet tlak ne poraste. :D
vidis da su to maniti ljudi rekla bi moja baba..takvima ej najvazniji pad popularnosti sdp-a,mosta-a ili sa druge strane hdz-a,bandica i jos ponekog...kao da je utakmica...samo da s ene prica o teskim problemima i onom bitnom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:32

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
jest,u Hrvatskoj je najveći problem pad popularnosti SDP-a i Mosta pa sad rovare protiv države.
Idem odavde dok mi opet tlak ne poraste. :D

Nije poanta u tome što će riješiti naše probleme nego zašto se Maras i Petrov opet javljaju sa recikliranjem iste stare priče sa kojom nisu ni ranije prošli u Saboru.
Sigurno ne sela radi nego sebe radi, a nakon izlaska sa podacima o posljednjim anketama se odmah pojavi ova priča i to u medijskoj sezoni kiselih krastavaca, a svakome je jasno da je ta inicijativa unaprijed osuđena na propast.
Nadam se da ovdje nema baš toliko retardiranih koji bi zaključili kako to ipak rade zato da bi riješili probleme države.
Makar, što se sve ovdje može pročitati i to je lako moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:35

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
jest,u Hrvatskoj je najveći problem pad popularnosti SDP-a i Mosta pa sad rovare protiv države.
Idem odavde dok mi opet tlak ne poraste. :D

Nije poanta u tome što će riješiti naše probleme nego zašto se Maras i Petrov opet javljaju sa recikliranjem iste stare priče sa kojom nisu ni ranije prošli u Saboru.
Sigurno ne sela radi nego sebe radi, a nakon izlaska sa podacima o posljednjim anketama se odmah pojavi ova priča i to u medijskoj sezoni kiselih krastavaca, a svakome je jasno da je ta inicijativa unaprijed osuđena na propast.
Nadam se da ovdje nema baš toliko retardiranih koji bi zaključili kako to ipak rade zato da bi riješili probleme države.
Makar, što se sve ovdje može pročitati i to je lako moguće.
previse se mi bavimo statistickim podacima a premalo realom...sto ces,,kampanjci na vlasti....bitno je da odvergla nestio na engleskom prospe koju filozofsku frazu..i kaze nesto sto isus dragi ne bi skopcao..ali bitno da je rekao bar nesto....ovo je za nevjerovati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:44

vuksadinare wrote:bitno je da odvergla nestio na engleskom prospe koju filozofsku frazu..i kaze nesto sto isus dragi ne bi skopcao..ali bitno da je rekao bar nesto....ovo je za nevjerovati

A ti bi radije na vlasti seljačine i kretene poput Mire Bulja? Znam da si opsjednut Plenkovićem, ali ovo bi ipak bilo previše pa ni s maslom ne može biti dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vili40 12/7/2017, 09:44

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pada popularnost SDP-a i Mosta po anketama pa treba nešto učiniti kako bi se to zaustavilo i obrnuo trend.
Osim toga je Božo Petrov ljut kao ris što nije prošao njegov scenarij za Agrokor i nikako se ne može pomiriti sa stvarnošću.
U svakom slučaju, nikakve smjene se neće dogoditi u Saboru po principu Gordana Marasa "show me the numbers" i Mire Bulja "pokažite nam brojke". Sad je na njima red da ga primjene na sebi ili da pretrpe još jedan poraz u Saboru.
jest,u Hrvatskoj je najveći problem pad popularnosti SDP-a i Mosta pa sad rovare protiv države.
Idem odavde dok mi opet tlak ne poraste. :D

Nije poanta u tome što će riješiti naše probleme nego zašto se Maras i Petrov opet javljaju sa recikliranjem iste stare priče sa kojom nisu ni ranije prošli u Saboru.
Sigurno ne sela radi nego sebe radi, a nakon izlaska sa podacima o posljednjim anketama se odmah pojavi ova priča i to u medijskoj sezoni kiselih krastavaca, a svakome je jasno da je ta inicijativa unaprijed osuđena na propast.
Nadam se da ovdje nema baš toliko retardiranih koji bi zaključili kako to ipak rade zato da bi riješili probleme države.
Makar, što se sve ovdje može pročitati i to je lako moguće.
recikliranje???Nije li tako Plenki Beleven jučer okarakterizirao napad na sebe,svoje mlatimudane i ustavopravni poredak?hahahahahaa...da mu ti ne pišeš te gluposti koje svaki dan ponavlja ko papagaj?
Bolje bi im bilo da se što prije uhvate pametnoga posla i pravih reformi a ne da djele okolo pare kojih nema i optužuju za probleme druge.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:45

vuksadinare wrote:previse se mi bavimo statistickim podacima a premalo realom...

Takva je situacija sa političarima praktički u cijelom svijetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by crvenkasti 12/7/2017, 09:49

Računi su mi svi blokirani, nemam ni kune. Ovo je najgori period mog života.
A nisam ništa kriv. Obećali su da će Hrvatska biti bogata, pa sam uzeo stan i auto.
Gotovo je, ode sve ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28797
2014-04-17


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:50

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:bitno je da odvergla nestio na engleskom prospe koju filozofsku frazu..i kaze nesto sto isus dragi ne bi skopcao..ali bitno da je rekao bar nesto....ovo je za nevjerovati

A ti bi radije na vlasti seljačine i kretene poput Mire Bulja? Znam da si opsjednut Plenkovićem, ali ovo bi ipak bilo previše pa ni s maslom ne može biti dobro.
ne..ali realno pun kufer mi je vise salonskih politicara i nemastovitih kampanjaca koji se ne mogu probiti osim uclanjivanja u stranke i lizanje cmarova vođama...ovom narodu trebaju politicari koji razumiju obicne ljude i njihove potrebe..trebaju nam politicari koje nije sramota otici i u onaj zadnji cosak kako s ekaze u zargonu 'vukojebine'...sto sam ja,ti ili svi mi dobili u posljendje vrijeme salonskih politicara i kampanjaca,folera koji govore 'pet stranih jezika,imaju zalizanu kosu,lica im se sjaje od viska kreme'...nista apsolutno veliko nista...dobili smo samo foliranstvo i rijec kumica,severina i inih je postalomjerilo uspjesnosti politicara kandidata za vlast...jednostavno dosta je toga vise...ljudi hoce politicare koji se nece trznuti ako im jedna vals iz zalizane frizure iskoci a nece se trznuti na probleme obicnih ljudi..ljudima je dosta politicara sa nerazumljivim frazetinama i losim humorom....i po onoj latinskoj koji pricaj nesto samo da se prica ali i da se to slusa'...dosta je takvih..nogom u tur..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:51

vili40 wrote:recikliranje???Nije li tako Plenki Beleven jučer okarakterizirao napad na sebe,svoje mlatimudane i ustavopravni poredak?hahahahahaa...da mu ti ne pišeš te gluposti koje svaki dan ponavlja ko papagaj?
Bolje bi im bilo da se što prije uhvate pametnoga posla i pravih reformi a ne da djele okolo pare kojih nema i optužuju za probleme druge.

Ne pišem, ali ti kao da pišeš govore koje svako malo iznose samodopadni idioti poput Marasa, Petrova, Bulja i sličnih iz koji se vidi da oni nikakve veze sa stvarnošu nemaju.
Svakako da bi im to bilo bolje, ali bi i opoziciji bilo bolje da se ne bave recikliranjem inicijativa za koje i totalni idioti vide da ne mogu polučiti nikakav uspjeh nego se samo javljaju da javnost ne pomisli kako su oni političke krepaline nego da su još živi.
Umjesto toga bi im bilo bolje da primjerice aktiviraju onu najavljenu vladu u sjeni pa da izlaze sa konkretnim inicijativama i tako ostave dojam da od njih može biti i neke koristi ako jednom nekim čudom prispiju na vlast.
No, teško je očekivati toliku razinu političke pameti od evidentno notornih političkih gubitnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 09:52

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:previse se mi bavimo statistickim podacima a premalo realom...

Takva je situacija sa političarima praktički u cijelom svijetu.
e bormes nije...ima politicara koje statistika ne zanima osim pred izbore nego sudbina drzave i naroda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:56

vuksadinare wrote:dosta je takvih..nogom u tur..

U tom slučaju bi uslijedio masakr političara u Hrvatskoj i tada bi morali uvoziti profesionalne političare iz drugih zemalja koji bi naravno slušali svoje nacionalne političare što im je raditi po Hrvatskoj. Takvu smo situaciju već imali više puta od hrvatsko-ugarske nagodbe, preko obje Jugoslavije, ali izgleda da su je neki spremni ponoviti samo da mogu okolo pričati kako su eto oni bili u pravu.
Da, znam da je narodu pun kufer, ali imamo izbor kakav imamo i izvan toga ne možemo tražiti više makar iskočili iz vlastite kože.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Guest 12/7/2017, 09:57

vuksadinare wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Takva je situacija sa političarima praktički u cijelom svijetu.
e bormes nije...ima politicara koje statistika ne zanima osim pred izbore nego sudbina drzave i naroda

Je, takve možeš prebrojati na prste jedne ruke praktički u cijelom svijetu. I baš da nas netko od takvih dopadne? Teško, ako ne i nemoguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by vuksadinare 12/7/2017, 10:03

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:dosta je takvih..nogom u tur..

U tom slučaju bi uslijedio masakr političara u Hrvatskoj i tada bi morali uvoziti profesionalne političare iz drugih zemalja koji bi naravno slušali svoje nacionalne političare što im je raditi po Hrvatskoj. Takvu smo situaciju već imali više puta od hrvatsko-ugarske nagodbe, preko obje Jugoslavije, ali izgleda da su je neki spremni ponoviti samo da mogu okolo pričati kako su eto oni bili u pravu.
Da, znam da je narodu pun kufer, ali imamo izbor kakav imamo i izvan toga ne možemo tražiti više makar iskočili iz vlastite kože.
...daj sligo ne moj....je'l tebi normalno da jedan olinjali,ofucani politicar seks jos drma hrvatskom...?..pa on je za vrijeme tuđmana bio drugi treci esalon...kojeg ni sam tuđman nije htio bas u svojoj blizini....zar na vlast moraju doci politicari koji bi eventualno kuhali kavu da su pravi maheri na vlasti...ja ne mogu vjerovati da su posljednjih godina na vlasti u hravtskoj politicari kojima u zargonu receno jedan mate granic dijelio cuske...a da o energiji takvih politicara ne govorimo..mrtva puhala koji su valjda najenergicniji kad se sjete da moraju na rucak...osim iznimaka poput kolinde i bandica ostali zivnu valjda kad miso kovac zapjeva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99162
2015-09-08


Back to top Go down

Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru - Page 6 Empty Re: Marić ipak lagao da nije znao stanje u Agrokoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum