ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene  - Page 2 Empty Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by jastreb 9/7/2017, 10:59

kic wrote:
"O novim trendovima na celebrity Olimpu svjedoči i druga prekrasna vijest – mediji navode da 11-godišnja kći Angeline Jolie i Brada Pitta želi promijeniti spol. Roditelji su cool jer je podržavaju u tome i navodno je djevojčica već razgovarala sa stručnjakom koji joj je “preporučio terapiju hormonima i savjetovanja, koja će djevojčici, koja će postati dječak, pomoći pri promjeni spola”. Brad i Angelina su vizionarski podržali taj put pa ne sumnjamo kako će nas mediji sljedećih godina izvještavati o prvom brijanju dojučerašnje Shiloh, koja će se, izgleda, zvati John, a kruna će biti vijest o ugrađivanju ili presađivanju od darivatelja koji je suprotan slučaj, muškog spolovila. To je veliki svijet, a ne mi zatucani koji mislimo kako nas sporednost poput činjenice da imamo dva metra, sto kila i bradurinu, može spriječiti da ako poželimo, ne postanemo curica. Istini za volju, treba reći kako postoji jedna naznaka da i mi imamo nekih svjetskih elemenata jer su donedavno u dinarskim krajevima kćerima tepali 'sine' ." Nino Raspudić

celebi guraju agendu
Ono što sam pisao o nogometašima,važi i za glumce. Nekada su holivudski glumci bili oličenje muškosti (John Wayne,Charles Bronson ili Clint Eastwood)a danas su pišljivi pederčići.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene  - Page 2 Empty Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by Guest 9/7/2017, 16:41

kic wrote:
Triny wrote:
kic wrote:
i ta.djevojka sto je s njim trenutno, ono: o, podmladak? ke lijepo mislila sam da ides po novu jahtu u Kaliforniju, oh well..
a baš...

i sta ce ta djeca misliti jednog dana: otac nas je izabrao zbog sportskog izgleda neke zene tj nase majke u jednom katalogu, da bi dobio nogometnog nasljednika, i zato nikad nismo upoznali svoju majku..

iako ima i gorih primjera nazalost..
Samo im treba reći da ne vrijede više od igračke ili neke domaće životinje. Teško je to reći, ali treba reći. Isto kao onima od Eltona Johna i Rickyja Martina.

No neki to i sami shvate kroz život, kao jedan Francuz što je shvatio kako mu je bilo kroz život odrastati u 'obitelji' lezbijki i gdje ti je "tata" nekakva žena, a onda shvatiš da su to apsolutne besmislice i gluposti i shvatiš koliko patiš zbog nečije mentalne rupe i još brutalnije sebičnosti, egoizma i frustracija gdje ti je svjesno i planirano otac oduzet za cijeli život dok drugi uživaju u obiteljima, očevima i majkama.

Evo gledam baš kako su Maltu rasturili zadnjih dana. Teška bolest u jednom dijelu malteškog društva od nekakve "jednakosti" i "prava", a za sve ostalo se izvrijeđaju znanstvene discipline i Katolička Crkva i to je kao amen na argumente 'genijalaca' 21. stoljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene  - Page 2 Empty Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by mutava baštarda 9/7/2017, 17:17

ako je cura bila zgodna mogao je platiti meni, mogao sam mu ja napraviti još bolju dicu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene  - Page 2 Empty Re: Ronaldo blizance platio milijun kuna; majka ima sportske gene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum