ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome, Mr. Trump

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by RayMabus 7/6/2017, 15:09

asilovski wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..merkel pise objavu rata hrvatskoj :)
upravo tako
Ma objavu kurca, Njemačka da vrati naš izbjegli narod koji se bavi sportom na baušteli u Njemačkoj isti dan bi država bankrotirala
točno njemačka je svake godine sve slabije i slabije

RayMabus

Posts : 175682
2014-04-11


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:10

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Jeste. Zato uzimaju Migove i ugovaraju gasovod preko Bugarske.
migovi nisu stigli ni ne zan se ka ce..a ovo oko plinovodu je prica za mazanje ociju..dobro kaze ero ne bi me cudilo da brnabicka potpise ugovor sa plenkijem o isporuci plina srbiji iz lgn terminala s krka.. :)
Hoće. Kupovaće skuplji gas umesto jeftinijeg. Jeste zagorela kučka, ali nije baš toliko glupa.
tssss....
Pa jebote gde ti je osnovna pamet i logika. Američki gas je skup i mogu ga kupovati totalni idioti i oni koji nemaju drugu mogućnost. Nemačka ga na primer nikada neće kupovati. A neće ni Srbija sve dok ima kombinaciju da nabavi ruski gas.
pa ka'k si bedast..hrvatska ce biti distributer..i time dobija jeftiniju cijenu plina kao povlasten partner..drugo..hrvatska ima vlastitog plina da bez problema pokrije 50% kapaciteta..ne ovisimo mi bas tako o plinu..nafta je nesto drugo vec
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by RayMabus 7/6/2017, 15:12

Njemačka je zlo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175682
2014-04-11


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Ringo10 7/6/2017, 15:12

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
migovi nisu stigli ni ne zan se ka ce..a ovo oko plinovodu je prica za mazanje ociju..dobro kaze ero ne bi me cudilo da brnabicka potpise ugovor sa plenkijem o isporuci plina srbiji iz lgn terminala s krka.. :)
Hoće. Kupovaće skuplji gas umesto jeftinijeg. Jeste zagorela kučka, ali nije baš toliko glupa.
tssss....
Pa jebote gde ti je osnovna pamet i logika. Američki gas je skup i mogu ga kupovati totalni idioti i oni koji nemaju drugu mogućnost. Nemačka ga na primer nikada neće kupovati. A neće ni Srbija sve dok ima kombinaciju da nabavi ruski gas.
pa ka'k si bedast..hrvatska ce biti distributer..i time dobija jeftiniju cijenu plina kao povlasten partner..drugo..hrvatska ima vlastitog plina da bez problema pokrije 50% kapaciteta..ne ovisimo mi bas tako o plinu..nafta je nesto drugo vec
Dobit cemo mi Kitomira Golemoviča Dokoljenka, Šta si se uspalio pa svršavaš u serijama. 

Treba iygraditi prvo taj terminal jer Trump ti ga izgraditi neće. A ia da ti ga izgradi, taj plin će uvijek biti preskup.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:15

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Hoće. Kupovaće skuplji gas umesto jeftinijeg. Jeste zagorela kučka, ali nije baš toliko glupa.
tssss....
Pa jebote gde ti je osnovna pamet i logika. Američki gas je skup i mogu ga kupovati totalni idioti i oni koji nemaju drugu mogućnost. Nemačka ga na primer nikada neće kupovati. A neće ni Srbija sve dok ima kombinaciju da nabavi ruski gas.
pa ka'k si bedast..hrvatska ce biti distributer..i time dobija jeftiniju cijenu plina kao povlasten partner..drugo..hrvatska ima vlastitog plina da bez problema pokrije 50% kapaciteta..ne ovisimo mi bas tako o plinu..nafta je nesto drugo vec
Dobit cemo mi Kitomira Golemoviča Dokoljenka, Šta si se uspalio pa svršavaš u serijama. 

Treba iygraditi prvo taj terminal jer Trump ti ga izgraditi neće. A ia da ti ga izgradi, taj plin će uvijek biti preskup.
opet saljem ti pojasnjenje...hrvatska bas nije ovisna toliko o plinu..imamo vlastitih kapaciteta da pokrijemo 50% potraznje plina...drugo..kao povlasten partner/distributer plina imas povlastenu cijenu..mi kod rusa ne bi imali povlastenu cijenu jer bi bili primatelji plina a ne distributeri..zato se njemacka trga za ruski plin jer c ebiti distributer ruskog plina za ruse i time naravno logicki također imaju povlastenu cijenu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by RayMabus 7/6/2017, 15:17

To je plutajući terminal ne gradi se
RayMabus
RayMabus

Posts : 175682
2014-04-11


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:17

RayMabus wrote:To je plutajući terminal ne gradi se
dok on skuzi...ali prvi ej kad treba blatiti.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Ringo10 7/6/2017, 15:19

RayMabus wrote:To je plutajući terminal ne gradi se
PA dobro, dvadeset i pet godina nikako da ga doplutate.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:20

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:To je plutajući terminal ne gradi se
PA dobro, dvadeset i pet godina nikako da ga doplutate.
mnije dvadeset pet godina..nego ideja od od kosoricine vlade..ono prije je bilo da se gradi vlastiti terminal..gradi a ne plutajuci..di ti zivis jebote.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Ringo10 7/6/2017, 15:22

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..merkel pise objavu rata hrvatskoj :)
upravo tako
Ma objavu kurca, Njemačka da vrati naš izbjegli narod koji se bavi sportom na baušteli u Njemačkoj isti dan bi država bankrotirala
...realno dok je kucka merkel na celu njemacke nema saveznistva i ad acta...baba je zajebqala i usrala citavu europu i koje brani treba takvom otvoreno cu reci jebat mater
Ovo je tačno.

Ali kad je ekonomija u pitanju ja više vjerujem u njemačke prosudbe nego u Trumpova trabunjanja i o bajke o terminalu na Krku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Ringo10 7/6/2017, 15:23

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:To je plutajući terminal ne gradi se
PA dobro, dvadeset i pet godina nikako da ga doplutate.
mnije dvadeset pet godina..nego ideja od od kosoricine vlade..ono prije je bilo da se gradi vlastiti terminal..gradi a ne plutajuci..di ti zivis jebote.. :)
Nisam pratio jer mi je neko lijepo egzaktnim podacima objasnio da je u pitanju bajka i ta me tema definitivno prestala zanimati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:25

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..merkel pise objavu rata hrvatskoj :)
upravo tako
Ma objavu kurca, Njemačka da vrati naš izbjegli narod koji se bavi sportom na baušteli u Njemačkoj isti dan bi država bankrotirala
...realno dok je kucka merkel na celu njemacke nema saveznistva i ad acta...baba je zajebqala i usrala citavu europu i koje brani treba takvom otvoreno cu reci jebat mater
Ovo je tačno.

Ali kad je ekonomija u pitanju ja više vjerujem u njemačke prosudbe nego u Trumpova trabunjanja i o bajke o terminalu na Krku.
..znas kakva je njemacka prosudba...dok imam plus bilancu ok..dok nemam jebite si mater..zato njemacka nikad nije imala uspjesnu politicku geostartegiju kao npr.amerika,engleska,rusija,francuska....takvu politiku dobar sam s vama dok kupite sto mercedesa ali ako kupite devedeset ajd bok pala bilanca idem u tunguziju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by RayMabus 7/6/2017, 15:25

http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/hrvatska-ce-morati-kupiti-plutajuci-lng-brod-25005
RayMabus
RayMabus

Posts : 175682
2014-04-11


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 15:27

..i zato ta politika sa migrantima jer je frau merkel vidjel au migrantima jeftiniju radnu snagu oni ce sotaviti visak eura u njemackom đepu dok bi to npr.blakanci poglodali..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Eroo 7/6/2017, 15:51

U pravo vrijeme, pravi odgovor! 

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Geo_dn57
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by gargamel0101 7/6/2017, 16:08

Udri Donalde!
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by vuksadinare 7/6/2017, 16:12

izbaciti uljeze iz ovog drustva-slovence..oni su njemacki i ruski igrac.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99046
2015-09-08


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Guest 7/6/2017, 16:42

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
migovi nisu stigli ni ne zan se ka ce..a ovo oko plinovodu je prica za mazanje ociju..dobro kaze ero ne bi me cudilo da brnabicka potpise ugovor sa plenkijem o isporuci plina srbiji iz lgn terminala s krka.. :)
Hoće. Kupovaće skuplji gas umesto jeftinijeg. Jeste zagorela kučka, ali nije baš toliko glupa.
tssss....
Pa jebote gde ti je osnovna pamet i logika. Američki gas je skup i mogu ga kupovati totalni idioti i oni koji nemaju drugu mogućnost. Nemačka ga na primer nikada neće kupovati. A neće ni Srbija sve dok ima kombinaciju da nabavi ruski gas.
pa ka'k si bedast..hrvatska ce biti distributer..i time dobija jeftiniju cijenu plina kao povlasten partner..drugo..hrvatska ima vlastitog plina da bez problema pokrije 50% kapaciteta..ne ovisimo mi bas tako o plinu..nafta je nesto drugo vec
I kakvog kurčevog imaju interesa potrosaci,kad im se nabijaju cijene do nebesa..??

Unatrag nes godina,svi su pohrlili na ugradnju plina,sto radi jeftinijeg grijanja,st oradi toga ,da se bude kuul u susjectvu,a nakon toga prdac....kas su poceli dobivati racune za plin,ispalo bi da bi jeftinije bilo grijanje na struju..ajmo ponovno bek tu d fjučer, staro dobr odrvo,tko ima sretje i malo ugljena...kao nasi stari dobri predaci u pecinama... lol!

Koje vi perverzije od izvrtanja logike naopcke radite,ali samo da ne priznate koliko ste se zajebali :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Guest 7/6/2017, 16:43

vuksadinare wrote:izbaciti uljeze iz ovog drustva-slovence..oni su njemacki i ruski igrac.. :)

Ne,ne..Ero garantira za Janeze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Eroo 7/6/2017, 16:58

Donalde, Srbine, Srbija je ustebe! :D
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Trinity 7/6/2017, 17:14

 pozvao da kupuju američki tečni gas, a kada nabavljaju oružje, da razmišljaju isključivo o američkom.

Da ne povjeruješ. :clown
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Welcome, Mr. Trump - Page 3 Empty Re: Welcome, Mr. Trump

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum