ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boli me kurac za ministra branitelja

Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Boli me kurac za ministra branitelja

Post by RayMabus 3/7/2017, 11:04

Smojver je nekoliko metaka ispalio i prema policajcima koji su se nakon ubojstva pojavili na licu mjesta, nakon čega su pozvani specijalci.
Tijekom pregovora je u nekoliko navrata izlazio na balkon s kalašnjikovim. Nudili su mu i razgovor s ministrom branitelja, ali on je odbijao. "Boli me kurac za ministra branitelja", vikao je.
Nakon višesatnih pregovora postalo je očito da se ubojica neće predati, pa su se specijalci počeli pripremati za upad u kuću, nakon čega je Smojver oko 19:35 aktivirao bombu i raznio se. Odmah nakon toga specijalci su upali u kuću i našli ubojičino mrtvo tijelo. Preplašeni i potreseni susjedi su nam ispričali kako se začula snažna detonacija te su popucala stakla na prozorima.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-detalji-sin-ubijenog-za-sve-saznao-preko-facebooka-ubojica-urlao-boli-me-kurac-za-ministra/980447.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by Guest 3/7/2017, 11:32

Polako pucaju savovi..bude toga sve vise i vise..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by vuksadinare 3/7/2017, 11:35

zato ej trebalo jos ranije otvoriti domove za ratne veterane...gdje bi im bila priuzena potrebita skrb..tamo bi bili okruzeni sa ljudima koji su sito prosli ili prolaze.....nasli bi razumijevanje......ovaj lik ej ocito imao grdih problema a kako vidim financijske nije imao probleme..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by Guest 3/7/2017, 11:40

vuksadinare wrote:zato ej trebalo jos ranije otvoriti domove za ratne veterane...gdje bi im bila priuzena potrebita skrb..tamo bi bili okruzeni sa ljudima koji su sito prosli ili prolaze.....nasli bi razumijevanje......ovaj lik ej ocito imao grdih problema a kako vidim financijske nije imao probleme..
to jje bilo najbitnije..no,hajmo sad se vratiti na one spike,gdje su branitelji sa stvarnom potrebom bili vraceni u civilni zivot,nepripremljeni i bez pomoci..
s druge strane,jedan je broj zlorabio sluzbu i gledao da se docepa benefita,na konto sluzenja i ptsp-a,a koji nisu imali..na kraju se sve smiksalo i pobrkalo,i sad ti lijepo odredti,komu treba pomoc komu ne...
ne treba potcijeniti i bediranje branitelja,sadasnjom siutuacijom,gdje njihova djeca nemaju perspektivu niti buducnost,nego moraju bjezati van trbuhom za kriuhom..

Mnogi su prokleli odluku da ostanu 91 i brane domovinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by vuksadinare 3/7/2017, 11:44

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:zato ej trebalo jos ranije otvoriti domove za ratne veterane...gdje bi im bila priuzena potrebita skrb..tamo bi bili okruzeni sa ljudima koji su sito prosli ili prolaze.....nasli bi razumijevanje......ovaj lik ej ocito imao grdih problema a kako vidim financijske nije imao probleme..
to jje bilo najbitnije..no,hajmo sad se vratiti na one spike,gdje su branitelji sa stvarnom potrebom bili vraceni u civilni zivot,nepripremljeni i bez pomoci..
s druge strane,jedan je broj zlorabio sluzbu i gledao da se docepa benefita,na konto sluzenja i ptsp-a,a koji nisu imali..na kraju se sve smiksalo i pobrkalo,i sad ti lijepo odredti,komu treba pomoc komu ne...
ne treba potcijeniti i bediranje branitelja,sadasnjom siutuacijom,gdje njihova djeca nemaju perspektivu niti buducnost,nego moraju bjezati van trbuhom za kriuhom..

Mnogi su prokleli odluku da ostanu 91 i brane domovinu..
....stvar je u tome...sto se islilo da ce određenim benefitima drzava rjesiti mnoge stvari...ali ne mozes riejsiti oen najvaznije-psihicke...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by catabbath 3/7/2017, 12:10

Lika je žena više puta prijavljivala policiji da je naoružan i agresivan ali uzalud. Lakše je pratiti tweeter od Pernara i privoditi siromašne nenaoružane klince po Slavoniji.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-21


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by Guest 3/7/2017, 12:13

catabbath wrote:Lika je žena više puta prijavljivala policiji da je naoružan i agresivan ali uzalud. Lakše je pratiti tweeter od Pernara i privoditi siromašne nenaoružane klince po Slavoniji.
čardak država i čardak prioriteti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by vili40 3/7/2017, 12:15

catabbath wrote:Lika je žena više puta prijavljivala policiji da je naoružan i agresivan ali uzalud. Lakše je pratiti tweeter od Pernara i privoditi siromašne nenaoružane klince po Slavoniji.
ako vlastitoj djeci godinama progledavaš kroz prste ne radiš im uslugu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by Guest 3/7/2017, 12:23

catabbath wrote:Lika je žena više puta prijavljivala policiji da je naoružan i agresivan ali uzalud. Lakše je pratiti tweeter od Pernara i privoditi siromašne nenaoružane klince po Slavoniji.
Svakako manje rizicno :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Boli me kurac za ministra branitelja Empty Re: Boli me kurac za ministra branitelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum