ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak: Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Novak: Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren - Page 2 Empty Re: Novak: Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren

Post by pizzon2 Sun 2 Jul - 21:49

"Pre svega, Mario je moj veoma dobar prijatelj", rekao je Đoković u gradiću na jugu Engleske odakle će se preseliti u London i sačekati raspored za mečeve 1. kola.

"Bio je šesti ili sedmi na svetu na vrhuncu karijere. Igrao je polufinale Vimbldona, pobedio je Federera dok je još bio tinejdžer, čini mi se. Hoću da kažem, on je bio veoma, veoma talentovan igrač, ali nije imao sreće s povredama i bolestima koje su mu prerano okončale karijeru. Međutim, nijednog trenutka nismo izgubili kontakt, on je jedan od najbližih prijatelja koje sam ikada imao na ATP turu", dodao je Đoković i


"Izabrao je drugačiji put u životu od men, on se sada bavi finansijama, ali sam ga dovukao nazad u tenis i biće mi veoma drago što ću ga videti u Londonu i provesti vreme i sa Agasije, i s njim. Nadam se da ćemo imati dobar turnir".

I mi se nadamo da će sveža lica na Turu, AA tandem, pomoći Nov4ku da ponovo postane No1e.

pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Novak: Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren - Page 2 Empty Re: Novak: Ančić je otišao u drugi smer, ali ga vraćam na teren

Post by max123 Mon 3 Jul - 12:45

fino,brat do brata,Hrvat do Hrvata...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum