ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by RayMabus 1/7/2017, 18:40

Poljska ima moralno pravo da izbjeglicama kaže "ne", rekao je u subotu Jaroslaw Kaczynski, čelnik vladajuće stranke Pravo i pravda (PiS).
Kaczynski je svoje viđenje imigracije prezentirao na stranačkom kongresu u gradu Przysucha , oko 100 km južno od Varšave, izvještava Reuters.

"Mi nismo iskorištavali zemlje iz kojih ove izbjeglice dolaze u Evropu ovih dana, mi nismo koristili njihovu radnu snagu i na kraju krajeva, mi ih nismo ni pozvali u Evropu. Mi imamo puno moralno pravo da kažemo 'ne'", rekao je Kaczynski u govoru koji je emitiran na televiziji.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/kaczynski-poljska-nije-pozvala-izbjeglice-imamo-pravo-reci-ne/170701067
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by RayMabus 1/7/2017, 18:47

Njemačka i Francuska žele pomoći Italiji u prihvatu izbjeglica


Poljacii h odhebali ....a ništa morat cete ih sve sebi natrpat kad ste ih vec :



"Mi nismo iskorištavali zemlje iz kojih ove izbjeglice dolaze u Evropu ovih dana, mi nismo koristili njihovu radnu snagu i na kraju krajeva, mi ih nismo ni pozvali u Evropu. Mi imamo puno moralno pravo da kažemo 'ne'", rekao je Kaczynski
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by Guest 1/7/2017, 18:48

Pošteno...jos samo u drzavama bivse istocne Europe,se da lijepo ici ulicama i ne vidjeti Kozojebe niti Ćamuge..ima ih nes jako malo,ali u prosjeku,Poljaci definitivno arijevciu usporedbi sa svabima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by RayMabus 1/7/2017, 19:07

Nek se Švabe , Talijani i Francuzi jebu s mujagama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by Ringo10 2/7/2017, 03:40

RayMabus wrote:Nek se Švabe , Talijani i Francuzi jebu s mujagama.
PA oni su sudjelovali u razvaljivanju njihovih domovina, sad nek snose odgovornost.

Podsjeti me na nesto, kad sam doselio u Australiju bila je aktualna tema zlocina nad Aboridzinima i njihovoj izgubljenoj generaciji djece koja su navodno oduzimana od roditelja i davana na usvajanje.  Kasnije sam shvatio da su sve to tipicna napuhivanja u stilu zapadnjacke politicke korektnosti, ali pamtim raspravu u jezickoj skoli koju smo svi mi migranti pohadjali.

Kaze nastavnica svi mi moramo izraziti odgovornost, kajanje i zaljenje. I svi mi migranti iz bivsih socijalistickih zemalja smo se otvoreno pobunili na to. Ja sam rekao, zasto ja da osjecam odgovornost za nesto sto ste radili vi anglosaksonci. Jebe nam se za vase komplekse iz proslosti i vase scvinjarije koje ste cinili po Americi, Australiji, za vase Aboridzine, Indijance i vase robovlasnistvo nadf Afrikancima. Moj se narod dovoljno napatio pod osmalijskom vlasti i sad ja trebam jos sebi tovariti krivnju za nesto sa cim nemam blage veze. Odjebaus.

Tako je i KAczinski u pravu. Vi ste gospodo unistili te zemlje radi svojih profita i interesa e sad izvolite i primiti njihove izbjeglice.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by vuksadinare 2/7/2017, 06:00

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nek se Švabe , Talijani i Francuzi jebu s mujagama.
PA oni su sudjelovali u razvaljivanju njihovih domovina, sad nek snose odgovornost.

Podsjeti me na nesto, kad sam doselio u Australiju bila je aktualna tema zlocina nad Aboridzinima i njihovoj izgubljenoj generaciji djece koja su navodno oduzimana od roditelja i davana na usvajanje.  Kasnije sam shvatio da su sve to tipicna napuhivanja u stilu zapadnjacke politicke korektnosti, ali pamtim raspravu u jezickoj skoli koju smo svi mi migranti pohadjali.

Kaze nastavnica svi mi moramo izraziti odgovornost, kajanje i zaljenje. I svi mi migranti iz bivsih socijalistickih zemalja smo se otvoreno pobunili na to. Ja sam rekao, zasto ja da osjecam odgovornost za nesto sto ste radili vi anglosaksonci. Jebe nam se za vase komplekse iz proslosti i vase scvinjarije koje ste cinili po Americi, Australiji, za vase Aboridzine, Indijance i vase robovlasnistvo nadf Afrikancima. Moj se narod dovoljno napatio pod osmalijskom vlasti i sad ja trebam jos sebi tovariti krivnju za nesto sa cim nemam blage veze. Odjebaus.

Tako je i KAczinski u pravu. Vi ste gospodo unistili te zemlje radi svojih profita i interesa e sad izvolite i primiti njihove izbjeglice.
kako mi znamo da se napatio pod osmanskom vlasti?...osim sto je dio naroda ucjenom presao na islam a dio cak dragovoljno zbog povlastica...gledao sam neki film iz yu nekidan radnja filma u osmansko doba...vidi se kako su se krscani normalno ponasali po ulicama i na drugim mjestima...dobro turcin je bio nositelj vlasti i ponekad grub ali takva je bila svaka okupatorska vlast..malo te pusti pa te malo lupi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by prckov 2/7/2017, 08:26

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nek se Švabe , Talijani i Francuzi jebu s mujagama.
PA oni su sudjelovali u razvaljivanju njihovih domovina, sad nek snose odgovornost.

Podsjeti me na nesto, kad sam doselio u Australiju bila je aktualna tema zlocina nad Aboridzinima i njihovoj izgubljenoj generaciji djece koja su navodno oduzimana od roditelja i davana na usvajanje.  Kasnije sam shvatio da su sve to tipicna napuhivanja u stilu zapadnjacke politicke korektnosti, ali pamtim raspravu u jezickoj skoli koju smo svi mi migranti pohadjali.

Kaze nastavnica svi mi moramo izraziti odgovornost, kajanje i zaljenje. I svi mi migranti iz bivsih socijalistickih zemalja smo se otvoreno pobunili na to. Ja sam rekao, zasto ja da osjecam odgovornost za nesto sto ste radili vi anglosaksonci. Jebe nam se za vase komplekse iz proslosti i vase scvinjarije koje ste cinili po Americi, Australiji, za vase Aboridzine, Indijance i vase robovlasnistvo nadf Afrikancima. Moj se narod dovoljno napatio pod osmalijskom vlasti i sad ja trebam jos sebi tovariti krivnju za nesto sa cim nemam blage veze. Odjebaus.

Tako je i KAczinski u pravu. Vi ste gospodo unistili te zemlje radi svojih profita i interesa e sad izvolite i primiti njihove izbjeglice.
kako mi znamo da se napatio pod osmanskom vlasti?...osim sto je dio naroda ucjenom presao na islam a dio cak dragovoljno zbog povlastica...gledao sam neki film iz yu nekidan radnja filma u osmansko doba...vidi se kako su se krscani normalno ponasali po ulicama i na drugim mjestima...dobro turcin je bio nositelj vlasti i ponekad grub ali takva je bila svaka okupatorska vlast..malo te pusti pa te malo lupi... :)
je, i ja sam gledo film neki dan, dosli njaki roboti odnekud I tuku se. Cak se mogu transformirat u auto I vozu se nasim-zemaljskim cestama ko da su ih oni napravili. Nego, kad podes spavat provjeri imal ti kakav srbin ispod kreveta gluvo bilo
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by prckov 2/7/2017, 08:56

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nek se Švabe , Talijani i Francuzi jebu s mujagama.
PA oni su sudjelovali u razvaljivanju njihovih domovina, sad nek snose odgovornost.

Podsjeti me na nesto, kad sam doselio u Australiju bila je aktualna tema zlocina nad Aboridzinima i njihovoj izgubljenoj generaciji djece koja su navodno oduzimana od roditelja i davana na usvajanje.  Kasnije sam shvatio da su sve to tipicna napuhivanja u stilu zapadnjacke politicke korektnosti, ali pamtim raspravu u jezickoj skoli koju smo svi mi migranti pohadjali.

Kaze nastavnica svi mi moramo izraziti odgovornost, kajanje i zaljenje. I svi mi migranti iz bivsih socijalistickih zemalja smo se otvoreno pobunili na to. Ja sam rekao, zasto ja da osjecam odgovornost za nesto sto ste radili vi anglosaksonci. Jebe nam se za vase komplekse iz proslosti i vase scvinjarije koje ste cinili po Americi, Australiji, za vase Aboridzine, Indijance i vase robovlasnistvo nadf Afrikancima. Moj se narod dovoljno napatio pod osmalijskom vlasti i sad ja trebam jos sebi tovariti krivnju za nesto sa cim nemam blage veze. Odjebaus.

Tako je i KAczinski u pravu. Vi ste gospodo unistili te zemlje radi svojih profita i interesa e sad izvolite i primiti njihove izbjeglice.
1. nisu oni ucestvovali u razvaljivanju njihovih zemalja nego u najboljem slucaju politicari koji su odlucili intervenirat/napast druge zemlje. Narod tu niko nista ni pito nije. Da sad ne ulazimo u to koliko su te zemlje (iz kojih su izbjeglice) i njihova politika odgovorne. Ponavljam..narod nije niko nista ni pito!

2. veci broj izbjeglica uopce ne dolazi iz tih "arapsko proljece" zemalja i nisu ratne nego ekonomske "izbjeglice".

3. Sam koncept odgovornosti za robovlasnistvo i zlodjela pocinjena u proslosti je nelogican. Ako bi danasnje generacije bile odgovorne za ono sto su njihovi djedovi napravili onda bi logicno bilo da to ide u nedogled..ili ima neko da odredi kad se ta odgovornost treba ukinut njakim dekretom? Ako ima na osnovu cega ce to ukinut, u kom momentu je "pravedno" da se to ucini? Koje prosvjetljenje treba da se desi da se donese takva odluka i ko ce o tome uopce odlucivat? Kad pocinje logicko zakljucivanje? Tom logikom da je neko odgovoran (i to kolektivno jebote) za djela svog pradjeda dolazimo u situaciju da su svi potomci nekog kriminalca u stvari i sami kriminalci, i trebaju u prdekanu odlezat kaznu cim postanu punoljetni. Druga stvar je jos jebenija, naime skoro svaciji predak je napravio neko zlodjelo, pa moramo odlucit datum od kad se zlodjela necijih (citaj-iskljucivo bijelih zapadih hetero..jer to je inn) predaka pocinju racunat kao zlodjelo. I da ne zaboravim, ko ce odgovarat indijancima za zlodjela koja su naizmjenicno indijanci cinili jedni drugima cak i prije se ijedan zapadnjak tamo ukazo? Imamo li tu kakvo rjesenje? :|
 Kolko znam robovlasnistvo nisu "izumili" bijelci takode, oni su robove naime uredno kupili od crnaca robovlasnika, al ajd..necemo cjepidlacit. Bijelci su u stvari i ukinuli robovlasnistvo ali to naravno leftardima nije bitno jer treba nac nacin sjebat zapad marksistickom zrtvologijom pa da svi skupa mozemo polako poslat zapadnu civilizaciju u cenifu. Malo droge, prst u uvce i hari hari..da mi je nesto..na karu da mi se natakari.
I na kraju, leftardska spika je da su bijelci kao rasna skupina imali robove, a i ti si bijel pa ti to da nisi ucestvovo u nicemu nije opravdanje jer i ti si faking bijel i to jos pa muskarac. Ako prihvatas da se kolektivno zapadnjake stavlja u jednu vrecu onda moras priznat i da si i ti bijel i samim time si rasno u istoj vreci te stoga i odgovoran. Jebiga stari, takav vakat doso. Prestanite pusit leftardske ublehe i prestanite razmisljat na takav (kolektivisticki i lazno moralisticki) nacin i tako davit legitimitet idiotizmu ljevicara. Mislim, mozete vi nastavit dok ne dodu i po vas. Australija je vecinski leftardski orjentirana pa me ne cudi tolka glupost kod glupe nastavnice. Siguran san da ta nastavnica ne bi smjela tako generalizirat krivnju na sve muslimane na osnovu nekoliko ekstremista. Ne zato sto mozda ne bi htjela, nego zato sto ne bi smjela bit toliko desnicarski nemoralna i zla i fasista i nastavi niz meni mrsko. Enivej, danas zapadno-leftardski univerziteti ionako izbacuju zombi idiote sa zombi rezonom, pa ne mozes puno ni ocekivat od nastavnice jebiga.
Ne postoje kolektivno losi narodi, rase ili grupe nego samo losi pojedinci, lose politike, lose ideologije i losa djela. Ne moze postojat  ni individualna a pogotovo kolektivna odgovornost za povjesne dogadaje koji su se desili van kontrole ljudi koji danas zive. To je iako se poziva na nekakav moralni standard u stvari samo po sebi nemoralno. Nema temelja u zdravom razumu. Jos jedno eftardsko sranje kroz gusto granje.
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by melkior 2/7/2017, 10:42

Poljake nikako da porazi emančipačija cat
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by melkior 2/7/2017, 10:45

prckov wrote:

3. Sam koncept odgovornosti za robovlasnistvo i zlodjela pocinjena u proslosti je nelogican. Ako bi danasnje generacije bile odgovorne za ono sto su njihovi djedovi napravili onda bi logicno bilo da to ide u nedogled..ili ima neko da odredi kad se ta odgovornost treba ukinut njakim dekretom? Ako ima na osnovu cega ce to ukinut, u kom momentu je "pravedno" da se to ucini? Koje prosvjetljenje treba da se desi da se donese takva odluka i ko ce o tome uopce odlucivat? Kad pocinje logicko zakljucivanje? Tom logikom da je neko odgovoran (i to kolektivno jebote) za djela svog pradjeda dolazimo u situaciju da su svi potomci nekog kriminalca u stvari i sami kriminalci, i trebaju u prdekanu odlezat kaznu cim postanu punoljetni. Druga stvar je jos jebenija, naime skoro svaciji predak je napravio neko zlodjelo, pa moramo odlucit datum od kad se zlodjela necijih (citaj-iskljucivo bijelih zapadih hetero..jer to je inn) predaka pocinju racunat kao zlodjelo. I da ne zaboravim, ko ce odgovarat indijancima za zlodjela koja su naizmjenicno indijanci cinili jedni drugima cak i prije se ijedan zapadnjak tamo ukazo? Imamo li tu kakvo rjesenje? :|
 
Ima, rješenje je vratiti robovlasništvo, ovaj put za trajno cat
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

	 Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne" Empty Re: Kaczynski: Poljska nije pozvala izbjeglice, imamo pravo reći "ne"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum