ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by Guest 25/6/2017, 20:13

a sve st oraste u kamenjaru je agresivno...mora biti,da prezivi... lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by Sora 25/6/2017, 21:34

pismejker wrote:a sve st oraste u kamenjaru je agresivno...mora biti,da prezivi... lol!

Ma znam.
To je socijaldarvinizam.
Mene smeta kad lazu i kad opravdavaju i kad se prave vjernici
Nek kazu istinu.
Nismo Hrvati. Nismo dosli u miru. Nismo ljudi kakvima se prikazujemo.
Tocka. :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by Guest 25/6/2017, 21:36

Sora wrote:
pismejker wrote:a sve st oraste u kamenjaru je agresivno...mora biti,da prezivi... lol!

Ma znam.
To je socijaldarvinizam.
Mene smeta kad lazu i kad opravdavaju i kad se prave vjernici
Nek kazu istinu.
Nismo Hrvati. Nismo dosli u miru. Nismo ljudi kakvima se prikazujemo.
Tocka. :omg
vjera u Hertzegovaca je biznis...ne zanmjeram.,.tesko je na kamenjaru prezivjeti,pa se mora gledati,svaka mogucnost da sezarade pare...zabavilo me je ono prepucavanja sa Vatikanom... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by Guest 26/6/2017, 04:23

Zanimljivo je da Nijemci imaju statistike o našem egzodusu, a mi ih šatro nemamo. Ovo treba upotpuniti podacima iz Irske i ostalih evropskih zemalja pa ćemo imati bolji uvid u situaciju u Hrvatskoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by RayMabus 26/6/2017, 08:04

Doppelgänger wrote:Zanimljivo je da Nijemci imaju statistike o našem egzodusu, a mi ih šatro nemamo. Ovo treba upotpuniti podacima iz Irske i ostalih evropskih zemalja pa ćemo imati bolji uvid u situaciju u Hrvatskoj.
Bolje nemoj , tek ceš onda doci do brojki katastrofe.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku - Page 3 Empty Re: Njemačka vlada: 93000 Hrvata uteklo pred Čardakom u Njemačku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum