ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by vuksadinare 21/6/2017, 07:13

http://www.index.hr/vijesti/clanak/obersnel-se-zali-svi-su-protiv-mene-i-sdpa/978098.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Re: Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by vuksadinare 21/6/2017, 07:14

ako su svi protiv tebe onda logicno ti ej da razmisljas da napustis gradonacelnicki polozaj jer ti je funkcija bezvrjedna ako enmas vecinu u skupstini grada...mozes samo statirati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Re: Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by jastreb 21/6/2017, 07:20

SDP je u totalnome rasulu. Što je i dobro. Jer ne može ljevicu predstavljati stranka koja se predstavlja kao lijeva,a u stvari to nije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Re: Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by vuksadinare 21/6/2017, 07:24

jastreb wrote:SDP je u totalnome rasulu. Što je i dobro. Jer ne može ljevicu predstavljati stranka koja se predstavlja kao lijeva,a u stvari to nije.
ne radi se tu ne o lijevo ni o desno..nego o kontroli moci,financija i drp drp...vojko odojko je gradonacelnik zbog interesnih skupina no ocito je da je puklo i da vis eniko ne zarezuje vojka odojka i njegove interesne skupine..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Re: Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by vuksadinare 21/6/2017, 07:29

inace ima u svemu tome i dobrog...konacno određeni dio politicke populacije je shvatio da im je pun kurac interesnih skupina koji misle samo na sebe a za ostale ih boli kiki..i vidljivo ej da je sve veca nervoza takvih grupacija i da po poslejdnjim izjavama gube samokontrolu i definitivno malo pomalo s eodaju da je ejdino sto ih zanima ostanak na vlasti otom potom..izgleda da i takvi shvacaju da su od krvi i mesa i da nisu nedodirljivi...stare mudonje su shvatile da noviej generacije bas ne zarezuju ni gram onog sto su si oni zamislili...nego traze nesto novo drugacije...i sve su aktivniji...zato vise nije cak bitna ni ideologija nego udruzivanje onih sa bilo koje ideoloske strane u zastiti svojih interesa i opstanka na vlasti...zorno to pokazuju navodno 'neprirodne' koalicije kako na lokalnoj tako i na drzavnoj razini...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a Empty Re: Obersnel kuka i pljucka:Svi su protiv mene i SDP-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum