ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2017/2018

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by vuksadinare 9/18/2017, 12:31

jebote platili almeidu sigurno ne mali novac umjesto da su za to doveli jednog solidnog veznog igraca...ili bocnog...i mlađeg i motiviranijeg..oni doveli igraca staru ragu od kojeg je soatlo samo ime i koji vise razmislja kakvu picku da povali i popije cijelu birtiju...ali jbg..ime..pa ce se hvaliti kako eto i oni imaju sposbnosti dovesti neko ime i sebi nabiti kakav mozebitni plus da se uguze negdje bogatije...

vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 13:14

Braća wrote:
vuksadinare wrote:
Braća wrote:sada je i vučko kriv što ga mali hajduk puši... :rofl

Brat niče dominira u jalnosti... Basketball
ne smijes se usudit kritizirat 'svekoliko vodstvo'...ko i vi vucica...odmah si sumnjiv...nisi lojalan i slicno...ne smije dans covjek reci da se lose radi..asto bi aj trebao hvaliti sto ej netko naslikao rica na ulazu u poljud?..svasta...


to je taj sektaski nacin razmisljanja...

Ne možeš imati svoje mišljenje nego onako kako vođa kaže, on misli za sve. Ako on kaže da je za poraz kriv Mamić onda je to tako. Ako kaže da se ne može bit prvak jer je Mamić živ, onda je to tako. Što imaš ti pričat da su igrači bili loši ili da se loše trgovalo. Idealno okruženje za isprane redikule bez perspektive ko ovaj isključivi krivac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 13:17

https://www.tportal.hr/sport/clanak/iskrene-izjave-rijekinih-igraca-nece-se-svidjeti-nikome-u-hajduku-foto-20170918
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by vuksadinare 9/18/2017, 14:11

novinari upiru prst na glavnog krivca-branca..koji ej utrpao u mocad strance sumnjive kvalitete a doma cak i u vlastitoj skoli mozes pronaci bar igrace slicne ako ne i bolje kvalitete...jbg..gleda se provizija..a ne kvalitet...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 9/18/2017, 17:29

Ovi je na korak da završi na dnevnoj dozi :)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 17:47

fridrih_niche wrote:Vuk je onaj tip navijača "Hajdukovac san od rodjenja, ali..."
Upila si vise, takvi ka ti su glavni razlog zasto Hajduk ne ide naprid...
;)
Tip je gotovo navija da ispadnemo od Levskog da može pizditi. Kakav je to navijač? Ima ona:"pored takvih prijatelja, ne tribaju mi neprijatelji". Pored takvih hajdukovaca, točnije "hajdukovaca" ne tribaju nam Mamić, ni protivnici ni Dinamo, Rijeka...


Last edited by isključivi krivac on 9/18/2017, 17:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 17:53

vuksadinare wrote:
Braća wrote:sada je i vučko kriv što ga mali hajduk puši... :rofl

Brat niče dominira u jalnosti... Basketball
ne smijes se usudit kritizirat 'svekoliko vodstvo'...ko i vi vucica...odmah si sumnjiv...nisi lojalan i slicno...ne smije dans covjek reci da se lose radi..asto bi aj trebao hvaliti sto ej netko naslikao rica na ulazu u poljud?..svasta...
Naravno da imaš pravo kritizirati, i ja kritiziram, nisam zadovoljan. I naveo sam stvari s kojima nisam.
No druga je stvar kad ti jedva čekaš kiks da kritiziraš i seruckaš, pa evo spominjanje maskote kluba (koja btw. ima neku povijesnu pozadinu, a maskote imaju mnogi klubovi), sereš i po tome a to nema apsolutno nikakve veze s pričom oko igre, igrača i prezentacije na terenu. To je samo dokaz da je tebi jedino bitno srati, a ne argumentirano kritizirati.

Eto, spominješ i tog Almeidu nakon jedne utakmice, i ok imaš mišljenje da promašaj. Imaš pravo na njega. No ti kažeš da je to promašaj Branca (opet točno, ako smatraš da je promašaj) i u nastavku ideš kao razlog dolaska Almeide navoditi to što je 90 % Uprave (kako navodiš, iako Upravu čini jedan čovjek) gledalo nogomet samo na tv-u, a jasno se zna tko dovodi igrače. Sportski direktor u dogovoru s trenerom. Samo jedan od primjera kako samo srati i posrati, sve što se događa i sve što se napravi, bez obzira na sve. I ti si mi navijač? Jesi moj kurac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 18:54

Mišković: Rijeka je dosegla maksimum, nakon ovoga možemo ići samo prema dolje

http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/09/18/38734792/mi%C5%A1kovi%C4%87-rijeka-je-dosegla-maksimum-nakon-ovoga-mo%C5%BEemo-i%C4%87i?ICID=HP_BN_5

Zanimljivo što Mišković govori o Rijeci, isto ono što ja prije pola godine, prije godinu dana. Samo eto, ja sam jalan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 19:27

jalni amper
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 20:14

O kojima sektama pricate Bracala i Tominjo?
Bar ja ne razmišljan u kalupu...
Al konstantno srat bez rezona nema smisla...
I imas hrpu ovakvih na 'dnevnoj dozi' ka sta piše Keyser...
I takvi isto snose krivicu, zbog konstantnog neargumentiranog sranja...
Je, Branco je kriv jer nije dovea Isca umisto Vlašića, bas je truba...
To je glavni argument za srat?
Pa tek smo dobili neku lipu lovu i pojedinci bi je odma spiskali na brzinu...
Po meni, Branco i Carillo jos uvik imaju tonu kredita za svoje zasluge...
Naravno da imaju i minuse, al ko ih nema?
A očekivat da Hajduk napravi neki rezultat u ovakvoj ligi je iluzorno...
Al neki to odbijaju svatit, jebat ga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 21:53

fridrih_niche wrote:O kojima sektama pricate Bracala i Tominjo?
Bar ja ne razmišljan u kalupu...
Al konstantno srat bez rezona nema smisla...
I imas hrpu ovakvih na 'dnevnoj dozi' ka sta piše Keyser...
I takvi isto snose krivicu, zbog konstantnog neargumentiranog sranja...
Je, Branco je kriv jer nije dovea Isca umisto Vlašića, bas je truba...
To je glavni argument za srat?
Pa tek smo dobili neku lipu lovu i pojedinci bi je odma spiskali na brzinu...
Po meni, Branco i Carillo jos uvik imaju tonu kredita za svoje zasluge...
Naravno da imaju i minuse, al ko ih nema?
A očekivat da Hajduk napravi neki rezultat u ovakvoj ligi je iluzorno...
Al neki to odbijaju svatit, jebat ga...
;)
Samo budala i slijepac može tvrditi da je sve dobro.
Po meni najveći problem što od dolaska ovih ljudi,kako onih na katu tako i struke nije promoviran nijedan mladi igrač iz škole nogometa. Sad,ili nema kalibra ili ima, ali se ne daje prilike, no to nije dobro. Nikoga nećemo tako dobro prodati ko mladog igrača (pitaj N. Kalinića, Vlašića) i Hajduk jednostavno mora izbacivati mlade igrače za prvu momčad. Primjerice, pravo vrijeme za to je bila prošla zima kad se prodan Lovre Kalinić. Imamo dva talentirana golmana koji imaju potencijal za naslijediti Lovru, a oni su na gol stavili 26-njeg Stipcu koji je prvu put u životu prvi golman, koji je prosječan HNL golman i ništa više (s tim da je loš na tim ubačajima, kad i izađe boksa loptu na 18 metara u pravilu na noge protivniku). Ponavlja se greška nakon odlaska Subašića (Kallinić ostavljen sa strane, doveden Blažević) i meni jebeno nije jasno kako nitko to ne vidi. I ako nemamo nekog boljeg od onog grka (šteta što je Toma Bašić ozljeđen,možda bi ima prednost) ka šta sam reka tribamo se svi skupa ubiti.

Tako da, kritika da, ali s argumentima, a ovo konstantno seruckanje svega i svakoga u Hajduku (pa sad smeta i maskota) je nešto sasvim drugo i ka šta si reka, takvi isto snose krivicu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/18/2017, 21:54

Svi shvaćaju kako je osim vas dolje. Već deset i više godina ista priča. Velike najave, euforija, a kad se ispadne iz utrke za naslov, ko papagaji uvijek istu priču ponavljate. Mamić, suci, Lokomotiva, ne može se u ovoj ligi itd,itd. Ne možete napravit rezultat jer ste lošiji. Prije ste bili lošiji samo od Dinama, sad je već upitno i treće mjesto. Boli me kita za Branca i Carilla, ali je činjenica da ste prodali daleko najboljeg igrača, aniste doveli nikog tko bi bio pojačanje, da je bolji od onih koje ste imali prije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 9/18/2017, 21:55

Vuk sa svilaje potter i darovi smrti oliti stara torca starter pack.
Pitanje za ampera i ničea: jel možete navest ove tri svete relikvije svakog velikog "hajdukovac san od rođenja ali..." #pivača

HNL 2017/2018 - Page 23 FB_IMG_1505763661355

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/19/2017, 10:34

Kako ne... 
:D
Suzavac protiv Marseillea, nož za zaklat pivca protiv Tottenhama i upaljač s kojim je zapaljena zastava protiv Partizana...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by nowitzki 9/19/2017, 11:14

isključivi krivac wrote:Mišković: Rijeka je dosegla maksimum, nakon ovoga možemo ići samo prema dolje

http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/09/18/38734792/mi%C5%A1kovi%C4%87-rijeka-je-dosegla-maksimum-nakon-ovoga-mo%C5%BEemo-i%C4%87i?ICID=HP_BN_5

Zanimljivo što Mišković govori o Rijeci, isto ono što ja prije pola godine, prije godinu dana. Samo eto, ja sam jalan...
Pa naravno da je dosegla maksimum, dupla kruna dalje nema
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by nowitzki 9/19/2017, 11:15

Morpheus wrote:https://www.tportal.hr/sport/clanak/iskrene-izjave-rijekinih-igraca-nece-se-svidjeti-nikome-u-hajduku-foto-20170918
Kad sam ja napisao da nas ocekuje najlakse gostovanje na poljudu od narednih 7 neki su se smijali, nevjerne tome
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by nowitzki 9/19/2017, 11:25

Branco i ekipa iz hajduka od pocetka sezone pricaju kako ce se borit hajduk za naslov, odlaskom vlasica opet se prica kako imaju ekipu za naslov, i sada najedamput se prica kako nemogu osvojit radit mamica, radi snjeguljice i sedam patuljaka, tri prascica itd.
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by nowitzki 9/19/2017, 11:28

A opet mozes pogledat iz druge perspektive, mozda znaju da nemogu ali mazu oci navijacima nekim hype izjavama kako bi dok je prvenstvo jos u zagrijavanju prodali sta vise pretplata
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/19/2017, 11:45

nowitzki wrote:Branco i ekipa iz hajduka od pocetka sezone pricaju kako ce se borit hajduk za naslov, odlaskom vlasica opet se prica kako imaju ekipu za naslov, i sada najedamput se prica kako nemogu osvojit radit mamica, radi snjeguljice i sedam patuljaka, tri prascica itd.
Ovo boldano ja pričam i prije nego što je startalo prvenstvo, imaš arhivu tu ako ne vjeruješ pošto si zaboravan.

I cijelo vrijeme sam priča o toj EL, to je bija cilj kluba i navijača u prvom redu (večine), ali jebiga jebeni islanđanin. Malo nam je falilo, u ovom okolnostima da mi budemo prvi sve da nam je Vlašić i Futac tu, to jednostavno nije realno. Mi nismo dobri s gazdom, ne ližemo mu dupe, ne šalje poruke za brzi oporovak, ne šalju nam besplatno igrače. Nismo Rijeke ("krepat ma ne molat" "sami protiv svih" lol!)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 9/19/2017, 12:03

isključivi krivac wrote:
nowitzki wrote:
A što se tiće mazanja očiju, pa nitko nije maza oči više nego mediji koji su na početku prvenstva pisali svašta. Evo na indexu je prije 20-ak dana pisalo kako se Hajduk može prošetati prvenstvom, danas pišu nešto u stilu navijači Hajduka opet su vas prevarili. I spominju nekih 10 godina, kakvih jebenih i mrtvih 10 godina, pa Hajduk je godinama preživljavao i krpao kraj s krajem, pozitivan i sposoban za neko normalno poslovanje u prvom redu je tek zadnjih godinu ipo dana.

Što se tiće sportskog direktora i trenera, pa trener je u finišu prošle sezone reka da je s onim igračima on spreman ići na naslov. Tada sam napisa da to možda nije realno, ali da čovjek vjeruje u igrače što je svakako pomak u odnosu na prethodnika koji stalno pričao kako kao Osijek i Rijeka dovode bolje igrače, tj. da mogu bolje platiti i slično.

Pa očekujem od sportskog drektora i trenera da budu optimisti, a ne da stalno kukaju. Hajduk je pod cariljom napravio napredak i dosta igrača je napravilo, nakon ispadanja od Evertona dogodio se pad, ostali smo bez Vlašića, Futaca još prije, Erceg se muči s ozljedama, a to su bila tri najbolja igrača. Ko što sam rekao, ja ne očekujem naslov u ovoj ligi (po meni tribali bi biti dva puta bolji od konkurenata) ali očekujem da pokažu zube, ja vjerujem da i hoće i da će se konsolidirati u ovoj novonastaloj situaciji. Jedini pravi imperativ za HNL je biti bolji nego lani, takvu poruku iz kluba su i poslali!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by vuksadinare 9/19/2017, 13:32

isključivi krivac wrote:
isključivi krivac wrote:
nowitzki wrote:
A što se tiće mazanja očiju, pa nitko nije maza oči više nego mediji koji su na početku prvenstva pisali svašta. Evo na indexu je prije 20-ak dana pisalo kako se Hajduk može prošetati prvenstvom, danas pišu nešto u stilu navijači Hajduka opet su vas prevarili. I spominju nekih 10 godina, kakvih jebenih i mrtvih 10 godina, pa Hajduk je godinama preživljavao i krpao kraj s krajem, pozitivan i sposoban za neko normalno poslovanje u prvom redu je tek zadnjih godinu ipo dana.

Što se tiće sportskog direktora i trenera, pa trener je u finišu prošle sezone reka da je s onim igračima on spreman ići na naslov. Tada sam napisa da to možda nije realno, ali da čovjek vjeruje u igrače što je svakako pomak u odnosu na prethodnika koji stalno pričao kako kao Osijek i Rijeka dovode bolje igrače, tj. da mogu bolje platiti i slično.

Pa očekujem od sportskog drektora i trenera da budu optimisti, a ne da stalno kukaju. Hajduk je pod cariljom napravio napredak i dosta igrača je napravilo, nakon ispadanja od Evertona dogodio se pad, ostali smo bez Vlašića, Futaca još prije, Erceg se muči s ozljedama, a to su bila tri najbolja igrača. Ko što sam rekao, ja ne očekujem naslov u ovoj ligi (po meni tribali bi biti dva puta bolji od konkurenata) ali očekujem da pokažu zube, ja vjerujem da i hoće i da će se konsolidirati u ovoj novonastaloj situaciji. Jedini pravi imperativ za HNL je biti bolji nego lani, takvu poruku iz kluba su i poslali!
..zaboravio si spomenut da dio igraca se odnosi prema igri kao da im je cilju sto prije otici..odnosno u prvom redu mislim na strance
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 23 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum