ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Guest Tue 20 Jun - 12:49

ufffff..Diana je seksualno opcila i vidjala se sa svojim Šuferom arabom..Lik je markantan,kao solidan broj araba,i tako je neodoljiv za europejske tukice...
No,posto je kraljevskoga roda,isto tak omora imati vrlo jaka ogranicenja,pa i po pitanju tih stvari..nije dopusteno kraljvskoj Eliti,da emocionalno bira partnere,nego se to uredjuje po pravilima i obicajima Kraljevske obitelji..mada su uglavnom izrasli na incestnim vezama,dopustala se mogucnost i da sami odabiru partnera-ricu,ali u drugim kraljevskim obiteljima bijelih europskih elita...
Zamislimo da se nekoj arabkinji iz kraljevske loze ,ovlazi na Justina Bibera,i pocne opciti sa njim....Obitelj bi isto postupila da zastiti cast famiglie i drzave...

Dakle..odobravam akciju Jamesa Bounda.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by marcellus Tue 20 Jun - 12:52

Oh_Femder wrote:
Dianin IQ je bio 130. Di si ti od toga?

I uz sav taj ajkju je sjela u auto koji je vozio mrtav pijan bodyguard koji inače uopće tog dana nije trebao voziti njihov auto i onda se nije vezala kad je ovaj bježao od papparazza sa 150 na sat kroz grad?

_________________
Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by marcellus Tue 20 Jun - 12:54

Since February 1998, Fayed's father, Mohamed Al-Fayed (the owner of the Hôtel Ritz, where Paul worked) has claimed that the crash was a result of a conspiracy,[5] and later contended that the crash was orchestrated by MI6 on the instructions of the Royal Family.[6] His claims were dismissed by a French judicial investigation[2] and by Operation Paget, a Metropolitan Police Service inquiry that concluded in 2006.[7] An inquest headed by Lord Justice Scott Baker into the deaths of Diana and Fayed began at the Royal Courts of Justice, London, on 2 October 2007, a continuation of the inquest that began in 2004.[8] On 7 April 2008, the jury concluded that Diana and Fayed were the victims of an "unlawful killing" by the "grossly negligent" chauffeur Paul and the drivers of the following vehicles.[9] Additional factors were "the impairment of the judgment of the driver of the Mercedes through alcohol" and "the death of the deceased was caused or contributed to by the fact that the deceased was not wearing a seat belt, the fact that the Mercedes struck the pillar in the Alma Tunnel rather than colliding with something else

_________________
Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by marcellus Tue 20 Jun - 12:58

nego jel genije objašnjava kako ju je ubio? Jer njena smrt je zbir slučajnosti na koje nitko nije mogao utjecati.

fayedov stari je bio vlasnik hotela i poslodavac vozača koji ih je vozio, dakle on je odredio koji auto i koji vozač. Tu zavjere nema, to što niko nije znao da je ovaj zapravo pijan ko ćuskija je drugo. Diana se nije vezala, ne znam kako je MI5 to organizirao, inače joj ne bi bilo ništa. I kako je kvragu MI5 organizirao da se ovaj zabije baš sred stupa a ne u bočni ili da se zabije u stup malo lijevo ili desno pa ne bi bilo ni ozlijeđenih nego ga ufatio točno po sredini

_________________
Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by My Brother Billo Tue 20 Jun - 13:42

nije se ponasala po njihovim glupim pravilila i zato je najebala,prosto i jednostavno,kraljevi umiru pjevajuci  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by marcellus Tue 20 Jun - 14:04

Oh_Femder wrote:
Dianin IQ je bio 130. Di si ti od toga?

iznad nje i tebe svakako

_________________
Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:28

marcellus wrote:nego jel genije objašnjava kako ju je ubio? Jer njena smrt je zbir slučajnosti na koje nitko nije mogao utjecati.

fayedov stari je bio vlasnik hotela i poslodavac vozača koji ih je vozio, dakle on je odredio koji auto i koji vozač. Tu zavjere nema, to što niko nije znao da je ovaj zapravo pijan ko ćuskija je drugo. Diana se nije vezala, ne znam kako je MI5 to organizirao, inače joj ne bi bilo ništa. I kako je kvragu MI5 organizirao da se ovaj zabije baš sred stupa a ne u bočni ili da se zabije u stup malo lijevo ili desno pa ne bi bilo ni ozlijeđenih nego ga ufatio točno po sredini
Pa mogu ti ja reci kako su je ubili.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:29


Ruanel: The attempt was carried out by the British Secret Service MI6?
Interlocutor: Was there some laser ray, like some investigators say, aiming to the driver's eyes that blinded him?
Ruanel: No, there was nothing like that. Directly they “fixed” the car.
Interlocutor: I don’t understand. For example they caused damage to the braking system?
Ruanel: They damaged the whole part of the steering wheel.
Interlocutor: This means that it wasn’t something damaged in the vehicle at the moment of the attempt?
Ruanel: Correct, the car was prepared before of that.
Interlocutor: What I don't understand is how they prepared the car and the "accident" was so perfect.
Ruanel: It wasn’t perfect the first time, because they tried several times.
Interlocutor: Ah! Now I understand.
Ruanel: The one that was successful was the third attempt.

http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/2011/08/lady-di.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:31

RayMabus wrote:
marcellus wrote:nego jel genije objašnjava kako ju je ubio? Jer njena smrt je zbir slučajnosti na koje nitko nije mogao utjecati.

fayedov stari je bio vlasnik hotela i poslodavac vozača koji ih je vozio, dakle on je odredio koji auto i koji vozač. Tu zavjere nema, to što niko nije znao da je ovaj zapravo pijan ko ćuskija je drugo. Diana se nije vezala, ne znam kako je MI5 to organizirao, inače joj ne bi bilo ništa. I kako je kvragu MI5 organizirao da se ovaj zabije baš sred stupa a ne u bočni ili da se zabije u stup malo lijevo ili desno pa ne bi bilo ni ozlijeđenih nego ga ufatio točno po sredini
Pa mogu ti ja reci kako su je ubili.

I nije MI5 nego MI6

https://hr.wikipedia.org/wiki/Secret_Intelligence_Service
RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:32

Kakav si ti to novinar neznaš ni kako se tocno zove britanska obavještajna služba.

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Oh_Femder Tue 20 Jun - 14:32

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:Dianin IQ je bio 130. Di si ti od toga?
iznad nje i tebe svakako
Dakle iq.dk te je zakinuo kad ti ti je dao o-ho-ho manje od 130? Ili si se ti ovdje na forumu iz čiste skromnosti pretvarao...da imaš o-ho-ho manje od 130?

_________________
Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:33

marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
Dianin IQ je bio 130. Di si ti od toga?

iznad nje i tebe svakako
Proradi malo na tom IQ.

Secret Intelligence Service (SIS) je britanska obavještajna služba. Poznatija je pod imenom MI6 ili skraćeno Secret service. MI6 je kratica za "Vojno obavještajna služba, sekcija šest". Zadatak MI6 je špijunaža u inozemstvu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Oh_Femder Tue 20 Jun - 14:35

RayMabus wrote:
marcellus wrote:
Oh_Femder wrote:
Dianin IQ je bio 130. Di si ti od toga?
iznad nje i tebe svakako
Proradi malo na tom IQ.
Secret Intelligence Service (SIS) je britanska obavještajna služba. Poznatija je pod imenom MI6 ili skraćeno Secret service. MI6 je kratica za "Vojno obavještajna služba, sekcija šest". Zadatak MI6 je špijunaža u inozemstvu.
IQ je genetski određen. Ne može on tu ništa osim jamrati ili se balkančeroski bahatiti, ovisno o promilima u krvi....u datom trenutku jamranja...ili bahaćenja ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by RayMabus Tue 20 Jun - 14:39

Ubojice su u vojno obavještajnoj službi a ne u obicnoj civilnoj ....onda kad se ubija ondao ni to rade a ne ovi ostali.

MI6

RayMabus
RayMabus

Posts : 176199
2014-04-11


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by govinda Tue 20 Jun - 15:04

"Jebo sam princezu Dijanu po nalogu kraljice", Prince Charles...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Guest Tue 20 Jun - 15:11

govinda wrote:"Jebo sam princezu Dijanu po nalogu kraljice", Prince Charles...

morao je inače hang on a gallows pole i pjevao bi:

Hangman, hangman, hold it a little while
Think I see my friends coming
Riding a many mile
Friends did you get some silver?
Did you get a little gold?
What did you bring me my dear friends
To keep me from the gallows pole?
What did you bring me to keep me from the gallows pole?

I couldn't get no silver, I couldn't get no gold
You know that we're too damn poor
To keep you from the gallows pole
Hangman, hangman, hold it a little while
I think I see my brother coming
Riding a many mile...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by dijagram Tue 20 Jun - 15:24

Diana je ziva.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Eva_ Tue 20 Jun - 15:41

Kraljica ju je dala ubit jer je bila trudna.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Eva_ Tue 20 Jun - 15:42

Di će britanski kralj imat polubraću Arape.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Guest Tue 20 Jun - 16:18

drolja je zasluzila svoje..od toliko kuraca europskih,a ona bas hoće arapskog..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Eva_ Tue 20 Jun - 16:21

Ljubav
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice - Page 2 Empty Re: Ubio sam princezu Dianu po nalogu kraljice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum