ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Prvaka 17/18

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 1:24

nowitzki wrote:
isključivi krivac wrote:
nowitzki wrote:Svejedno zelim hajduku koliko god ga mrzim da prodje dalje, ali radi casperle i takvih pravih navijaca, s ne ko tebe seljacina, imat ces valjda priliku BIH pogledat u njemackoj
Tupko pijani, ja nisam u Njemačkoj. Basketball

Seljačina si sam jer da nisi slavio bi sad negdje s društvom, a ne na forumu mene spominjao i započinjao bezrazložno vrijeđati.


Btw. čestitke Rijeci na prolasku, u prvom redu Keku koji opet s kadrom igrača koji ima postiže više nego što isti vrijedi!
Ja sam svoj odslavio, posto ujutro poso ceka
A  ti si sa svoje tri i po utakmice na poljudu zavrsio svoju cro avanturu
Sada pobjegni di god da si zbriso, picka
Ništa ja nisam završio, a i ja sam odgledao puno više euro utakmica na Poljudu od tebe na tim vašim stadiončićima Basketball


Last edited by isključivi krivac on Thu 3 Aug - 1:24; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:24

Jedva se cekam kvalificirat u grupne faze i velike gospe
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 1:26

Sad kad si proslavio povijesni uspjeh (i to na forumu), ulazak u play off kvalifikacija natjecanja u kojem je Hajduk igra četvrfinale, možeš spavati. Basketball

Laku noć ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:28

Evo cmarper opet ode 22 godine u povijest, ali ok
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:30

Laku noc cmarper i neka vam je sretno protiv bronbija, kao i osijeku, za dinamo me boli kirac ko dta i vlasitite navijsce bolgasi klub
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 1:30

Budeš i ti pričao za 22 godine o povijesnim uspjesima, tako je to Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:32

Povijet je uvijek zanimljiva, pogotovo hajdukova kad se pocne sa laznim sponzorstvima, nadanima, ivotima i ostatku hajdukove kreme
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:33

Cak je i neki kurac hajdukovo dite preko one kurvetine od MS pokralo hajduk
Lol
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by nowitzki Thu 3 Aug - 1:38

Molim tr boze daj mam taj CELTIC
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 7:04

jbg austrijanci imali peh da im turcini sude..a zna se koliko oni 'obozavaju' austrijance bas zbog odnosa prema turcima...odmah poslati pismo zahvale erdoganu Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 9:00

Svaka čast Rijeci na prolazu, cilj je ispunjen. Ali, smeta me novinarsko licemjerje. Naslovi, tipa: Rijeka herojskom igrom prošla u play off...Pa, jebem ti mater nisu igrali s Realom, nego doma sa Salzburgom proveli drugo poluvrijeme u mišjoj rupi. Dinamo kad je tako igrao u LP protiv puno jačih protivnika novinari bi ih razapeli. Sramota je tako igrat protiv Bayerna ili Juventusa, ali protiv Salzburga je to herojski. I još ti suci pomognu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 9:03

Morpheus wrote:Svaka čast Rijeci na prolazu, cilj je ispunjen. Ali, smeta me novinarsko licemjerje. Naslovi, tipa: Rijeka herojskom igrom prošla u play off...Pa, jebem ti mater nisu igrali s Realom, nego doma sa Salzburgom proveli drugo poluvrijeme u mišjoj rupi. Dinamo kad je tako igrao u LP protiv puno jačih protivnika novinari bi ih razapeli. Sramota je tako igrat protiv Bayerna ili Juventusa, ali protiv Salzburga je to herojski. I još ti suci pomognu.
ova utakmica je odlican primjer kako bi mogli proci hajduk i osijek ako uđu kalkulantski u igru..sto ne bi bilo iznenađenje..kao i kod rijeke..pozitivan rezultat uđe u podsvjest igraca i ajmo na cuvanje rezultata narocito kod osijeka...carillo je tip trenera kako kek ne voli prevec riskirati ako ne mora i toga se bojim...a hajduk bi mogao odigrati slicno kao i rijeka ne bi bilo iznenađenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 9:09

Kek je imao puno bolji rezultat iz prve nego Carillo tako da Hajduk ustvari i nema što čuvati. Mora ići po gol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 9:19

Morpheus wrote:Kek je imao puno bolji rezultat iz prve nego Carillo tako da Hajduk ustvari i nema što čuvati. Mora ići po gol.
slazem se...ali opet ako prime gol moraju ici samo na pobjedu..da se pita carilla on bi da je vec sad devedeseta i 0-0 pa sto bog da kasnije.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by sat2 Thu 3 Aug - 9:25

Morpheus wrote:Svaka čast Rijeci na prolazu, cilj je ispunjen. Ali, smeta me novinarsko licemjerje. Naslovi, tipa: Rijeka herojskom igrom prošla u play off...Pa, jebem ti mater nisu igrali s Realom, nego doma sa Salzburgom proveli drugo poluvrijeme u mišjoj rupi. Dinamo kad je tako igrao u LP protiv puno jačih protivnika novinari bi ih razapeli. Sramota je tako igrat protiv Bayerna ili Juventusa, ali protiv Salzburga je to herojski. I još ti suci pomognu.
Ili ovo:
http://www.index.hr/sport/clanak/gospodin-kek-svima-objasnio-zasto-zeli-da-dalje-prodju-i-dinamo-i-hajduk-i-osijek/986246.aspx

"Prva stvar koju želim je prolazak Dinamu, Hajduku i Osijeku, da svi prođu, pa da se nekima stavi flaster na usta kad pričaju o tome koliko je loše u hrvatskom nogometu."


Popljuje ih i ipak je gospodin!?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 9:31

sat2 wrote:
Morpheus wrote:Svaka čast Rijeci na prolazu, cilj je ispunjen. Ali, smeta me novinarsko licemjerje. Naslovi, tipa: Rijeka herojskom igrom prošla u play off...Pa, jebem ti mater nisu igrali s Realom, nego doma sa Salzburgom proveli drugo poluvrijeme u mišjoj rupi. Dinamo kad je tako igrao u LP protiv puno jačih protivnika novinari bi ih razapeli. Sramota je tako igrat protiv Bayerna ili Juventusa, ali protiv Salzburga je to herojski. I još ti suci pomognu.
Ili ovo:
http://www.index.hr/sport/clanak/gospodin-kek-svima-objasnio-zasto-zeli-da-dalje-prodju-i-dinamo-i-hajduk-i-osijek/986246.aspx

"Prva stvar koju želim je prolazak Dinamu, Hajduku i Osijeku, da svi prođu, pa da se nekima stavi flaster na usta kad pričaju o tome koliko je loše u hrvatskom nogometu."


Popljuje ih i ipak je gospodin!?
to sad zato sto su na krumpire prosli pa hajd nesto reci samo da et ne pitaju o utakmici i igri...tipicno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 10:31

Htio bi da prođu ostali i zato da se i oni troše u Europi ko i Rijeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by sitting_bull Thu 3 Aug - 11:53

Morpheus wrote:Htio bi da prođu ostali i zato da se i oni troše u Europi ko i Rijeka.
neizravno je priznao što mu je pomoglo da osvoji prvenstvo.
da je rijeka prošlu szonu igrala Europu kurac bi bila prva.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 11:58

sitting_bull wrote:
Morpheus wrote:Htio bi da prođu ostali i zato da se i oni troše u Europi ko i Rijeka.
neizravno je priznao što mu je pomoglo da osvoji prvenstvo.
da je rijeka prošlu szonu igrala Europu kurac bi bila prva.
..i imali su raspolozenog i odlicnog andrijasevica..i vidi se da im on dosta nedostaje...salzburg inace u rangu europskih momcadi srednje klase namucio ih ko isus krist...onaj dinamo od prije dvije,tri sezone bi bez problema prosao ovaj salzburg..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by vuksadinare Thu 3 Aug - 12:01

..recimo istra si je sama dala golove na utakmici sa rijekom..inace rijeka nije bila bolja od istre...sto je pokazatelj da ova momcad rijeke nece biti u rangu od one prosle godine......malo ozbiljnija momcad kontra rijeke..veci problemi se javljaju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Guest Thu 3 Aug - 12:03

Treba i sreće. Dinamo je prošle godine imao sreće protiv jačeg Salzburga nego je ove godine. Protiv Dinama nije Salzburgu suđen penal, sad im ponište čisti gol. Neće ih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 17/18 - Page 12 Empty Re: Liga Prvaka 17/18

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum