ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Eroo Sun 18 Jun - 20:01

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:niti je genocid pocinjen u srebrenici niti je pocinjen u krajini, etnicko ciscenje da al genocid je rjec koja se previse ofucala isto kao i rjec demokracija il ljudska prava
isto tako terorizam se danas primjenjuje na sve pa i na oslobodilacke ratove
Ni etničkog čišćenja po moje  nije bilo, zamjena stanovništva da...
pazi, nije receno da nije, milosevicu su trebali srbi za kosovo, no necu nista tvrdit
ali
sve su to usrana posla i jebanje neduznijeh ljudi
rat se mogao izbjeci al je rat zeljen bio i od strane malih ljudi i od strane politicara koji su jedini profitrali

PS:
Rata bi bilo u svakom slučaju.
Niti su se republike mogle osamostaliti bez rata, niti je Velika Srbija mogla stvoriti bez rata.
pa sto ti napisah gore, rata nebi bilo da nije bilo volje s obe strane i kod malih ljudi i kod bagre politicke
Ma Milošević je još  dvije godine prije rata zajahao "lava"...Nema majci da je mogao sići s njega, jer bi ga rastrgao na komade.

Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Leviathan2 Sun 18 Jun - 20:05

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Ni etničkog čišćenja po moje  nije bilo, zamjena stanovništva da...
pazi, nije receno da nije, milosevicu su trebali srbi za kosovo, no necu nista tvrdit
ali
sve su to usrana posla i jebanje neduznijeh ljudi
rat se mogao izbjeci al je rat zeljen bio i od strane malih ljudi i od strane politicara koji su jedini profitrali

PS:
Rata bi bilo u svakom slučaju.
Niti su se republike mogle osamostaliti bez rata, niti je Velika Srbija mogla stvoriti bez rata.
pa sto ti napisah gore, rata nebi bilo da nije bilo volje s obe strane i kod malih ljudi i kod bagre politicke
Ma Milošević je još  dvije godine prije rata zajahao "lava"...Nema majci da je mogao sići s njega, jer bi ga rastrgao na komade.
ja sam bio na terenu na kosovu,kad je na gazimestanu bio onaj skup, niko nesme da vas bije, jel
razgovaram s jednim milosem iz bosne, grmeclija, velim ja bice rata jebote, kaze milos , shuti budalo, oces da te neko odruka murji da zaglavis u zatvoru, znam i ja da ce bit al drz jezik za zubima

_________________
SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Eroo Sun 18 Jun - 20:09

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
pazi, nije receno da nije, milosevicu su trebali srbi za kosovo, no necu nista tvrdit
ali
sve su to usrana posla i jebanje neduznijeh ljudi
rat se mogao izbjeci al je rat zeljen bio i od strane malih ljudi i od strane politicara koji su jedini profitrali

PS:
Rata bi bilo u svakom slučaju.
Niti su se republike mogle osamostaliti bez rata, niti je Velika Srbija mogla stvoriti bez rata.
pa sto ti napisah gore, rata nebi bilo da nije bilo volje s obe strane i kod malih ljudi i kod bagre politicke
Ma Milošević je još  dvije godine prije rata zajahao "lava"...Nema majci da je mogao sići s njega, jer bi ga rastrgao na komade.
ja sam bio na terenu na kosovu,kad je na gazimestanu bio onaj skup, niko nesme da vas bije, jel
razgovaram s jednim milosem iz bosne, grmeclija, velim ja bice rata jebote, kaze milos , shuti budalo, oces da te neko odruka murji da zaglavis u zatvoru, znam i ja da ce bit al drz jezik za zubima
Mene je puno prije početka rata također obavijestio jedan moj "Miloš" i ponudio mi obitelji ručak, ako mi ikad ustreba. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Guest Sun 18 Jun - 21:21

govinda wrote:Ali Sud rekao drugacije, jebi ga...i ti poceo kao i svaki ercegovac duvat u velikosrpske diple...
sžud kaze i da je pederluk normalan..naravno da nije genocid,cisto masovno ubijanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Eroo Sun 18 Jun - 21:55

EAST FRONT:

http://www.politika.rs/sr/clanak/383114/Bombardovanje-Srbije-je-bilo-slicno-napadu-na-Nagasaki

Ma šta Nagasaki, skoro ko  Sarajevo ili Vukovar... :] :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica”  :) - Page 3 Empty Re: SOUTH FRONT (Sirija): “There was no genocide in Srebrenica” :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum