ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću

Go down

Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću Empty Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću

Post by pizzon2 17/6/2017, 12:01

Hrvatska predsednica oduševljena što joj je Vučić novi "sagovornik" za sve.
17.06.17.
Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću 05_1000x0Kolinda smatra da u Vučiću ima pravog sagovornika, Foto: RAS
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović izjavila je da u predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću "napokon" ima pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore.
"Sada smo predsednik Vučić i ja kolege i napokon imam pravog sagovornika za iskrene i otvorene razgovore. Ponoviću i ono što sam kazala u Vukovaru: Vreme je da Hrvatska i Srbija podvuku crtu u odnosima i pronadjemo zajedničke interese za saradnju", rekla je hrvatska predsednica u intervjuu za riječki Novi list.
Ona je dodala da "ne treba glumiti prijateljstvo, nego rešavati otvorena pitanja i graditi odnose korak po korak".
"Složila bih se s jednom izjavom predsednika Vučića o odnosu Hrvata i Srba: Bar je dobro da se ne lažemo", rekla je Grabar-Kitarović.
Predsednica Hrvatske je odbacila ocene da Subotičkom deklaracijom nije došlo do napretka u odnosima i dodala da "to nije toliko javno vidljivo", ali da je ta deklaracija "bila bitan iskorak u pravom trenutku".
Ona je u intervjuu odbacila kritike medija da se prilikom nedavnog susreta s američkim predsednikom Donaldom Trampom na samitu NATO u Briselu "laktala" da bi stala u prvi red i dodala da je "guranje u prve redove" njen posao.
"Laktanje nije postojalo, štaviše Tramp nas je pozvao da mu se približimo", rekla je.
Ona je rekla da su dosta razgovarali o bilateralnim pitanjima, Hrvatskoj i Inicijativi tri mora, na čiji sastanak u julu u Poljskoj dolazi i Tramp.
"Naravno da sam se želela probiti u prve redove jer ne želim da se Hrvatska nalazi na margini, želim da postanemo lideri nekih procesa, a iste večeri moj je govor koji sam takodje održala unutar istog okvira bio jako dobro prihvaćen. I primećen. Iznenadjuje me stav dela medija o guranju u prve redove: pa to mi je posao", naglasila je Grabar-Kitarović.
Na pitanje o situaciji u BiH, hrvatska predsednica je rekla da su "opstanak i položaj Hrvata od izuzetne važnosti i za samu opstanak Bosne i Hercegovine" i da "bez Hrvata nema BiH".
http://www.alo.rs/niko-nije-ocekivao-da-ce-kolinda-ovo-da-kaze-o-vucicu/111697
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću Empty Re: Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću

Post by Guest 17/6/2017, 12:14

vi srbi kao i hrvati tj. većina vas jeste pokondirene tikve. ti si isto pokondireni tikvan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću Empty Re: Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću

Post by Regoč 18/6/2017, 13:00

Samo je Gnječ pravi fašist iredentističkih korienah.

_________________
Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću Empty Re: Niko nije očekivao da će Kolinda OVO da kaže o Vučiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum