ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by Ringo10 14/6/2017, 15:15

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
crvenkasti wrote:Ustaše su bile protiv Rusa, a mi Hrvati smo ustaše.
Zato.
Tako je brale, kratko i jasno.
e jesi nasao kome ces podilaziti...crvenom koji jso sanja srpsku trobojnicu na tgu bana jelacica..i koji krii hrvate za raspad juge i rat..amen ti ringo
Ovdje je potpun o u pravu.

Koja je god propalica jurisala na Rusiju, Hrvati su uvijek bili tu.
...bili smo samo dva puta pod hitlerom i napoleonom...ocito ej onda nikad nisu stimali odnosi sa rusima...u cem je problem?...mozda smo ruse oduvijek dozivljavali kao neku prijetnju...neke istocne barbare...ili je to zbog pravoslavlja...uglavnom nekako nikad nismo bili na ti sa rusima..
Zaboravio si 1. sv rat. I cetvrti  put nam se smijesi ista stvar.

S obzirom da ta tvoja prijetnja Hrvatima nikada nije nista lose ucinila, a Hrvati su vazda i uredno bili u ekipi koja jurisa na Kremlj, sumnjam da bi ti ove argumente bilo ko objektivan i posten uvazio.

Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by vuksadinare 14/6/2017, 15:21

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Tako je brale, kratko i jasno.
e jesi nasao kome ces podilaziti...crvenom koji jso sanja srpsku trobojnicu na tgu bana jelacica..i koji krii hrvate za raspad juge i rat..amen ti ringo
Ovdje je potpun o u pravu.

Koja je god propalica jurisala na Rusiju, Hrvati su uvijek bili tu.
...bili smo samo dva puta pod hitlerom i napoleonom...ocito ej onda nikad nisu stimali odnosi sa rusima...u cem je problem?...mozda smo ruse oduvijek dozivljavali kao neku prijetnju...neke istocne barbare...ili je to zbog pravoslavlja...uglavnom nekako nikad nismo bili na ti sa rusima..
Zaboravio si 1. sv rat. I cetvrti  put nam se smijesi ista stvar.

S obzirom da ta tvoja prijetnja Hrvatima nikada nije nista lose ucinila, a Hrvati su vazda i uredno bili u ekipi koja jurisa na Kremlj, sumnjam da bi ti ove argumente bilo ko objektivan i posten uvazio.
ocito postoji neka averzija...jos davnih dana kao klinac samslusao kako stariji...bas nemaju neko osobito mislejnje prema rujama bez obzira sto smo tad dijelili istu ideologiju..pa eto cak se i tito zakrvio sa ruskom zonom interesa tzv.sssr-om..jbg...neka averzija psotoji..mislim vjerojatno uzrokovana nasom odbojnoscu prema pravoslavlju a nosioc pravoslavlja je rusija a ksnije ej to pojacanom averzijom prema komunizmu a izvor komunizma je ipak bila rusija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by Ringo10 14/6/2017, 15:35

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
e jesi nasao kome ces podilaziti...crvenom koji jso sanja srpsku trobojnicu na tgu bana jelacica..i koji krii hrvate za raspad juge i rat..amen ti ringo
Ovdje je potpun o u pravu.

Koja je god propalica jurisala na Rusiju, Hrvati su uvijek bili tu.
...bili smo samo dva puta pod hitlerom i napoleonom...ocito ej onda nikad nisu stimali odnosi sa rusima...u cem je problem?...mozda smo ruse oduvijek dozivljavali kao neku prijetnju...neke istocne barbare...ili je to zbog pravoslavlja...uglavnom nekako nikad nismo bili na ti sa rusima..
Zaboravio si 1. sv rat. I cetvrti  put nam se smijesi ista stvar.

S obzirom da ta tvoja prijetnja Hrvatima nikada nije nista lose ucinila, a Hrvati su vazda i uredno bili u ekipi koja jurisa na Kremlj, sumnjam da bi ti ove argumente bilo ko objektivan i posten uvazio.
ocito postoji neka averzija...jos davnih dana kao klinac samslusao kako stariji...bas nemaju neko osobito mislejnje prema rujama bez obzira sto smo tad dijelili istu ideologiju..pa eto cak se i tito zakrvio sa ruskom zonom interesa tzv.sssr-om..jbg...neka averzija psotoji..mislim vjerojatno uzrokovana nasom odbojnoscu prema pravoslavlju a nosioc pravoslavlja je rusija a ksnije ej to pojacanom averzijom prema komunizmu a izvor komunizma je ipak bila rusija
Ovdje niej rijec o nekim svsrtavanjima po civilizacijskoj osnovi. Nego o besmsilenom neprijateljstvu bez ikakve logike koje bi nas jednog dana moglo skupo stajati
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by vuksadinare 14/6/2017, 15:45

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Ovdje je potpun o u pravu.

Koja je god propalica jurisala na Rusiju, Hrvati su uvijek bili tu.
...bili smo samo dva puta pod hitlerom i napoleonom...ocito ej onda nikad nisu stimali odnosi sa rusima...u cem je problem?...mozda smo ruse oduvijek dozivljavali kao neku prijetnju...neke istocne barbare...ili je to zbog pravoslavlja...uglavnom nekako nikad nismo bili na ti sa rusima..
Zaboravio si 1. sv rat. I cetvrti  put nam se smijesi ista stvar.

S obzirom da ta tvoja prijetnja Hrvatima nikada nije nista lose ucinila, a Hrvati su vazda i uredno bili u ekipi koja jurisa na Kremlj, sumnjam da bi ti ove argumente bilo ko objektivan i posten uvazio.
ocito postoji neka averzija...jos davnih dana kao klinac samslusao kako stariji...bas nemaju neko osobito mislejnje prema rujama bez obzira sto smo tad dijelili istu ideologiju..pa eto cak se i tito zakrvio sa ruskom zonom interesa tzv.sssr-om..jbg...neka averzija psotoji..mislim vjerojatno uzrokovana nasom odbojnoscu prema pravoslavlju a nosioc pravoslavlja je rusija a ksnije ej to pojacanom averzijom prema komunizmu a izvor komunizma je ipak bila rusija
Ovdje niej rijec o nekim svsrtavanjima po civilizacijskoj osnovi. Nego o besmsilenom neprijateljstvu bez ikakve logike koje bi nas jednog dana moglo skupo stajati
dobro sad pretjerujes..pa nismo si na ti sa rtujama ali nismo sad tolika sila ili znacajna drzava da bi se ruje opterecivale sa nama..ako se opterecuju sa malom drzavom i malim narodom onda nisu bas svoji...jbg svaki pojedinac ima pravo koga ce simpatizirat koga ne...ja bi sto se tice odnosa sa rusijom raspisao referendum..da li ste za kvalitetnije odnose sa rusijom ili niste...i da vidimo...na zalost slazem se s tobom da je malo previse uvijek gledati negativno prema rusiji..ako joj zamjeramo prijatelsjtvo sa srbijom...jer mi smatramo da nam je srbija neprijatelj i to se nema sto skrivati pa shodno tome prijatelje srbije isto onda smatramo ako ne neprijateljima odnosno imamo rezerviraniji polozaj onda jbg..to treba otvoreno reci..bar bi ovi drugi znali na cemu su a ne se stalno zapitkivali zbog cega..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by vuksadinare 14/6/2017, 15:51

..a ja mislim da u tom grmu lezi zec..odnosi rusije i srbije...mi bi htjeli da rusi imaju isti kriterij prema nama kao i prema srbiji..sto je nerealno ocekivati...pa i zahtjevati...mi povijesno nikad nismo bas bili bliski sa rusima osim nekih kratkih perioda odnosno vise pojedinaca...rusi su imali zbog vjerskih i drugih korijena cvrsce veze sa srbijom...kao sto bi mi htjeli da nam je njemacka ne prijatelj nego sestra....rusija se sigurno nece odreci takvih veza sa srbijom zbog hravtske makar rujama nudili ne znam ola otoka jadrana..a najveca poveznica je pravoslavlje sa srbijom..rusi bez obzira sto nisu mozda najveci vjernici uvijek na prvo mjesto stavljaju pravoslavlje sto ih spaja sa srbijom...moramo se pomiriti sa tim da ce rusija uvuijek cvrsce stat uz srbiju kad to shvatimo mozda s epokrenu kakvi pozitivni procesi u odnosima sa rusijom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by crvenkasti 14/6/2017, 16:13

vuksadinare wrote:..a ja mislim da u tom grmu lezi zec..odnosi rusije i srbije...

To je, ne možemo voljet Ruse kad oni vole Srbe, jebiga.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by vuksadinare 14/6/2017, 16:14

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:..a ja mislim da u tom grmu lezi zec..odnosi rusije i srbije...

To je, ne možemo voljet Ruse kad oni vole Srbe, jebiga.
..jbg...nije mi jasno tko vas moze voljeti to je pravo pitanje.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima - Page 3 Empty Re: Božo Kovačević: Hrvatska posve nerazumljivo prednjači u antiruskim stavovima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum