ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Guest 6/13/2017, 14:21

tvoje trolanje te neće nigdje odvesti. rekao sam dva puta da doktorima treba dignut plaću , a tu razliku nadoknaditi tako da se HDZove vlaško-bosanske uhljebe sreze motornom pilom

Guest
Guest


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Guest 6/13/2017, 14:22

Pinochet wrote:ne tudum si ti. misliš da će HDZova trpačina na državnu sisu, i dizanje poreze da bi se prehranila trpčaina, da će nas to "spasiti". Hoće, tako što smo poslali 200 000 ljudi u Njemačku, a prdne li jedna turistička sezona koja hrani tvoj ekonomski model, u Rh neće ostati više od 2milijuna ljudi


HDZove uhljebe rezati tupom pilom, doktorima i sestrama dignuti plaću. nemože biti jednostavnije. čak i u tvom modelu, ovo funkcionira

živiš u potrošačkoj ekonomiji a ti bi rezao potrošnju

treba ti dalje objašnjavati?

lol!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Guest 6/13/2017, 14:23

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:odrezati svakom 180 ojra mjesecno,pa ce Zdravstvo ne opstati,nego i bujati...

zdravstvu treba ukinuti svaku financijsku pomoć dok god se ne riješi nesposobnih ravnatelja bolnica. zdravstvo ima para samo se pare rasipaju nenamjenski. poubijati par tisuća doktora i genetskog otpada u upravama u administraciji i zdravstvo će biti zdravo.
s ovim tvojim se postom slazem...ali gnjecino samo ti ej ubijanje na pamati..svaki druag rijec ubiti..jebote tebe bi bilo najbolje prebaciti odmah u siriju,irak,jemen,kolumbiju ubijao bi bez ogranicenja... :)

kompa moj ja bi ubijao s guštom. pobio bi više rvata nego ih je zaribalo na Bleiburgu. i pobio bi ih s osmjehom na licu bez imalo grižnje savjesti. kad bi zadnjeg hrvata zločinca ubio sjeo bih zarolao bi duvan i zapalio. popio ledeno pivo i reko: jebo vam pas mater nema vas jebali ste nas 27 godina sad je kraj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Guest 6/13/2017, 14:26

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:odrezati svakom 180 ojra mjesecno,pa ce Zdravstvo ne opstati,nego i bujati...

zdravstvu treba ukinuti svaku financijsku pomoć dok god se ne riješi nesposobnih ravnatelja bolnica. zdravstvo ima para samo se pare rasipaju nenamjenski. poubijati par tisuća doktora i genetskog otpada u upravama u administraciji i zdravstvo će biti zdravo.
s ovim tvojim se postom slazem...ali gnjecino samo ti ej ubijanje na pamati..svaki druag rijec ubiti..jebote tebe bi bilo najbolje prebaciti odmah u siriju,irak,jemen,kolumbiju ubijao bi bez ogranicenja... :)

kompa moj ja bi ubijao s guštom. pobio bi više rvata nego ih je zaribalo na Bleiburgu. i pobio bi ih s osmjehom na licu bez imalo grižnje savjesti. kad bi zadnjeg hrvata zločinca ubio sjeo bih zarolao bi duvan i zapalio. popio ledeno pivo i reko: jebo vam pas mater nema vas jebali ste nas 27 godina sad je kraj.

netrebaš nas ubijati, imamo HDZ da nas istrebi. poslali su 200 000 mladih van države, i svake godine nas se rađa manje 10 000 .. HDZ nas ubija bolje nego ustaše,četnici, i partizani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Sora 6/13/2017, 14:27

Bas.
Nevjerivatno glup narod , pokoran, bes kičme, bez ponosa.
Najbolje svoje sinove je zatajio.
Najbolji dio proslosti izbrisao.
Sve sto je za socijalizma dobio. Popljuvao.
Nema na kugli

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Guest 6/13/2017, 14:31

Pinochet wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:odrezati svakom 180 ojra mjesecno,pa ce Zdravstvo ne opstati,nego i bujati...

zdravstvu treba ukinuti svaku financijsku pomoć dok god se ne riješi nesposobnih ravnatelja bolnica. zdravstvo ima para samo se pare rasipaju nenamjenski. poubijati par tisuća doktora i genetskog otpada u upravama u administraciji i zdravstvo će biti zdravo.
s ovim tvojim se postom slazem...ali gnjecino samo ti ej ubijanje na pamati..svaki druag rijec ubiti..jebote tebe bi bilo najbolje prebaciti odmah u siriju,irak,jemen,kolumbiju ubijao bi bez ogranicenja... :)

kompa moj ja bi ubijao s guštom. pobio bi više rvata nego ih je zaribalo na Bleiburgu. i pobio bi ih s osmjehom na licu bez imalo grižnje savjesti. kad bi zadnjeg hrvata zločinca ubio sjeo bih zarolao bi duvan i zapalio. popio ledeno pivo i reko: jebo vam pas mater nema vas jebali ste nas 27 godina sad je kraj.

netrebaš nas ubijati, imamo HDZ da nas istrebi. poslali su 200 000 mladih van države, i svake godine nas se rađa manje 10 000 .. HDZ nas ubija bolje nego ustaše,četnici, i partizani

pa neću tebe ubit jebote ti mi trebaš živ ne mrtav tebe i tako ubijaju ovi koje mislim ubit. kad bude bit će ciljane likvidacije ništa kaotično nasumično. točno se znaju imena i prezimena onih koji su ovu državu i narod razjebali. njima se ubija sve svo potomstvo sav rod i porod da se taj genetski otpad više nikada nemože replicirati i razmnožavati...korov treba uništiti temeljito.


Last edited by Gnječ on 6/13/2017, 14:32; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Sora 6/13/2017, 14:31

ti mater
Nijedan narod na svijetu nije naoravio takav salto mortkae
Iz KOMUNZMA u fasizam
Pljuc
Prodane i izgubljene duse
Jedan Ero ih zaulario ..
Fuj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Leviathan2 6/13/2017, 15:37

Eva_ wrote:Joda, moram ti priznat da si vizionar i da si bil u pravu. Jedino rješenje problema u HR je što prije bankrot i onda reset na tvorničke postavke s klauzulom zabrane djelovanja HDZ, HNS i SDPu. Čak u prijelaznom periodu od cca 20 godina podržala bih uvođenje šerijatskog prava za sve javne djelatnike. Pa tko je kleptoman, odvikao bi se nakon odješčenih šaka, bez medikamenata i terapija.
jbte, u zadnje vrijeme me joda opako iznenadio, covjek ne da je progledao nego vec vidi daleko naprijed

_________________
Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti - Page 2 Empty Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje moglo bi poskupjeti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum