ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 13:38

plenki ej samo takva igracina..jebe s enjemu i za hdz i za drzavu..on vrsi eksperimente jer je dobio takav zadatak u briselu..eto njega je slucajno snasao hdz jer je prijetilo da hdz preuzme radikalno desno krilo a samim time i nevolje briselu...doslo ej do toga da hdz-u prijeti izbacivbanje iz demokrscanske skupine u eu parlamentu...od svih eu zastupnika najpodesniji ej bio upravo plenki za izvrsenje zadatka...plus sto ej do svih eu zastupnika bio postavljen u vise odbora parlamenta...pa nece valjda suicu poslati..da sredi stanje u hdz-u.. :)..sutra to mozda ceka piculu u sdp-u..samo jos se ceka bero da se poceslja.. :)

vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Guest 12/6/2017, 13:38

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:Sada će Plenki izbaciti i Vasu iz partije.
I opet će Čardak glasati za hadeze hehehe

sve da ih Plenki i Jadronković guze u dupe, glasovat će iz materijalnih interesa. Nitko više ne glasuje za HDZ iz "ideoloških", nego samo iz materijalnih interesa
Imaš idiota kojima operu mozak na misama, ali istina velika većina samo zbog materijalnih interesa, pa vidi metildu ona čak negira da se ljudi masovno iseljavaju ili kad pričaju da je Marić kompetentan ministar koji nije imao pojma o bilo čemu, zapravo oni da prikriju i zatome savjest u cijelosti negiraju realitet

nema tu velike filozofije. HDZ riješio sinu ili kćeri posao u državnom sektoru(parazitiranje) i onda HDZ uoči svakih izbora računa na njezinu familiju i njihovih 6-7 glasova. Nema tu prevelike filozofije, bio sam ja malo angažiran u politici i jedan as mi je sve objasnio kako to ide. Ona mora izać i sutra zaokružiti za HDZ (doduše još ne provjeravaju tko je glasovao, ali i to će uskoro, svatko će morati donjeti uslikan listić u roku par godina) ali gleda se jesu li izašli na izbore. U slučaju da nisu, ne mogu računati na pomoć partije.

i ovi ljevičari(ekonomski i ideološki) još gluplji. Oni zagovaraju borbu protiv HDZa i "korupcije" tako da povećavaju ovlasti države(veće poreze, nacionalizacija),. Međutim sve to jača HDz , jer ima više para za djeliti svojim uhljebima, a slabi građane RH, koji postaju siromašniji i iseljavaju. I tako HDZ iseljava opoziciju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 13:43

...plenki dobro zan sa kakvim ljudima raspolaze u hdz-u i tko ej kakvog kalibra...zato ce vasu izbaciti kao sto ce izbaciti i culeja,djakica i jso neke..kovaca..znaju to i ovi ali problem je sto su oni bez hdz-a goli quratz na stapu..vaso vise nece vidjet picke od ane rucner...culej ce morati prodati ili bmw ili mercedes iz garaze..i sinu uskratiti pozamasan djeparac a zeni tjednu frizuru..djakic vis enece biti 'baja' u svom kraju...i ejdino sto bi mu preostalo da cuga i dalje ili s eprikrpi kakvoj marginalnoj desnoj strancici..a kovac nakon hdz-a moze ejdino biti nekakav predavac na nekom sveucilistu...sve to zna plenki i zato ih rostilja a oni s ene usude reci necu ili ne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Guest 12/6/2017, 13:52

vuksadinare wrote:...plenki dobro zan sa kakvim ljudima raspolaze u hdz-u i tko ej kakvog kalibra...zato ce vasu izbaciti kao sto ce izbaciti i culeja,djakica i jso neke..kovaca..znaju to i ovi ali problem je sto su oni bez hdz-a goli quratz na stapu..vaso vise nece vidjet picke od ane rucner...culej ce morati prodati ili bmw ili mercedes iz garaze..i sinu uskratiti pozamasan djeparac a zeni tjednu frizuru..djakic vis enece biti 'baja' u svom kraju...i ejdino sto bi mu preostalo da cuga i dalje ili s eprikrpi kakvoj marginalnoj desnoj strancici..a kovac nakon hdz-a moze ejdino biti nekakav predavac na nekom sveucilistu...sve to zna plenki i zato ih rostilja a oni s ene usude reci necu ili ne
Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Ba91e84669ade39aee0eVaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 C759c580b0744e024b73


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 13:54

e jbg..aj ti sad na mjestu culeja riskiraj da padnes sa recimo 16.17 tisuca kuna na mirovinu od 6000 kuna..a imas mrcinu bmw i merđu u garazi..zenu koja tjedno ide kod frizera i malog kojemu nije dovoljno 1000 kuna za đeparac subotom navecer..a realno culej ipak nije ammic ili plenki koji moze odlaskom iz hdz-a finacijski bolej profitirat odlaskom nazad u eu odbore i parlament..jbg ni culeju se vise ne kocka.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Kermit 12/6/2017, 13:58

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:...plenki dobro zan sa kakvim ljudima raspolaze u hdz-u i tko ej kakvog kalibra...zato ce vasu izbaciti kao sto ce izbaciti i culeja,djakica i jso neke..kovaca..znaju to i ovi ali problem je sto su oni bez hdz-a goli quratz na stapu..vaso vise nece vidjet picke od ane rucner...culej ce morati prodati ili bmw ili mercedes iz garaze..i sinu uskratiti pozamasan djeparac a zeni tjednu frizuru..djakic vis enece biti 'baja' u svom kraju...i ejdino sto bi mu preostalo da cuga i dalje ili s eprikrpi kakvoj marginalnoj desnoj strancici..a kovac nakon hdz-a moze ejdino biti nekakav predavac na nekom sveucilistu...sve to zna plenki i zato ih rostilja a oni s ene usude reci necu ili ne
Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Ba91e84669ade39aee0eVaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 C759c580b0744e024b73


Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 18222517_1881129965495585_4050161784185303243_n
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Guest 12/6/2017, 14:06

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:...plenki dobro zan sa kakvim ljudima raspolaze u hdz-u i tko ej kakvog kalibra...zato ce vasu izbaciti kao sto ce izbaciti i culeja,djakica i jso neke..kovaca..znaju to i ovi ali problem je sto su oni bez hdz-a goli quratz na stapu..vaso vise nece vidjet picke od ane rucner...culej ce morati prodati ili bmw ili mercedes iz garaze..i sinu uskratiti pozamasan djeparac a zeni tjednu frizuru..djakic vis enece biti 'baja' u svom kraju...i ejdino sto bi mu preostalo da cuga i dalje ili s eprikrpi kakvoj marginalnoj desnoj strancici..a kovac nakon hdz-a moze ejdino biti nekakav predavac na nekom sveucilistu...sve to zna plenki i zato ih rostilja a oni s ene usude reci necu ili ne
Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Ba91e84669ade39aee0eVaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 C759c580b0744e024b73


Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 18222517_1881129965495585_4050161784185303243_n

da su ga ON ili mu STARi pošteni zaradili auto, a ne sirotinja od 3500kn , nebi se tako penjao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 14:08

...ili zamisli da li bi prcio anu rucner vaso da nije visokopozicioniran u hdz-u i saborski zastupnik.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 14:10

cuo sam od jednog prike koji je kotira relativno visoko u hdz-u da su plenki i bandic podvalili vasi anu rucner..koaj ej uzgred clanica bandiceve starnke i usla je u gradsku skupstinu zagreba...bas u vrijeme kad je vaso ozbiljno razmisljao da pili fotelju plenkiju i kad ga je ovaj izolirao..od trenutka kad ej vaso sa anom rucner odjednom su nestalo vasino rogoborenje protiv plenkija osim tu i tamo kakvih izjava da si vaso bar malo ostane dosljedan sebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Kermit 12/6/2017, 14:10

vuksadinare wrote:...ili zamisli da li bi prcio anu rucner vaso da nije visokopozicioniran u hdz-u i saborski zastupnik.. :)
Bario bi Metildu na Čardak temi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Guest 12/6/2017, 14:12

vuksadinare wrote:cuo sam od jednog prike koji je kotira relativno visoko u hdz-u da su plenki i bandic podvalili vasi anu rucner..koaj ej uzgred clanica bandiceve starnke i usla je u gradsku skupstinu zagreba...bas u vrijeme kad je vaso ozbiljno razmisljao da pili fotelju plenkiju i kad ga je ovaj izolirao..od trenutka kad ej vaso sa anom rucner odjednom su nestalo vasino rogoborenje protiv plenkija osim tu i tamo kakvih izjava da si vaso bar malo ostane dosljedan sebi

vuče, ti si došao na stupanj asile... baviš se brate tračevima. daj malo činjenica crno na bijelo da možemo povjerovati.. ovako si post'o asilin brat po guščjem peru....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by vuksadinare 12/6/2017, 14:15

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:...ili zamisli da li bi prcio anu rucner vaso da nije visokopozicioniran u hdz-u i saborski zastupnik.. :)
Bario bi Metildu na Čardak temi
tako nekako.-.budimo realni mnogi iz hdz-a bez hdz-a bi eventualno najdalje u politici dosli do hcsp-a ili ne znam pokuslai biti nezavisni...tesko bi ih i haso primio...osim iz sazaljenja da mu ciste cipele...i zato plenki moze za sada biti koliko toliko miran...ali ne previse...jer ima onih koji nisu na razini culeja ili vase ili djakica..poput steira ili kovaca...koji su ipak imaju politicke karijere i nakon politike bi se unosnije uhljebili ili nasli posao...a djakic,vaso i culej ejdino nakon hdz-a mogu s evratiti u mirovinu i cucati pivu..ili kako sam rekao eventualno da ih hcsp ili ne znam mozd ai hase uzme sebi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo' - Page 2 Empty Re: Vaso neformalno poručio Plenkiju i HNS-ovcima:Ništa od skidanja HOS-ove Ploče u Jasenovcu pa nismo išli u borbu pod pozdravom 'Druže Tito mi ti se kunemo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum