ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 07:17

http://www.kurir.rs/crna-hronika/2861521/ima-ranjenih-pucnjava-i-masovna-tuca-delija-i-grobara-na-novom-beogradu-policija-s-kalasnjikovima-blokirala-kraj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 07:18

...je'l su ovaj put opet pali grobari u sacekusi cigana?..ovo sve gore i gore..sad vec radi ne hladno oruzje vec i vatreno...koji luđaci :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 07:21

zabrinut sam, za kolege grobara bracalu i cigana serbinja..tu su padale teske uvrede i prijetnje..kolege javite se da znamo da ste zivi,zdravi i citavi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by Regoč 9/6/2017, 07:36

Bit će manje​ Srbah.

_________________
Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 07:44

u mjesec dana vec nekoliko masovnih šora delija i grobara..sacekusa delija i grobara..pretezno delija...radie palice sada i oruzje...ocitoje doslo do toga..'netko je suvisan u ovom gradu'..sa sve kulmiralo bijesom zvezdasa zbog titule partizana za koju zvezdasi sumnajju da je namjestena partizanu,..mada ne vidim u kojem smislu..zvezda je pala u drugom dijelu prvenstva...to s evidjelo...a prokockali su zadnju priliku protiv ne bas uvjerljivog vozdovca...i sada imaju svakodnevnu tarapanu..između dvije grupe..evo jedan 'naviajc' je sad u kriticnom stanju sljedeci put moze se ocekivati mrtvih ko u prici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by RayMabus 9/6/2017, 07:46

Ima tu i puno kriminalnih sfera ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175473
2014-04-11


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by Regoč 9/6/2017, 07:47

Svi ti"navijači" su teška bagra i treba ih pustiti​ na​ neku livadu da se međusobno​ istriebe.

_________________
Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 08:01

to vise nisu navijaci ne mislim samo na delije i grobare..navijaci su bili tamo osamdesetih i devedesetih...ovo je sve ako ne citav kriminalni milje ono bar polukriminalni milje..danas je podosta nazovi naviajckih grupa na ovim prostorima prakticno mafijaska i vojska određenih politickih grupacija..pazite ovo..kako su samo organizirani..otkud dobivaju samo dojave tko ce se gdje kad naci...tko sa cim raspolaze..ok..ima tu i dogovorenih tucnjava..ali dogovorene tucnjave su obicno sakama i nogama..evo kako su samo znali da ce se taj dan u to vrijeme mamic naci na bolu..i spremiti sacekusu i jos na nekoliko mjesta sve biti pokriveno kamerama sa odlicnim pregledom...mi osamdesetih i dijelom u devedesetim smo sve radili spontano..ok nije bilo mobitela ali bilo je telefona..moglo se sve dogovoriti da se htjelo..ali đir nam je bio vecinom spontani i samim time veci gust...ono idemo negdje na gostovanje skupimo se sa svih strana vecina navijaca se ne poznaje ali ono adrenalin je tu...danas...u određene klanova u grupama prakticno ne mozes uci...kao ne znam da ulazis u obavjestajnu zajednicu pa ti trebaju jos propusnice...ovo danaj sto s etice naviajckih grupa je organizavija u rangu vojske...jebes to..nekad smo s ešorali sa protivnickim navijacima tako da ides a ne znas na kog ces naici...ili oce li uopce biti sore...danas...znas da ce biti sore..i cak gdje i u koje vrijeme...sto sa jedne strane sto sa druge strane4 naoruzani svim i svacim....nekad samo saka i noga eventualno flasa ili stolica ako tze4 napadnu u kakvom kaficu,birtiji...pa ti ce nađe pri ruci ako ovih ima vise...a danas?..danas teleskopske palice,bejzbol palice,letve obvezni rekvizit...evo sad i gunovi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 08:05

evo moj najdstariji sin je aktivni bbb-ovac..ali kaze ne sviđa mu se nacin na koji danas funkcioniraju bbb-ovci...njemu se vise sviđa nas starinski nacin..ono spontanost đentlmenska šora ako dođe do nje..nitko ne pita tko si odakle si bitno da si sa nama..a dans mi mali kaze njega i prijatelja nisu pustili u bus na jedno gostovanje jer eto ne pripada toj ekipi...jer su nepoznati..nekad nije bilo tako ..dosao si ici na gostovanje upadaj jer si nas..bez obzira sto te mnogi nisu znali ali si imao sal ili dres..i time si u grupi.-..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 08:27

..evo jednog primjera...1988 godine isao sam na gostovanje u beograd igrao je hajduk-rad....nije nas bilo puno vec je bila kasna jesen time i hladno vrijeme..pa nas je svega bilo oko stotinjak torcidasa u beogradu...iz zagreba je krenulo nas desetak..cekali smo u vinkovcima da nam se pridruzi torcida iz splita..ali oni nisu dosli na ovaj ranojutarnji vlak pa smo mi krenuli sa tim vlakom az beograd mozda nas je bilo dvadesetak jer su nam se pridruzili neki hajdukovci iz slavonije..dosli smo u beograd na kolodvor...u 7 ujutro..nigdje nikog...par pandura..koji vjerojatno tu ni nisu bili zbog nas..jer smo mi sakrili salove...ono normalno smo se uputili prema gradu...tu smo se razdvojili nakon izlska iz kolodvora da budemo manje uocljivi nađemo se na stadionu rada...ostao sam ja i jos trojica..akle bilo nas je cetvorica..brzo smo s euputili dublje u gard jer smo smatrali da nije dobro previse s ezadrzavati blizu jer sigurno ce s ekasnije okupljat kakva grobarska ili ciganska ekipa...da docekaju 'goste'...bila zima...pa smo negdje blizu banjice...usli u neku lokalnu birtiju..nije skoro nikog bilo..narucili smo si pice naravno nesto zestice,pivu...i tu smo bili nekih dobrih skoro dva sata...ostalo jos mozda dva sata prije pocetka utakmice...i tako mi izađosmo da krenemo prema obliznjem stadionu rada..koji je udaljen kakvih 500 metara..kad evo ti problema...ide nekakva grobarska ekipa sa naviajcima rada..bilo ih mozda tridesetak...e sad ako naglo skrenes ili krenes unazad bice ovima sumnjivo..nista ajmo mi ono laganini prema njima mozda nas prođu..mi sa jedne strane ulice oni sa druge..ali jbg kako to obicno biva jedan nas u grupi se u zargonu ukakio od straha...i on ne bi dalje nego da se vratimo...ili potrazimo negdje u blizini pandure i kazemo im tko smo pa da nas preprate do stadiona ali nema pandura u blizini...i sad ovog naseg doslovno vec panika trese...a mi od ovih vec na tridesetak metara...i jebiga...jednom nasem bas ispao sal...ispod jakne..ovi to vidjeli...i povikase..'majku im evo torcidasa'..oni prema nama mi bje'z jbg cetvroro nas ovih tridesetak...i dohvatise ovi bas ovog naseg najveceg panicara..i pocinje klasicno cipelarenje...mi da ga spasimo...hvatamo sve sto smo nasli priruci..kamenje...grane...cak i kantu za smece..pa na ove naravno iz pristojne idaljenosti..ovi stali sa cipelarenjem...te vracaju nama nazad sto smo bacili..uto neki valjda njihov vođa..drekne..'stani bre,nismo valjda picke pustimo ih imaju muda a malo ih je'....uto dosla i murja i nas pokupilo...i na stadion ovog naseg panicara isto pokupilo ali nije puno stardao samo malo bio ugruvan...nakon nekog vremena u zagrebu upoznao tipa grobara koji je bio iz zagreba....kojem, sam bas pricao taj događaj a on meni rekao da je u toj grupi grobara i navijaca rada bio i jedan njegov rođak grobar koji zivi u beogradu i koji mu je isti detalj ispricao...i rekao mu...'mogli smo ih zgaziti jer ih je bilo malo ali nismo momci su pokazali muda pokusavsi svog druga spasiti i tu smo stali pustili smo ih'..eto danas bas toga nema..danas bi nas polomili sa palicama bez obzira sto bi nas pet puta manje bilo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by RayMabus 9/6/2017, 08:34

Polukriminalni milje ....u najmanju ruku.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175473
2014-04-11


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by Stanojko 9/6/2017, 09:28

Regoč wrote:Svi ti"navijači" su teška bagra i treba ih pustiti​ na​ neku livadu da se međusobno​ istriebe.
Auuuu...i mi jednom da se slozimo

_________________
Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 09:30

...koliko je tim tipovima intelekt ogranicen..da se pobise zbog kriminalaca u vrhu klubova dok se ovi smiju beru lovu i zajedno veceraju dok se ispred restorana njihovi 'puleni' ubijaju..svasta cheers
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by Stanojko 9/6/2017, 09:35

vuksadinare wrote:...koliko je tim tipovima intelekt ogranicen..da se pobise zbog kriminalaca u vrhu klubova dok se ovi smiju beru lovu i zajedno veceraju dok se ispred restorana njihovi 'puleni' ubijaju..svasta cheers
Tu imas "vodje" koji su klasicni narko dileri i policijski dousnici, onda ispod njih esalon nize komande koji dobiju tu i tamo neku mrvicu, citaj "kombinaciju" i gomilu "vojske" koji zajedno imaju 5 razreda skole...

_________________
Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 09:41

Stanojko wrote:
vuksadinare wrote:...koliko je tim tipovima intelekt ogranicen..da se pobise zbog kriminalaca u vrhu klubova dok se ovi smiju beru lovu i zajedno veceraju dok se ispred restorana njihovi 'puleni' ubijaju..svasta cheers
Tu imas "vodje" koji su klasicni narko dileri i policijski dousnici, onda ispod njih esalon nize komande koji dobiju tu i tamo neku mrvicu, citaj "kombinaciju" i gomilu "vojske" koji zajedno imaju 5 razreda skole...
pa vec sdam ispricao događaj kad sam kao naviajc hajduka 1988 otisao u beiograd na utakmicu...ono pokefali smo se..ali nikom od protivnika nije palo da nas ubije,raskomada...ono saka u glavu pao si idemo dalje..ili imaju muda pa necemo dalje pustimo ih...i uostalom tuce su se samo desavale na dan odigravanja utakmice..danas se tuces i kad nema utakmica...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by dzango 9/6/2017, 09:50

Nema to veze sa navijanjem i rivalstvom. U pitanju je najverovatnije gudrovina. Niko ne vadi utoku zbog svađe oko klubova.

_________________
Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 09:52

...intersantan je jos jedan detalj....jebote mi naviajci smo prije jedva sklepali lovu za neko gostovanje..najcesce se svercali u vlaku ili stopirali...ono skupio si love svi međusobno da bi kupili kakkvo najjeftinije alkoholno pice..jedan kruh i pola kile salame na nas deset...a danas ti tzv.'navijaci' putuju puni love bar vecina njih po citavoj europi..spavaju u hotelima ili hostelima...a nekad si ako si dosao dan ranije spavao u kakvom parku...ili kod nekog prijatelja...i zato se dans za vecinu ovih 'navijaca' moze reci da su placenicki navijaci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by vuksadinare 9/6/2017, 09:57

dzango wrote:Nema to veze sa navijanjem i rivalstvom. U pitanju je najverovatnije gudrovina. Niko ne vadi utoku zbog svađe oko klubova.
..jasno...sam znas da toga nekad nije bilo...evo danas sve te 'vođe' navijackih grupa se vooze u bemburama..oblace po posljednoj modi..nabildani...tetovirani...a nekad su vođe zicali lovu od nas nizerangiranih navijaca da skupe za pivu.. :) ...ili nesto drugo...bili su sto ono kazu bosanci..'obicna raja'..jedni od nas...a danas te tzv.vođe rucaju u veceraju u najelitnijim restoranima sa gazdama i mafijasima iz vodstva klubova,politicarima...a nekad jbg mogao si vidjet npr.belgiju,pampija kako u parku na klupi jede najjeftiniju salamu i pola kruha..isto tako prleta,bosnu,iću...iz torcide...dugog,hasana,klokana iz bbb-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju Empty Re: Opet se pobiše Delije i Gorbari ovaj put bilo je pucnjave ima povrijeđenih jedan navijač u kritičnom stanju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum