Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite Empty Vehabije pišaju po Britima

Back to top Go down

Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite Empty Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite

Post by epikur37 Fri 9 Jun - 0:21

SRAMOTA Saudijski nogometaši ignorirali minutu šutnje za žrtve terora u LondonuKLJUČNI PODACI
Australija - Saudijska Arabija 3:2
Piše: S.M.
Objavljeno prije 9 sati
Smanji veličinu slova Tekst Povećaj veličinu slova

NOGOMETAŠI Saudijske Arabije šokirali su Australce i cijeli svijet na današnjoj kvalifikacijskoj utakmici za SP 2018. godine. Australija je u Adelaideu bila domaćin Saudijcima koji su se sramotno ponijeli tijekom minute šutnje za žrtve terora u Londonu.

Dok su Australci stali zagrljeni na centar i odali počast preminulima, Saudijci su nezainteresirano stajali raštrkani na svojoj polovici i čekali početak utakmice, a ljudi na njihovoj klupi su prekriženih ruku mirno sjedili. Australci su na Twitteru objavili da su i gostujući navijači vikali i pjevali za vrijeme odavanja počasti žrtvama.

Nesportska i neljudska geta naišla je na golemo neodobravanje domaćih navijača, ali malo ih je oraspoložio Tomislav Jurić koji je već u 7. minuti iskoristio katastrofalan kiks gostujućeg golmana. Poskliznuo se pri ispucavanje lopte i dodao je ravno Juriću koji je rutinski pogodio prazan gol za vodstvo Australije.

No gosti su izjednačili u 23. minuti prije nego što je Jurić u 36. minuti ponovno "Soceroose" doveo u vodstvo. U sudačkoj nadoknadi poluvremena Al Sahlawi je zabio za 2:2., a konačnih 3:2 golčinom s 20 metara postavio je Tom Rogic.

Australija se ovom pobjedom izjednačila na 3. mjestu skupine B azijskih kvalifikacija sa Saudijskom Arabijom i Japanom. Sve tri momčadi imaju po 16 bodova, ali Japanci utakmicu manje.

Kvalifikacije za SP 2018., Azija:

Australija - Saudijska Arabija 3:2 (Jurić, 7', 36', Rogic 64' / Al Dawsari 23', Al Sahlawi 45'+2')

.........................

Trpaj :D

Prvo ih kolju po ulicama a onda im i na utakmici pljunu u pijat...

Teresa, glavu dolje i ne kmeči :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06

Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite Empty Re: Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite

_________________
Saudijska repka odhebala minutu šutnje za Brite Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 8:39

Briti su izgubljeni u vremenu i prostoru al doslovno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 8:46

Kako uopce komentirat naciju koja je manjina u svom glavnom gradu ?

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 9:07

jebu saudijci i ne vade....prvo optuze katar da su oni nositelji terorizma..onda ovako pokazu da su ipak oni pravi nositelji terorizma..ali s porukom..'mozete nam da ga pusiti..mi imamo lovu pa zato nismo teroristi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 9:09

pazi malo..dokle je dosao svijet..kad saudijci rodonacelnici terorizma,vehabijstva,radikalnog islama i isila optuzuju druge naravno lazno da su teroristi i jos se pritom rugaju...to je isto kao gad bi staljin rekao..'ja sam za demokraciju i kapital' :)

Post by vuksadinare Fri 9 Jun - 9:12

..ovo je smisljeno između trumpa i saudijaca a pravi cilj je iran i njegovo neutraliziranje..ni cudo kad su prije toga saudijci bili u posjetu trumpu sa brdo poklona...koja igra....naravno pritom ce saudijci i dalje nesmetano logisticki i u svakom drugom pogledu bez smetnje opskrbljivati isil..