ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beljak:Spoznao sam kakvi su hdzovci na ratištu.Busali su se u svojim hrvatstvom a prvi su zbrisali kad su počele granate prštati

Go down

Beljak:Spoznao sam kakvi su hdzovci na ratištu.Busali su se u svojim hrvatstvom a prvi su zbrisali kad su počele granate prštati Empty Beljak:Spoznao sam kakvi su hdzovci na ratištu.Busali su se u svojim hrvatstvom a prvi su zbrisali kad su počele granate prštati

Post by vuksadinare Wed 7 Jun - 8:55

Krešo Beljak je na Radio Samoboru objasnio što ga odbija od HDZ.a:'Oni su foliranti.Jaki na rijecima a djela nikakva.To sam spoznao prvi put na ratistu i ne samo ja.U ljeto 1991 kao dragovoljac bio sam na banovinskom ratistu kod Tuposkog.Nasi zapovjednici su mahom bili i clanovi HDZ-a pa po tim kriterijima su i postavljani za zapovjednike.U jednom kriticnom momentu na ratistu kod Topuskog kad su nas cetnici zestoko granatirali,kad su krenuli u napad prvi su nas napustili dva zapovjednika i to clanovi HDZ-a koji su prije toga busali se u prsa svojim hrvatskom,kako ce ako treba poginuti za Hrvatsku,kako trebamo njih slijediti,kako su oni uz svioje ljude kao sto je HDZ uz Hrvatsku.Vjerovali smo im bili su dobri govornici do trenutka kad je trebalo pokazati junacko srce a oni su odmah sa prvim granatama odjurili prvo u Topusko a zatim za Zagreb.Mi nismo u jednom trenutku ni znali da nemamo vise zapovjednike.Kasnije sam viđao tu dvojicu po Zagrebu u lijepim odjelima a saznao sa da su se lijepo uhljebili na visokim pozicijama u MORH-u'.(Izvor,Radio Samobor)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak:Spoznao sam kakvi su hdzovci na ratištu.Busali su se u svojim hrvatstvom a prvi su zbrisali kad su počele granate prštati Empty Re: Beljak:Spoznao sam kakvi su hdzovci na ratištu.Busali su se u svojim hrvatstvom a prvi su zbrisali kad su počele granate prštati

Post by Guest Wed 7 Jun - 8:59

zamisli...čak dvojica!!!
i to Beljak kaže, a tko laže, taj i krade... i obratno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum