ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Eva_ 7/6/2017, 09:55

Opet pobjeđuje HDZ, Plenki je premijer, i imaju cca 70 mandata, koaliraju s četnicaH i malo još drugih manjinaH.

Made by Manolo&Sheky

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by vuksadinare 7/6/2017, 09:55

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:mogu samo camiti u oporbi..ili biti u velikoj koalciji..ovo sve drugo zaboravi..

Prijevremeni izbori će pokazati da si ovdje potpuno u krivu.
da..da..hdz ce dobiti...76 ili 80 mandata i samostalno valdati..tssss.....nek budu sretni da im esih i hasan ne uzmu jos nekoliko mandata....vis ene vjeruju ni u hdz-u u to a ti vjerujes...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Guest 7/6/2017, 10:03

vuksadinare wrote:nek budu sretni da im esih i hasan ne uzmu jos nekoliko mandata....vis ene vjeruju ni u hdz-u u to a ti vjerujes...

Nema to nikakve veze sa vjerovanjem nego evidentnim činjenicama koje ne vide još samo slijepci poput tebe.
Bruna i Hasanbegović će im uzeti nekoliko mandata, ako se uspiju do izbora organizirati kao stranka, ali je jasno koga će oni podržati u Saboru. Iste one koje su podržali prilikom izglasavanja nepovjerenja Mariću jednostavno zato jer ne žele podržati SDP i partnere. To može biti samo pozitivna kontrola vlasti da se ekipa ne razbahati previše kako je to bio slučaj za vrijeme Sanadera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by vuksadinare 7/6/2017, 10:07

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:nek budu sretni da im esih i hasan ne uzmu jos nekoliko mandata....vis ene vjeruju ni u hdz-u u to a ti vjerujes...

Nema to nikakve veze sa vjerovanjem nego evidentnim činjenicama koje ne vide još samo slijepci poput tebe.
Bruna i Hasanbegović će im uzeti nekoliko mandata, ako se uspiju do izbora organizirati kao stranka, ali je jasno koga će oni podržati u Saboru. Iste one koje su podržali prilikom izglasavanja nepovjerenja Mariću jednostavno zato jer ne žele podržati SDP i partnere. To može biti samo pozitivna kontrola vlasti da se ekipa ne razbahati previše kako je to bio slučaj za vrijeme Sanadera.
prijatelju...ili kolega..hdz moze samo na vlasti u slucaju da ima jaceg jkoalicjskog partnera sa bar desetak mandata kao sto je bio slucaj sa mostom..ispod toga sve luk i voda...ili da hdz ubere bar minimum 70 mandata pa makar sa minornim strankama na svojoj strani sklepa kakvu takvu vecinu....jednostavno nemaju koalcijski potencijal..stranke desnice su u qurtzu a ovi s lijeva nece ni da cuju da koaliraju sa hdz-om osim mozebitno u nekoj sklepanoj velikoj koalicji..most za svagda otpada..osim ako stier ne bude predsjednik hdz-a.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by vuksadinare 7/6/2017, 10:10

vlahusic i hnsovci su lijepo porucili plenkiju..da si maknuo plocu u jasenovcu(e da je smio)mozda bi koalirali.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by RayMabus 7/6/2017, 11:17


Grmoja: Jedini logičan potez je da premijer podnese ostavku


http://www.index.hr/vijesti/clanak/grmoja-jedini-logican-potez-je-da-premijer-podnese-ostavku/975346.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by RayMabus 7/6/2017, 11:24

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-ceka-plenkovic-neka-pokaze-ministre-i-vecinu-ili-prekine-ovu-besmislenu-farsu/975351.aspx

Kako stvari stoje kradeze popušijo vlast jer toliko mandata sam pa cak ni trikom da izbori budu usred ljeta .....cisto sumnjam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by RayMabus 7/6/2017, 11:30



Za hadezeovce je sinoć vijest iz HNS-a bila hladni tuš. Većina je vjerovala procjenama stranačkog vodstva da je suradnja s HNS-om gotova stvar te kako Ivan Vrdoljak ima podršku stranačkog vrha za koaliciju s HDZ-om. I dok su još nekoliko sati prije nego što je Vrdoljak izašao pred novinare hadezeovci hvalili i podržavali stranačko vodstvo da uđe u koaliciju s HNS-om, uslijedilo je veliko razočaranje, piše Jutarnji list.

“Što nam je trebalo da nekoliko minuta prije odbijenice HNS-a slavodobitno najavimo kako smo spremni za koaliciju s njima. To je druga greška zaredom, nakon one s HSS-om, koji smo pozivali na suradnju, a Beljak nas je grubo odbio”, rekao nam je sinoć jedan član predsjedništva HDZ-a.

Mnogi ugledni članovi stranke bili su konsternirani. “Još večeras neslužbeno su se čule od vodećih ljudi stranke tvrdnje kako je više od osam članova predsjedništva HNS-a za koaliciju s nama, a pokazalo se da zapravo, osim Vrdoljaka, nije nitko”, rekao nam je jedan ugledni hadezeovac, koji procjenjuje da je pitanje dana kada će u HDZ-u netko zatražiti i odgovornost šefa stranke Andreja Plenkovića. “Sada sve jako počinje ličiti onoj priči s Karamarkom. Vrdoljaku naprosto nije trebalo vjerovati, Plenković je ispao naivan”.

Iako se sinoć od nekoliko uglednih članova HDZ-a moglo čuti da su sigurni u pobjedu na izborima koji se više ne mogu izbjeći, svi ocjenjuju kako je teško očekivati znatno bolji rezultat od onog na prošlim izborima. Jedan član predsjedništva upozorava da HDZ čekaju izbori koji su se po svaku cijenu htjeli izbjeći. “Do jučer smo računali na Silvana Hrelju, a sada je jasno da nemamo njegov glas”.

Više članova predsjedništva potvrdilo nam je da vrh stranke nije obavio razgovore s Brunom Esih i Zlatkom Hasanbegovićem, uvjeren da im njihovi glasovi neće trebati. “Njihovi uvjeti u ovoj situaciji bit će mnogo zahtjevniji. Nakon pobjede na lokalnim izborima, ovo je težak poraz HDZ-a”, kategoričan je član predsjedništva stranke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by RayMabus 7/6/2017, 13:09

http://www.index.hr/vijesti/clanak/manjinci-zadaju-smrtonosan-udarac-vladi-ovo-je-agonija-izbori-su-jedino-rjesenje/975398.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by sitting_bull 7/6/2017, 13:23

ljiga Plenković sam na svijetu.

nije  čak ni zvijezda padalica kao karamarko, već meteor - komad kamena koji je žestoko uletio u političku atmosferu, bljesnuo i izgorio.
iz praha nastao, u prah se pretvorio...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Guest 7/6/2017, 13:27

a ja mislim da sam rjecit... Suspect king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Eroo 7/6/2017, 13:28

@sitting Plenković vas je upravo pretvorio u prah...praktično ne postojite više.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Guest 7/6/2017, 13:30

Nije to dobro raditi svojoj drzavi,pretvarat je u prah... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by newuser 7/6/2017, 13:33

Plenković mi se čini OK i sposoban sa vezama u inozemstvu. Najveći problem je što je čovjek liberal ne mogu ga svesti nikako pod desnicu stoga mi se čini da se HDZ i osipa. Iako više mi se sviđa umjerena struja od tvrdodesničarske ali on mi nije nimalo "desni" bar mi tako djeluje najsličniji mi je Sanaderu samo se nadam da mu nije novac toliko drag i da ima nešto ideologije u njemu.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by vuksadinare 7/6/2017, 13:33

sitting_bull wrote:ljiga Plenković sam na svijetu.

nije  čak ni zvijezda padalica kao karamarko, već meteor - komad kamena koji je žestoko uletio u političku atmosferu, bljesnuo i izgorio.
iz praha nastao, u prah se pretvorio...
plenkovic je sebe precjenio..kao i dosta njih prije njega...od svega najzalosnije ej sto nije naucio nista iz tih slucajeva..prvo nista nije naucio u vlastitoj stranci...drugo imao je priliku i to ne malu da nakon niza godina konacno stvori koalicijski potencijal hdz-u..to je upropastio gore nego karamarko..zasto?..zato sto je isao na pocetku u brdo kompromisa i tu se zapetljao..kad ej vidio da mu to ne polazi za rukom isao je autoritativnim stilom nametnuti svoja rjesanja ali vec je bilo kasno...dio hdzovaca ga vsie nije ozbiljno shvacao...drugo morao je jos prije nego sto je sjeo na premijersko mjesto ozbiljno shvatiti poruke mostovaca da oni nece ici na sva rjesenja niz njegovu i hdz-ovu dlaku...nije shvatio i tu se zapetljao i izlaza nije bilo....i trece dozvolio je seksu i njegovima da mu kroje stranacku i domacu politiku...seksu kojeg ni tuđman ni sander nisu prevec dozivljavali a ni karamarko....i to mu ej najveca greska
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by aben 7/6/2017, 13:34

e da je un bar liberal...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by newuser 7/6/2017, 13:36

aben wrote:e da je un bar liberal...

Takav je dojam ostavio na mene, iako možda je to sve krivi dojam. Što je on po tebi?
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by vuksadinare 7/6/2017, 13:36

newuser wrote:Plenković mi se čini OK i sposoban sa vezama u inozemstvu. Najveći problem je što je čovjek liberal ne mogu ga svesti nikako pod desnicu stoga mi se čini da se HDZ i osipa. Iako više mi se sviđa umjerena struja od tvrdodesničarske ali on mi nije nimalo "desni" bar mi tako djeluje najsličniji mi je Sanaderu samo se nadam da mu nije novac toliko drag i da ima nešto ideologije u njemu.
ja sam rekao da je plenkovic vise tip politicara za hsls ili cak hns....ali vise za hsls...realno hdz je odavno posato vecinski desnicarska stranka...to je plenki uz pomoc seksa i jos nekih htio promjeniti ali promjene nisu dolazile...pa je poceo sa kompromisima u koje se doslovce zapetljao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Kermit 7/6/2017, 13:43

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 18813964_1406892419388522_8097226996437069803_n

Mirko Đinkić Đika
Ti nemaš pojma čuprija ti je stranka i živi zid
Like · Reply · 14 hrs
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Kermit 7/6/2017, 13:44

cca

Zlatko Tkalcevic · 
Works at INA

Nisam siguran da se Plenković boji desnog krila vlasite stranke toliko da stabilnost traži u savezu sa HNS-om? Sa rasturenom i raštelano oporbom ziher dobija izbor i većinu na novim izborima, pa zašto ovakav manevar? Možda će se nešto grdo uskoro dogoditi u domovini ili u svijetu i to mi se čini najvjerojatnije, upozoren iz Buzina na nešto on oteže i priprema teren, možda je ovo samo prvi ukrcaj prije formiranja vlade nacionalnog jedinstva?
Unlike · Reply · 1 · 16 hrs
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by aben 7/6/2017, 13:44

newuser wrote:
aben wrote:e da je un bar liberal...

Takav je dojam ostavio na mene, iako možda je to sve krivi dojam. Što je on po tebi?
pa fašist.

da je liberal, unda bi govori o potribi da nas država pušti na miru, smanji poreze i legaliziro drogu, prostituciju i privatne autoceste.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Leteći cirkus Andreja Plenkovića  - Page 4 Empty Re: Leteći cirkus Andreja Plenkovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum