ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 4/6/2017, 23:39

Hvala Bogu što me je stvorio najboljeg



Bandić stvoren a ne rođen, od Boga A237bec36559d7d611f6

Hvala dragom Bogu što me stvorio takvog nesavršenog, a najboljeg. I hvala, naposljetku, mojim dragim Zagrepčankama i Zagrepčanima, na njih sam ponosan. Molim se kod Boga da nas ne dijele, nemojte nas dijeliti, nemojte govoriti "mi ili oni" jer nismo neprijatelji. Ja se nisam sučeljavao ni u prvom ni u drugom krugu, pozivam sve na suradnju, i one koji su pozivali da se glasa protiv mene..., ljubav pobjeđuje, poručio je Bandić.

http://www.24sata.hr/news/bandic-je-svratio-u-stozer-pa-otisao-na-utrku-brzi-i-zestoki-527374






avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by vuksadinare 5/6/2017, 04:14

....jbg....bandido ostaje kralj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by dijagram 5/6/2017, 09:32

bandic poslao mrak u,...mrak
dojahao tiho u zegej jedne davne noci i usao u legendu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by bora-corba 5/6/2017, 09:38

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Krug-za-Trg-zatrazio-preimenovanje-Trga-marsala-Tita-u-Kazalisni-trg_ca_large

:vaultboy1
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 09:40

dijagram wrote:bandic poslao mrak u,...mrak
dojahao tiho u zegej jedne davne noci i usao u legendu:)

Mrak se možda ipak vrati iz mraka na čelu HNS-a ako ekipa odluči baciti Vrdoljaka u taj isti mrak.
Grebi ga, moć je ipak najveći afrodizijak, tako bar kažu, a ima nešto i u novcu koji kod nas obavezno ide sa tom istom (političkom) moći.
Tako da se teško oteti dojmu kako će se Mrak vratiti u prve redove politike na čelu minorne strančice koja ne bi opstala na državnoj političkoj sceni bez podrške blesana iz SDP-a kojima ta ista stranka samo umanjuje ionako malu vjerodostojnost i još pretendira na praktički isti segment biračkog tijela i uzima im glasove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 11:58

Čovjek doslovno rastura i njegove pobjede ponižavaju svakog protivnika, a nekakvi purgeri tamo konstantno laju na njega, a jasno kao dan kako nikome ne smeta u Zagrebu.
Da on zaista smeta, odavno bi njega Zagrepčani maknuli s čela grada, to nema dvojbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 11:59

On je politički fenomen kakav u Hrvatskoj nije viđen - zašto mu niti jedna afera nije naštetila?

Milan Bandić šesti put je osvojio mandat na čelu Zagreba. Prije nešto više od dvije godine izašao je pritvora u Remetincu, mnogi su ga već tada vidjeli na "putu prema dolje", no pobjedom na ovim lokalnim izborima, pokazao je da je "politička životinja" i politički fenomen kakvog u hrvatskim okvirima još nije bilo.


"Nikada nitko u povijesti ovoga grada nije niti će pobijediti šest puta za redom. Imam ja i Tuđmanovog, i Radićevog, i Starčevićevog, i Račanovog. Imam od svih ponešto, ali od svih najbolje", poručio je samouvjereni i mrvicu emotivni Milan Bandić u svom pobjedničkom govoru u nedjelju navečer.

Po dobrom starom običaju, na političke protivnike koje je ignorirao i tijekom ove kampanje, nije trošio puno riječi - tek je u jednoj rečenici primijetio kako su u kampanji govorili građanima da glasuju protiv njega do istrebljenja.

"Zagrepčani su pobjednici ovih izbora", konstatirao je Bandić i mesijanski pozvao zastupnike svih političkih opcija na suradnju.

Poručio je svima i da se vide u ponedjeljak ujutro u 7 sati na Ježdovečkoj cesti.

"Sutra počinje bitka za moj sedmi mandat", najavio je "nepobjedivi" Milan koji očito ne namjerava stati.

Mnogi se pitaju što je potrebno da bi se pobijedilo Bandića - tko ga i kako može pobijediti? Protivnički tim bio je ovaj put jak, nikad nisu bili bliže, utrka nikad tjesnija, no opet nedovoljno da bi se "Banderasa" skinulo s trona koji, s malim prekidima, drži 17 godina. I što ga druže drži, njegova je sljedba sve veća.
Svaki put kad se mislilo da je gotov, vraćao se.

Vozio je u pijanom stanju, bježao od policije i onda još pokušao podmititi policajca - građani su oprostili. Gradio je bespravnu vikendicu - građani su oprostili.

Afera do afere...građani oprostili

Prividno se razveo od supruge kako bi došli do obiteljskog stana. Građani su oprostili.

"Pao" je Bandić u listopadu 2014. u aferi Agram, morao je u pritvor u Remetinec, a osumnjičen je za malverzacije od 20 milijuna kuna. Osumnjičen je za niz kaznenih djela, između ostalog za pogodovanje, nezakonito zapošljavanje, korištenje službenog automobila u privatne svrhe, krivotvorenje isprava... Građani su oprostili.

Bandić je izazvao bijes dijela javnosti jer je Grad dopustio izgradnju trgovačkog centra Tomislava Horvatinčića, gradnjom fontana za koje su mnogi Bandića optužili da si podiže spomenik te posljednje preuređenjem parka na Savici protiv volje stanovnika koji tamo žive.
Tu su i afere sa zamjenama zemljišta, GUP-om, nadstrešnicama, zlatnim WC-ima... Kako bi rekli: "Došlo-ošlo."

Političke karijere nije ga stajao niti razlaz sa SDP-om, a svojim bivšim stranačkim kolegama na ovim je izborima preoteo i prvo mjesto po broju skupštinskih mandata.

Jedan od njegovih najbližih suradnika Slavko Kojić komentirao je: "Kako god da ga bacite, uvijek se na noge dočeka". To su "geni kameni".
A tu možemo dodati i Bandićevu: "Hvala dragom Bogu što me stvorio takvog nesavršenog, a najboljeg".

Naravno, mnogo je onih u Zagrebu koji se neće s time složiti, no takvih je, pokazali su to i ovi izbori, očito još premalo. Ili, bar ne izlaze na izbore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by vuksadinare 5/6/2017, 12:10

...bandic jednostavno pobjeđuje jer se jednostavno ponasa..njemu nije tesko zaci ni u njamracnije kutke grada..niti sjesti za stol pod ciganskim satorom niti skakati po blatu i vodi nekakve prigradske ulice...ode odmah ako nekomkuca izgori i ponudi zamjenski stan..a isto tako ode i u salone..dok najveci dio politicara..kad izađe iz svog ureda gleda da li pada kisa da im ne pokvari frizure,ima li prasine da im se ne zmazu lakirane cipele...ili u kampanji odu najdalje do najblizeg restorana ili kakve terase obliznjeg kafica...i onda lamraju ...'kako bandido prodaje fore i demagogiju'..i da prodaje on sa prodavanjem ode u blatu i prasinu..a ovi bi prodavali preko interneta i tv...ne ide..ne vole to ljudi kako to jos nisu naucili...nisu jer ne zele
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by vuksadinare 5/6/2017, 12:22

evo jednog primjera prije prvog kruga izbora...u dva dana dosli na predizborni skup i mrak i bandic u jedno sesvetsko naselje...mrak izverglala desetak minuta svoj govor i paljada....hns tamo imao nekakv stand sa baloncicima...bili pola sata i oni se pokupili a djeca hoce balone njih to nije jebalo pokupili se i otisli..dosao drugi dan bandic u isto naselje..i tamo bio pola dana...druzio se i pozdravio gotovo sa svakim tko s etamo zatekao..popricao sa svima od klinca do djede...organizirao stand...isto sa balonima,majicama,besplatnim sokovima,pivom...i onda se ovi cude cudom kako bandic pobjeđuje...jbg trebas provesti pola dana na jednom mjestu,podruziti se sa ljudima..iznjeti svoj program i obicnom covjeku face to face..a ne stati...pet minuta na binu...odverglati svoje i pokupiti se kao da nije ni dosla..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 12:33

U konačnici je najbolje kad te ništa od toga ne zanima, ne izađeš na izbore i nemaš pojma da su uopće izbori. Kako je tek život divan kad su političari najobičniji smrtnici, puni ega i izgubljenosti nebitni u tvom životu, o kojima ne ovisiš nego sam svaki se boriš za sebe i živiš od Providnosti. :bicikl: :)  Svaki (ne)rad i nedostatak volje, vjere i truda se vrlo brzo primjeti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 12:39

Zagreb grad parazita i uhljeba, najviše natrpanih iz Dalmacije i Bosne na državnu sisu

Plus ovi ljevičari, neće nikada osvojiti ZG, osim ako na državnu sisu ne natrpaju 100 000 riječana i istrijana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by pizzon2 5/6/2017, 13:44

svaka cast, to je privilegija !
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by immortal 5/6/2017, 17:26

bora-corba wrote:Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Krug-za-Trg-zatrazio-preimenovanje-Trga-marsala-Tita-u-Kazalisni-trg_ca_large

:vaultboy1

čemu se ti veseliš
čorba se nikad titu veselio ne bi..možda mihajloviću
immortal
immortal

Female
Posts : 23141
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by bora-corba 5/6/2017, 22:06

mortal-joint wrote:
bora-corba wrote:Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Krug-za-Trg-zatrazio-preimenovanje-Trga-marsala-Tita-u-Kazalisni-trg_ca_large

:vaultboy1

čemu se ti veseliš
čorba se nikad titu veselio ne bi..možda mihajloviću

Nemaš ti pojma. To je bilo pre, mladost ludost, sada je vako:



* Nije li tako i Titova Jugoslavija funkcionirala? Nije li on isto na umjetni način zadržavao, doduše četiri i pol desetljeća, taj neki prividni mir i koegzistenciju naroda kojima je u krvi da se stalno međusobno koškaju i svađaju?


Bora: Tito je bio dobar, on je držao to na okupu, taj privid. Bude mi žao sada što sam ga toliko napadao.

* Čiji je na kraju Tito bio obzirom da ste na albumu Koza Nostra 1990-e pjevali Tito je vaš?
Bora: Hahahaha, zavisi kako naglasiš jer ‘vaš’ na srpskom znači i ‘uš’. Deda, tako smo mi zvali Tita, je bio dobar vladar, samo što nitko ne zna tko je on bio. I nitko ne zna koliko Tita je stvarno imao u sebi? Jer meni je neshvatljivo da jedan mašinski tehničar koji radi u brodogradilištu iduće godine postane prvak Austro-ugarske u mačevanju. Kad je prije naučio mačevati? Malo mi je nategnuta priča. Nitko ne zna. Ili je bio jako talentiran ili je vježbao mačevanje u pauzama u brodogradilištu. Zato ne znam da li postoje jedan, dva ili tri Tita. Ali imao je jednu sjajnu osobinu. Savršeno je dobro lobirao između Istoga i Zapada. Savršeno je dobro igrao to što je igrao tako da je Jugoslavija funkcionirala.

* Ali je očito bila privid jer se na kraju raspala u krvi. E sad, koliko ga je dugo održavao i koliko je mogla trajati, to je očito bilo pitanje njegova života i smrti.

Bora: Ja sam tada mogao odsvirati jednu svirku u nekom selu u Banatu, kupiti karte za London na četiri dana, odspavati u National Royal hotelu u centru grada. Mogao sam kupiti i mijenjati dinare za funte, to je daleko bolje funkcioniralo od ovoga što imamo danas.

* Za vas se nije situacija puno mijenjala jer ste imali na leđima drugove iz partije i za vrijeme sociojalizma. Od stiha Za ideale ginu budale iz pjesme Na Zapadu ništa novo s albuma Mrtva priroda s početka 80/ih, pa sve do situacije poslije rata ovisno o opredjeljenoj strani.

Bora: Uvijek sam bio prva budala koja je ginula za svoje ideale.

* Ali znate, razgovarajući s vama, neprestano imam dojam kako je pitanje Borinog krutog stava zapravo uvijek bila više poza i meka za medije nego neke osobne rigidnosti.
Bora: Ma naravno, mediji sve uvijek preuveličaju.
* Slušajući vas dojam je da su Hrvati i Srbi ne samo po teritoriju jako bliski i slični narodi, ako ne ratuju jedni protiv drugih onda ratuju međusobno unutar zemlje, kao da im je stvar hobizma stvaranje protivnika.

Bora: Ne treba nam prevoditelj, to je definitivno. A stanje koje si opisao je na stadionima. Ja sam Zvezdaš pa je situacija da se tučemo s -grobarima-, -partizanovcima-, onda se tučemo s policijom, a kad ne možemo ni s policijom, onda se tučemo među sobom.

* Nakon više od trideset godina aktivnog sustavnog rada nazire li se zamor materijala i rok trajanja. Je li se potrošilo energije?

Bora: To ćete vidjeti kad izađemo na pozornicu. Zaboga, za koji tjedan ulazimo u studiju snimati 19-ti studijski album, ne živimo od stare slave. Dolazi nam John McCoy, čovjek koji je producirao Mrtvu prirodu, Buvlju pijacu. Istovremeno idemo u Zaječar da budem gradonačelnik Zaječara na tri dana za vrijeme gitarijade.

* I na kraju sociološki eksperiment. Isti dan kulturne razmjene, u zagrebačkoj Areni svira Riblja Čorba, a tko svira u beogradskoj Areni kao predstavnik Hrvatske?

Bora: Prljavo Kazalište. Mislim da su oni idealan izbor.

* A ne Thompson?

Bora: Ko?
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Guest 5/6/2017, 23:37

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Chimpanzee7


Bandić stvoren a ne rođen, od Boga 532ac_d563acc88d9d57c083b5263b2b67b241



Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Daf30d03da42a5291604b3fcca07f0d0_XL
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bandić stvoren a ne rođen, od Boga Empty Re: Bandić stvoren a ne rođen, od Boga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum