ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:09

telad samo takva,ali hajde... :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:10

bem ti kupijo lubenicu grcku od 14 kila,a vrijeme ofriskilo..ne jede mi se nesto..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:12

Kerum bijesan: Nije Kerum papak da će se maknuti! Opara i Plenković Split su dobili na krađu!



21:36 - Upozoravan sam posljednjih dana da će biti krađe, angažirali smo naše promatrače, ali to što su oni radili, večeras u 19 sati kada sam bio ovdje, bili su svi mediji i znao sam što će napraviti i rekao sam da ćemo tražiti ponovno prebrojavanje.

Tvrdim i garantiram da je 90 posto tih listića oni prekrižili i to je njihova pobjeda i neka s njome guštaju. Eto im ta pobjeda, ali to nije pobjeda, to je sramota. Našima nisu dali da broje listiće, ali mi ćemo inzistirati pravno da se opet broje - kazao je Kerum u prvom obraćanju medijima nakon objave izbornih rezultata.

U tom trenutku okupljeni u njegovom stožeru počeli su skandirati 'Lopovi, Lopovi!'

- Sram ih bilo što su napravili! Hoćemo li imati pravne osnove ovo pobiti, vidjet ćemo. Na silu su ovo dobili, nije ovo dobiveno, ovo je oteto!
- oštar je bio Kerum.
'
- Oni nemaju morala, ja sam moralni pobjednik i nastavit ćemo se veseliti, nije Kerum papak pa da će se maknuti, ali ovo nije poraz. Ja ne želim s njima surađivati ni na koji način, sram ih bilo, i premijera Plenkovića, da su došli u Gotovininu kuću, loši su ljudi, sila boga ne moli, silu bog ne voli, a oni su sila'- poručio je.

Zahvalio je medijima i još jednom se osvrnuo na gotovo 11 posto nevažećih listića.

- U tih 11 posto je mojih glasova koje su iskrižali, to je sramotno, bijeda nad bijedom! Pričamo o 11 posto nevažećih listića, je li znate vi matematiku, je li shvaćate, je li to ikad viđeno u hrvatskoj politici, gdje to ima?! A moji promatrači nisu imali mogućnost kontrolirati listiće, pet puta smo tražili. Pet tisuća nevažećih glasova!, ponavljao je Kerum.

'Kadija te tuži, kadija te sudi, tako je i sa silom, neviđeno je da ima 11 posto nevažećih listića - i kome se žaliti?! Neka im bog da zdravlja i neka uživaju u tome, nepravda me tjera naprijed.

Kao mediji uđite u analizu i vidjet ćete da je to nemoguće, to je evidentno, a mi ćemo tražiti prebrojavanje, ali njihovi šefovi Opara i Plenković Split su dobili na krađu - kazao je Kerum.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:18


'Kadija te tuži, kadija te sudi, tako je i sa silom, neviđeno je da ima 11 posto nevažećih listića - i kome se žaliti?! Neka im bog da zdravlja i neka uživaju u tome, nepravda me tjera naprijed.

Kao mediji uđite u analizu i vidjet ćete da je to nemoguće, to je evidentno,
a mi ćemo tražiti prebrojavanje, ali njihovi šefovi Opara i Plenković Split su dobili na krađu - kazao je Kerum.

...

Mrtvi ladni pokradu drugi najveci grad u državi i to javno.

Ha ha ha ....četri godine vlasti takvih.


RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:20

RayMabus wrote:


Mrtvi ladni pokradu drugi najveci grad u državi i to javno.

Ha ha ha ....četri godine vlasti takvih.


 


Moje saucešće R.I.P.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:32

Fina situacija u Splitu , kradeze je na prevaru otmicom postavio zagrebackog pijuna na vrh grada , svi znamo da je Keruma i glasace od Keruma pokralo , cine više od pola grada plus cila županija koja je protiv kradeza.

A Kerum fighter , vođa .....antikradezeovska koalicija ....ima sad masu iza sebe puno vecu nego šta je samo njegovo biračko tijelo ......

KOKICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:47

Split je ocito prevara, Kerum pokraden. Metkovic isto tako.

Ovaj HDZ ima prljavije i ostrije laktove od Sanaderove ere, mene Plenkovic podsjeca na ono sto je Ivanisevic rekao za nekog tenisaca ''pravi se fin, ali nije fin''. Karamarko je za njega bio gospodin, iako je bio u oporbi. 

Ali bilo kako bilo, eutanazirali su MOST, HDSSB i odgurnuli HNS i SDP. Zivi zid je na par mjesta imao okej rezultate, Cehoka i Cacica je bolje ne komentirati... Putem su u HDZ-u posijali Gospic, Sisak i Knin, ali to je pitanje prestiza.

Bandic je komotan, i u skupstini sa HDZ-om, iako mislim da bi mogao biti faktor zamjenik gradonacelnika, covjek izgleda katastrofalno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:50

I jos cu ovo prokomentirati - u HNS-u izgleda vrije, Vrdoljak na izlaznim vratima, ali puno je njegovih u Saboru, a ponuda HDZ-a uopce nije losa, 2 ministarstva, potpredsjednik Vlade, kurikularna reforma. Mogli bi se saborski zastupnici oteti kontroli, barem njih jedno 5-6, inace Sabora vise nece vidjeti.

A tko ce biti predsjednik HNS-a manje je bitno, moze i Cacic na kraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:53

RayMabus wrote:
'Kadija te tuži, kadija te sudi, tako je i sa silom, neviđeno je da ima 11 posto nevažećih listića - i kome se žaliti?! Neka im bog da zdravlja i neka uživaju u tome, nepravda me tjera naprijed.

Kao mediji uđite u analizu i vidjet ćete da je to nemoguće, to je evidentno,
a mi ćemo tražiti prebrojavanje, ali njihovi šefovi Opara i Plenković Split su dobili na krađu - kazao je Kerum.

...

Mrtvi ladni pokradu drugi najveci grad u državi i to javno.

Ha ha ha ....četri godine vlasti takvih.


 

Ajebiga, prekrizen listic, vjerojatno i zasaran, nece ga ni kod prebrojavanja dati Kerumu, ali moglo bi im se obiti o glavu u Gradskom vijecu i Zupanijskoj skupstini, Kerum im treba. Cudim se Kerumu, postavio je navodno 300 promatraca, bio je i GONG i nista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 23:08

kolerik wrote:
ali moglo bi im se obiti o glavu u Gradskom vijecu i Zupanijskoj skupstini, Kerum im treba.
A neznam , Kerum ce ispast papak ako nakon ovakve krađe dopusti da oni s njime sastavljaju vlast u gradskom i županijskom vijecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 23:10

Novi izbori u zimu?

Problem gradske vlasti u Splitu je i gradsko vijeće u kojemu nitko nema većinu.

"Pitanje je hoće li Opara trajati do zime. Proračun je prva kušnja. HDZ nema stabilnu većinu u vijeću i ova priča nije gotova", kaže Marcelić.

"Kerum je vrlo emotivan, ali s druge strane dolazi iz trgovačke struke. Pitanje je je li mu problem ega jači od racija. Ako nije spreman na koaliciju, već na zimu mogli bismo imali nove izbore u Splitu", smatra Marcelić.

Gradonačelnik koji je dobio najmanji broj glasova u povijesti moderne hrvatske govori o tome da je split sada jedinstven", upozorio je na paradoks u Oparinom pobjedničkom govoru Marcelić-
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 23:21

Ovo i nije tako loša kombinacija , Kerum nije osvojio vlast nego je pokraden i sad ako koalira sa njima svi ce znati da je papak ......znaci Opara je osovjio vlast na krađu al nemože sastavit vlast .....istodobno Kerum fighter i sad predvodi antikradezeovsku koaliciju koja je puno šira od samog njegovog birackog tijela i puno je veca od kradezeovog.

ODLIČNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 23:45



MARIJANA PULJAK iz stranke Pametno danas se putem Facebooka osvrnula na izborne rezultate u Splitu, čestitajući izbornom pobjedniku.

Njezinu objavu u nastavku prenosimo u cijelosti.

"Čestitam svim pobjednicima ovih izbora, Andri Krstuloviću Opari na izboru za gradonačelnika Splita, a čestitam i svim biračima, koji su izašli na izbore, u prvom i drugom krugu, i time iskoristili svoje pravo da utječu na odluku tko će upravljati njihovim sudbinama.

Nadam se da će sve više građana ubuduće koristiti svoje pravo da utječu na izbore jer to je dan kada se to uistinu može. U gradu Splitu bit ćemo oporba i kao i do sada raditi isključivo na dobrobit građana Splita", napisala je Puljak.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/marijana-puljak-cestitam-opari-pametno-ostaje-u-oporbi/974791.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 177065
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vuksadinare Mon 5 Jun - 4:11

tsssss.....ode hajduk na bubanj....opara i hdz su rekli da ce se rijesiti tj da ce se grad rijesiti svog udjela ili vlasnistva u hajduku....pri kupnji sto je znacajno i kako su rekli nece biti-povlastenih a ciljalo se na udrugu NH...dakle u konkretnom slucaju i zdravko mamic moze postat vecinski vlasnik kluba... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vuksadinare Mon 5 Jun - 4:47

ahahahah...evo na nekim forumima vec placu...'hdz i opara ce sredit da mamic bude tajni vecinski vlasnik hajduka jer su opara i hdz rekli da se zalazu prodati vecinski vlasnicki paket vlasnistva grada u hajduku ali najvaznije naglasili su ono da nece biti povlastenih pri kupnji....ahahaha jednom rjecju otkantali su udrugu navijaca NH,torcidu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vuksadinare Mon 5 Jun - 7:32

jedan od splicana na forumu SD u asvzi pobjede opare u splitu:'Sad ce Opara i Plenkovic iz osvete prodati vecinski paket grada u Hajduku kao sto je i Opara najavio u kampanji.Posto je opara Plenkovicev potrcko a Plenkovic poznat po svojoj osvetoljubivosti i nikad nije zaboravio zvizduke sa predizbornog skupa HDZ-a u Splitu servirat ce navijacima Hajduka hladnu osvetu u vidu prodaje gradskog paketa dionica u klubu ali ne navijacima kao sto je bio slucaj kod Tommya vec ce prodati onom tko ima gotov kes u rukama a malo takvih ima a takvi su stacionirani u Zagrebu npr.Zdravko Mamic i ne bi bilo cudno da buduci vlasnik vecinskog paketa dionica u Hajduku bude upravo on naravno po principu da ce pravi vlasnik ostati anoniman i sve ce to ici preko prve,druge,trece ruke'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vuksadinare Mon 5 Jun - 8:02

poruka navijaca Hajduka Opari i Plenkovicu:'Nemojte ni pomisljati prodaju gradskog paketa u Hajduku bez da iskljucite nas po tom pitanju a narocito ne 'nekima ' iz Zagreba sto se vec naveliko prica da bi taj 'netko' preko Plenkovica i Opare imao pravo prvootkupa'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Mon 5 Jun - 8:37

RayMabus wrote:Pa pokraden je , 5 tisuca nevažećih glasova jer je na listicu zaokruženo oba kandidata ....kradeze na njegove listice tj ljudi koji su glasali za njega samo zaokružio i Oparu i nevažeci listić ...znali su koliko listica treba poništit za pobjedu.

Pokraden pred ocima cijelog Splita , Dalmacije i Hrvatske i to javno.


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t18620p100-pupovac-plenkovic-i-mi-radimo-na-istom-poslu#843162

i longi...kad krećeš sa strijeljanjem? :W
ima da u splitu napraviš genocid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Mon 5 Jun - 8:57

Noor wrote:http://ex-iskon.forumcroatian.com/t18620p100-pupovac-plenkovic-i-mi-radimo-na-istom-poslu#843162

i longi...kad krećeš sa strijeljanjem? :W
ima da u splitu napraviš genocid

Ma longi je vrlo impulzivan, piše kako mu dođe pa tako bubne i ono što zapravo ne misli, a da se i ne spominje ono što ni u teoriji ne može ostvariti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Mon 5 Jun - 9:03

RayMabus wrote:
kolerik wrote:
ali moglo bi im se obiti o glavu u Gradskom vijecu i Zupanijskoj skupstini, Kerum im treba.
A neznam , Kerum ce ispast papak ako nakon ovakve krađe dopusti da oni s njime sastavljaju vlast u gradskom i županijskom vijecu.

Kerum i jest papak. I ne samo papak nego i maloumni idiot, ne samo u političkom smislu te riječi.
Pa lik je samome sebi bolesnim ispadom u predizbornoj kampanji oduzeo pobjedu!
Realno, nakon toga nije imao nikakve šanse, druga je priča što su si u tom smislu umislili forumski kreteni bez ikakvog osjećaja za realnost, a da se o dobrom ukusu i ne govori.
Osim toga, dvojbeno je koliku kontrolu ima Kerum nad svojim ljudima u njegovoj stranci vlaških primitivaca i seljačina, pogotovo sad kada je otpao od vlasti tako da je sastavljanje vladajuće koalicije u Splitu moguće i bez Keruma, pogotovo jer je to kod nas inače standard na lokalnoj razini gdje se svako malo događaju posve neočekivane koalicije i kombinacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vuksadinare Mon 5 Jun - 9:08

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
kolerik wrote:
ali moglo bi im se obiti o glavu u Gradskom vijecu i Zupanijskoj skupstini, Kerum im treba.
A neznam , Kerum ce ispast papak ako nakon ovakve krađe dopusti da oni s njime sastavljaju vlast u gradskom i županijskom vijecu.

Kerum i jest papak. I ne samo papak nego i maloumni idiot, ne samo u političkom smislu te riječi.
Pa lik je samome sebi bolesnim ispadom u predizbornoj kampanji oduzeo pobjedu!
Realno, nakon toga nije imao nikakve šanse, druga je priča što su si u tom smislu umislili forumski kreteni bez ikakvog osjećaja za realnost, a da se o dobrom ukusu i ne govori.
Osim toga, dvojbeno je koliku kontrolu ima Kerum nad svojim ljudima u njegovoj stranci vlaških primitivaca i seljačina, pogotovo sad kada je otpao od vlasti tako da je sastavljanje vladajuće koalicije u Splitu moguće i bez Keruma, pogotovo jer je to kod nas inače standard na lokalnoj razini gdje se svako malo događaju posve neočekivane koalicije i kombinacije.
Opara:'Najljepsi dio zivota sam zivio u Zagrebu'..amen..a kandidat za gardonacelnika Splita.......
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik - Page 2 Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum