ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koja je voda zdravija

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Vote_lcap0%Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Vote_lcap100%Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 1
 
 
Poll closed

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by veber Mon 14 Sep - 14:56

ostrakon wrote:receptore gladi???

mislim da bih trebao prestati čitati knjige, život bi mi bio ljepši :_|
prestani koristiti gugl kao referencu. za početak.

mononatrijevglutaminat "šalje" mozgu informaciju da je tijelo gladno, bez obzira što si požderao kiluipol mekšita.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by Guest Mon 14 Sep - 15:02

veber_1 wrote:
ostrakon wrote:receptore gladi???

mislim da bih trebao prestati čitati knjige, život bi mi bio ljepši :_|
prestani koristiti gugl kao referencu. za početak.

mononatrijevglutaminat "šalje" mozgu informaciju da je tijelo gladno, bez obzira što si požderao kiluipol mekšita.
kužim, nešto kao kad mirisi u aromaterapiji blokiraju te iste centre za glad, pa si onda sit iako ništa nisi jeo
ajme nikad mi nije palo na pamet da je to tako jednostavno, mislio sam da je regulacija gladi puno složeniji proces
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by veber Mon 14 Sep - 15:05

kako bi rekao ante na kvadrat. mišljenje je kao i šupak. svatko ga ima.
glad i žeđ su vrlo jednostavni mehanizmi organizma. cijela jedna grana prehrane bavi se receptorima gladi. jedna strana pozitivno, druga negativno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by Guest Mon 14 Sep - 15:11

veber_1 wrote:kako bi rekao ante na kvadrat. mišljenje je kao i šupak. svatko ga ima.
očito je takvo mišljenje dovoljno da kod nekih izazove iracionalni strah od začina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by Guest Mon 14 Sep - 15:12

idem jest, pa bi mogao ubost 150sklekova da se vratim u formu, a večeras neka dobra jebačina, uglavnom treba prvo dobro jest
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by veber Mon 14 Sep - 15:41

pazi na arsen ;)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost. - Page 2 Empty Re: Predugim kuhanjem vode povećava se njena štetnost i kancerogenost.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum