ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by Eroo 2/6/2017, 21:37

Pinochet wrote:A živjet se mora...tako bijaše stoljećima, tako je bilo jučer, kao i danas...i najvjerojatnije i sutra. 
ero wrote:Pobrinut se moraš sam za sebe i usput izvući "ciglu iz zida"... kad god možeš i di god možeš. :D
pobrinite se vi za sebe, ali ne na račun ostalih
Prosječan Hercegovac radi 16h/dan. Ne, nismo isti, da ga jebeš...

Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by Guest 2/6/2017, 21:44

Eroo wrote:
Pinochet wrote:A živjet se mora...tako bijaše stoljećima, tako je bilo jučer, kao i danas...i najvjerojatnije i sutra. 
ero wrote:Pobrinut se moraš sam za sebe i usput izvući "ciglu iz zida"... kad god možeš i di god možeš. :D
pobrinite se vi za sebe, ali ne na račun ostalih
Prosječan Hercegovac radi 16h/dan. Ne, nismo isti, da ga jebeš...

kako koji hercegovac. hercegovci po dalmaciji koji rade u turizmu -znam ih hrpu , hercegovbci po njemačkoj, i hercegovci u hercegovini u privtanom sektoru se ubijaju i rade i zarađuju za sebe i za državu i za svoju familiju.

hercegovci koji je bandić i HDZ uvalio na državnu sisu, nerade kurca i sisaju državu i sisaju svoje i nas ostale(i moji rodijaci iz dalmacije isto, koji se ubijaju po dalmaciji i njemačkoj i irskoj, dok rodijaci se uvale preko HDZa na državnu sisu i sisaju radnike)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by veber 2/6/2017, 21:46

Eroo wrote:
Pinochet wrote:A živjet se mora...tako bijaše stoljećima, tako je bilo jučer, kao i danas...i najvjerojatnije i sutra. 
ero wrote:Pobrinut se moraš sam za sebe i usput izvući "ciglu iz zida"... kad god možeš i di god možeš. :D
pobrinite se vi za sebe, ali ne na račun ostalih
Prosječan Hercegovac radi 16h/dan. Ne, nismo isti, da ga jebeš...
koje floskule, za ne bilivit.

jebote živio sam u mostaru više od pola godine. nisam niti jednog vidio da je radio dulje od 6h.

ante!
eee, marine.
ajmo na kafu.

i onda ih nema 2 vure.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by Eroo 2/6/2017, 22:00

Pinochet wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:A živjet se mora...tako bijaše stoljećima, tako je bilo jučer, kao i danas...i najvjerojatnije i sutra. 
ero wrote:Pobrinut se moraš sam za sebe i usput izvući "ciglu iz zida"... kad god možeš i di god možeš. :D
pobrinite se vi za sebe, ali ne na račun ostalih
Prosječan Hercegovac radi 16h/dan. Ne, nismo isti, da ga jebeš...

kako koji hercegovac. hercegovci po dalmaciji koji rade u turizmu -znam ih hrpu , hercegovbci po njemačkoj, i hercegovci u hercegovini u privtanom sektoru se ubijaju i rade i zarađuju za sebe i za državu i za svoju familiju.

hercegovci koji je bandić i HDZ uvalio na državnu sisu, nerade kurca i sisaju državu i sisaju svoje i nas ostale(i moji rodijaci iz dalmacije isto, koji se ubijaju po dalmaciji i njemačkoj i irskoj, dok rodijaci se uvale preko HDZa na državnu sisu i sisaju radnike)
Netko i sisa, ništa ja ne kažem, ali je to sve usitno za Hercegovca. Takvi obično rade i popodne.
Ja i danas radim od 12-16 sati dnevno, uključujući i subote i nedjelje. Mi uglavnom ne znamo za odmor.
Zadnji put sam na odmoru bio prije 30+ godina. Ne lažem. Evo mi sad budu majstori u kući 7-10 dana i
pokušavam ženu uvjeriti da se nekud odselimo za to vrijeme. Mislim da ću uspjeti konačno nakratko odjebati posao i
sve polupismene kretene, koji mi piju krv iz dana u dan. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by Eroo 2/6/2017, 22:02

veber wrote:
Eroo wrote:
Pinochet wrote:A živjet se mora...tako bijaše stoljećima, tako je bilo jučer, kao i danas...i najvjerojatnije i sutra. 
ero wrote:Pobrinut se moraš sam za sebe i usput izvući "ciglu iz zida"... kad god možeš i di god možeš. :D
pobrinite se vi za sebe, ali ne na račun ostalih
Prosječan Hercegovac radi 16h/dan. Ne, nismo isti, da ga jebeš...
koje floskule, za ne bilivit.

jebote živio sam u mostaru više od pola godine. nisam niti jednog vidio da je radio dulje od 6h.

ante!
eee, marine.
ajmo na kafu.

i onda ih nema 2 vure.
Kad kažem "Hercegovac" nikad ne pomislim na Mostar...
Nisu autentični, jer predugo dijele običaje s onima s lijeve strane Neretve. :D
Mogao si otići u Široki, na primjer...Pomislio  bi da se radi o dva potpuno različita svijeta...
Nešto kao turski i grčki dio Cipra.
Eroo
Eroo

Posts : 74916
2016-07-22


Back to top Go down

Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza? - Page 4 Empty Re: Porezna češlja i Anku Mrak zbog utaje poreza?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum