ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

švedska problemi zdravo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 10:38

samo dobrog odvjetnika..ovu babu bi ja odbranio na sudu..

Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 10:59

Marcelusa bi trebalo angazirati i dobro platiti da pise u nekoj boljoj sveckoj tiskovini i na portalu,kao Kolumnistu...to bi bio izazov... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by marcellus Fri 2 Jun - 12:17

pismejker wrote:samo dobrog odvjetnika..ovu babu bi ja odbranio na sudu..

to je švecki sud 

palit aute je ok ako si crn 

govorit da crni pale aute je rasizam

jebiga takav je zakon

_________________
švedska problemi zdravo - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Kermit Fri 2 Jun - 12:28

a jbgt-a šta misliš koja smo mi prćija kad Hrvati odlaze u Švedistan sa obiteljima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by prckov Fri 2 Jun - 12:45

treba se baba vadit na foru da je predugo bila izlozena patrijarhatu te zbog toga malo skrenula u kriminalne misli, mrznju i tlacenje slabijih, nezasticenih i osjetljivijih. Takode argument klimatskih promjena moze pripomoc u obrazlozenju tolikog mrzilackog zastranjenja bez presedana.

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by dijagram Fri 2 Jun - 12:50

prckov wrote:treba se baba vadit na foru da je predugo bila izlozena patrijarhatu te zbog toga malo skrenula u kriminalne misli, mrznju i tlacenje slabijih, nezasticenih i osjetljivijih. Takode argument klimatskih promjena moze pripomoc u obrazlozenju tolikog mrzilackog zastranjenja bez presedana.
a juzni vjetrovi donijeli oblak mrznje i nesnosljivosti spram veabija iz madjarske
nije ona kriva nego orban:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by prckov Fri 2 Jun - 12:58

dijagram wrote:
prckov wrote:treba se baba vadit na foru da je predugo bila izlozena patrijarhatu te zbog toga malo skrenula u kriminalne misli, mrznju i tlacenje slabijih, nezasticenih i osjetljivijih. Takode argument klimatskih promjena moze pripomoc u obrazlozenju tolikog mrzilackog zastranjenja bez presedana.
a juzni vjetrovi donijeli oblak mrznje i nesnosljivosti spram veabija iz madjarske
nije ona kriva nego orban:)
jasno, previse je bila izlozena negativnostima destruktivne I toksicne muskosti, jer cak I kao socijalni kontrukt muskost je jos uvjek radioaktivna
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Leviathan2 Fri 2 Jun - 15:56

kic wrote:
Leviathan2 wrote:o jebote, staljin i hitler su goli ku..atz za ovo
ebes mi sve ako se pomalo ne ostvaruje orvelovo ministarstvo informiranja
pa nek se budale smiju orvelu, jest zasro godinu al ostalo je sve jebena istina

ministarstvo istine

zapravo ne, Orwell je promašio dobar dio, totalitarizam koji sve nadzire zahtijeva previše sile, što treba održavati i održavati, a još nitko nije izumio perpetum mobile tako da.. sve se to uruši prije ili, poslije..
nije orvel nis promasio, samo sto to nece biti odjednom sabijeno u vremenu tako da to vidis, al vec sada su ogranicavanja covjekovih prava prisutna da je to uzasno, sve po dizgovorima za nase bolje,
a i sto se tice ministarstva istine
kad jedared ljudi budu upregnuti u nadzor kako je bilo u staljinovo doba koje je bilo primitivno u odnosu na danas sto se tahnoloske strane tice,
plus razni think tankovi takozvani koji doslovno ne rade nista osim sto smisljaju nacine kontrole i eksperimentiraju s njima,
sve se to provodi pod parolom sigurnosti i boljitka za nas, to pobija  ono o sili, sila izaziva kontrareakciju al pritisak tu pa tamo i dobijes dobrovoljne robove
porezi, najave ukidanja novca i slicno, sad ti bilo tko moze poseci u dzep i reci da si duzan platiti, cak i jedan notar moze ici plijenit okolo,
cekaj samo dok se ukine kesh lova, da vidimo ko ce smjet prdnut
i sto longi spominje u postu dalje, policija, jedan od izbora je plava rotirka
masovno se studira psihologija masa te se njihova paznja usmjerava u zeljenom smjeru, ne znam jesi li svjestan kolika je samo vojska trolova na internetu koji za neke stvari guraju da idu u zeljenom smjeru, od vijesti do misljenja
 izi dublje u tu temu je neisplativo pisati, jednostavno je treba poslozit u glavi  i tek onda se moze vidjet velicina slike
sto

_________________
švedska problemi zdravo - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 16:01

marcellus wrote:
pismejker wrote:samo dobrog odvjetnika..ovu babu bi ja odbranio na sudu..

to je švecki sud 

palit aute je ok ako si crn 

govorit da crni pale aute je rasizam

jebiga takav je zakon
jebo bi ja tamo maternekommalozesce...u sustini,jebe me se,tko je tko,ali ako taj netko narusava stabilnost drzave,u bajbok sa njim..Imao sam ja fajta na sociologiji sa dva kozojeba,ali dok god naglasavas da je Savezni zakon iznad religijskih,Sud ti ne moze nista..u biti ne udaram direktno na Ćamuge,Kozojebe ili Islam,nego na finjaka indirektno..

ak ose pitas,zasto svapski Kozojebi prolaze tako lišo,za silovanje,ovo i ono,odgovor je sto u presudi sudjeluju suci šerijatskog suda,koji se brinu da drzava svabija POŠTENO presudi Kozojebima...to je vasc sad tako,no Svabi pokusavaju to sve drzati ispod radara i javnost,ignorantska kakva jeste,to niti ne registrira..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 18:19

sad će početi egzodus švedjana prema jugu evrope. samo trpaj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 21:00

Doppelgänger wrote:sad će početi egzodus švedjana prema jugu evrope. samo trpaj...
svedjanke mogu..oni njihovi blondi metrici nek ostanu..Kozojebi moraju nekom trpati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 21:09

svi hdz švedjani, norvežani i danci zatražit će azil u hrvatskkoj :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Guest Fri 2 Jun - 21:14

Pajel se nitko ne sjeti incognito malo prorijediti te Kozojebe..bar u svecko ima vrleti i zesce teze pristupacnih mjesta..a šit hepens evri dej.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

švedska problemi zdravo - Page 2 Empty Re: švedska problemi zdravo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum