ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japanac u Kaštilin

Go down

Japanac u Kaštilin Empty Japanac u Kaštilin

Post by RayMabus 14/9/2015, 07:26

Japanac u Kaštilin Ivce_edo2-010915

Ma vidi onog malog! Koji je ono Japanac počeja slikavat po Kaštelima. Vidi ga šta se baca za uvatit dobar kadar. A majke ti mile i Japanci nas fotografiraju.” Komentiraju to dvije Kaštelanke na nedavnom Kaštelanskom kulturnom ljetu gdje se na radnom zadatku fotografa pojavio Japanac hrvatskih korijena - Edo Ivče.

Tako je njegov otac Ante davnih godina pogledao film u kojemu je glumila Japanka. Kazao je, kako nam priča Edo, oženit ću se Japankom, pa kud puklo da puklo.

- Otiša je u Australiju i naša je. Vjenčali su se i doveo ju je u Kaštela. Mama Nagako zavoljela je Kaštela i želi se jednog dana u Kaštela i vratiti.

Moje dvije sestre Jynika i Ayumi rođene su u Trogiru, a ja u Splitu 1979. godine. U Kaštelima sam živio do trinaeste godine, išao tu u vrtić i školu. Uvik su me zvali mali Japanac. Skaka san po krovovima kuća, lomija kosti, bija san živo dite - prepričava nam Edo Ivče koji se s 13 godina zajedno s tada bolesnom majkom preselio u Indiju.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/299291/Default.aspx

Ovo je drugi po redu ...imamo mi još jednoga samo taj nije Japanac al tako izgleda pa ga tako svi zovemo. lol! 


Japanac u Kaštilin Ivce_edo8-010915
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum