ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto ISIL nije IRA

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:10

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Jdna trećina očito neće biti dovoljna.
Da al ce ipak trebati puno manje vemenski nego od one šablone koju si naveo.

Teško. Poanta je u tome da Njemačka prije svega vodi računa o svojim gospodarskim rezultatima. Njima je dobro sve dok gospodarstvu ide dobro. A gospodarstvu ide jako dobro.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:12

marcellus wrote:znaš, dok netko ne pukne bombu na sprovodu kakvog terorista samoubojice među deset tisuća okupljenih njegovih obožavatelja, ništa se neće promijeniti.

ali prvi put kad se to desi, a kad tad će netko od obitelji žrtava religije mira to uraditi, onda će se stvari početi mijenjati brzo. Jako brzo.

Neće se ništa bitno promijeniti ni tada. Stvari će se početi mijenjati tek kada se u društvu stvori kritična masa onih koji će razumjeti gdje leži problem i kako ga riješiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by RayMabus 30/5/2017, 22:14

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Jdna trećina očito neće biti dovoljna.
Da al ce ipak trebati puno manje vemenski nego od one šablone koju si naveo.

Teško. Poanta je u tome da Njemačka prije svega vodi računa o svojim gospodarskim rezultatima. Njima je dobro sve dok gospodarstvu ide dobro. A gospodarstvu ide jako dobro.
Ok al ono je bila samo šema na uzorku koji su jednaki po okolnostima u usporedbi na mentalne sklopve individua koji cine društvo ...1/3 Švaba nije od šezdesetik nego od devedestih ta manipulacija umovima na multikulti tako da kad se to pomješa dobiješ da prosjek u njemačkom društvu ce prije puknit nego u francsukom koji je 100% pranje mozga od šezdesetih a ako ne i prije toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175642
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by marcellus 30/5/2017, 22:19

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Islam10

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Leviathan2 30/5/2017, 22:20

marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:Rusija jest, podržavala je i financirala razne Crvene Brigade, RAF

netocno marc,

projekt gladio je americki projekt

neovisno o projektima ovim i onim, rusija jest financirala komunističke teroriste na zapadu, sindikate, organizirala štrajkove, kontrolirala brit sindikate koji su vodili rat protiv thatcher itd
informiraj se o projektu gladio

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:26

marcellus wrote:neovisno o projektima ovim i onim, rusija jest financirala komunističke teroriste na zapadu, sindikate, organizirala štrajkove, kontrolirala brit sindikate koji su vodili rat protiv thatcher itd

I ovo je točno. Cilj je bio promjeniti zapadnu politiku u onom pravcu koji je više odgovarao SSSR-u, a tada je doslovce bjesnio hladni rat. No, sve se to pokazalo nedovoljnim, posebno kada su na vlast došli Thatcher i Reagan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by RayMabus 30/5/2017, 22:30

Ja osobno ono meni bitna samo Njemačka i Austrija od te zapadne Evrope a ovo Britanija , Francuska i druga zapadnoevropska žgadija to me nezanima , mogu slobodno crknit i istrunit , totalno me nezanima njihova sudbina....tako da se baš neopterecujem kad ce se skupit kriticna masa u Britaniji , najbolje nikad ako mene pitate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175642
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by marcellus 30/5/2017, 22:30

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:neovisno o projektima ovim i onim, rusija jest financirala komunističke teroriste na zapadu, sindikate, organizirala štrajkove, kontrolirala brit sindikate koji su vodili rat protiv thatcher itd

I ovo je točno. Cilj je bio promjeniti zapadnu politiku u onom pravcu koji je više odgovarao SSSR-u, a tada je doslovce bjesnio hladni rat. No, sve se to pokazalo nedovoljnim, posebno kada su na vlast došli Thatcher i Reagan.

ironija je da je zapad tu politiku prigrlio kad su je rusi odbacili, pa su oni danas opet neprijatelji zapada...

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by epikur37 30/5/2017, 22:32

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:znaš, dok netko ne pukne bombu na sprovodu kakvog terorista samoubojice među deset tisuća okupljenih njegovih obožavatelja, ništa se neće promijeniti.

ali prvi put kad se to desi, a kad tad će netko od obitelji žrtava religije mira to uraditi, onda će se stvari početi mijenjati brzo. Jako brzo.

Neće se ništa bitno promijeniti ni tada. Stvari će se početi mijenjati tek kada se u društvu stvori kritična masa onih koji će razumjeti gdje leži problem i kako ga riješiti.


prosta jednadžba.

Inače dobar marcelov članak..

a do daljenjeg treba trpati još!

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:34

marcellus wrote:
ironija je da je zapad tu politiku prigrlio kad su je rusi odbacili, pa su oni danas opet neprijatelji zapada...

Najveća ironija je ako mene pitaš u tome da se zapad uopće našao u ovakvkoj situaciji. A sve je počelo sa flower-power pop trash subkulturom šezdesetih koja je izgledala posve bezazleno i benigno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by marcellus 30/5/2017, 22:36

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
ironija je da je zapad tu politiku prigrlio kad su je rusi odbacili, pa su oni danas opet neprijatelji zapada...

Najveća ironija je ako mene pitaš u tome da se zapad uopće našao u ovakvkoj situaciji. A sve je počelo sa flower-power pop trash subkulturom šezdesetih koja je izgledala posve bezazleno i benigno.

racionalnima nije.

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by marcellus 30/5/2017, 22:37

inače sve je počelo s francuskom revolucijom, seksualna 68 je samo ubrzala moralni pad zapada

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by marcellus 30/5/2017, 22:37

inače niko nije skužio gornju fotku ili kaj?

_________________
Zašto ISIL nije IRA - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:38

RayMabus wrote:tako da se baš neopterecujem kad ce se skupit kriticna masa u Britaniji , najbolje nikad ako mene pitate.

Gle, takvi događaji ne samo snažno utječu jedni na druge u različitim zemljama nego i predstavljaju generatore promjena. Sjeti se kako su skoro pa u čitavoj Evropi skoro istodobno buknule revolucije 1848. godine.
Ili 1968. su odjednom demonstrirali studenti čak i na istoku kontinenta odnosno u Beogradu, druga je priča što su se motivi za te demonstracije razlikovali od zemlje do zemlje. Premda se meni uopće ne sviđa Jungov koncept sinkroniciteta i smatram ga generalno promašenim, ovdje je teško izbjeći dojam da je riječ upravo o nečem takvom ili barem vrlo sličnom tome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by RayMabus 30/5/2017, 22:39

marcellus wrote:inače niko nije skužio gornju fotku ili kaj?
Ha ha ha sad sam pogleda bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175642
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:39

marcellus wrote:inače niko nije skužio gornju fotku ili kaj?

Wife? :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by epikur37 30/5/2017, 22:40

slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
ironija je da je zapad tu politiku prigrlio kad su je rusi odbacili, pa su oni danas opet neprijatelji zapada...

Najveća ironija je ako mene pitaš u tome da se zapad uopće našao u ovakvkoj situaciji. A sve je počelo sa flower-power pop trash subkulturom šezdesetih koja je izgledala posve bezazleno i benigno.

U tom smislu je lijepo zvučao Sarkozy kad je rekao prije pa i desetak godina da će se obračunati sa 68-osmašima, bacio sam tada par komentara komentar na tu parolu.

Međutim na žalost, u međuvremenu je 68-ma preuzela sustav i udavila i njega i većinu drugih u čaši vode.

Držimo se mi druga Lenjina: što gore to bolje...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:40

marcellus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
marcellus wrote:
ironija je da je zapad tu politiku prigrlio kad su je rusi odbacili, pa su oni danas opet neprijatelji zapada...

Najveća ironija je ako mene pitaš u tome da se zapad uopće našao u ovakvkoj situaciji. A sve je počelo sa flower-power pop trash subkulturom šezdesetih koja je izgledala posve bezazleno i benigno.

racionalnima nije.

Onima sposobnima za strateško promišljanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Guest 30/5/2017, 22:41

epikur37 wrote:Međutim na žalost, u međuvremenu je 68-ma preuzela sustav i udavila i njega i većinu drugih u čaši vode.

Upravo je u tome poanta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by RayMabus 30/5/2017, 22:42

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:tako da se baš neopterecujem kad ce se skupit kriticna masa u Britaniji , najbolje nikad ako mene pitate.

Gle, takvi događaji ne samo snažno utječu jedni na druge u različitim zemljama nego i predstavljaju generatore promjena. Sjeti se kako su skoro pa u čitavoj Evropi skoro istodobno buknule revolucije 1848. godine.
Ili 1968. su odjednom demonstrirali studenti čak i na istoku kontinenta odnosno u Beogradu, druga je priča što su se motivi za te demonstracije razlikovali od zemlje do zemlje. Premda se meni uopće ne sviđa Jungov koncept sinkroniciteta i smatram ga generalno promašenim, ovdje je teško izbjeći dojam da je riječ upravo o nečem takvom ili barem vrlo sličnom tome.
Pa utjecu samo šta ti mene stvarno boli kuraz za sudbinu Britanije , Francuske i drugo ....jedino Njemačka i Austrija tu bitna ovi ostali tamo najbolje da crknu i istrunu. Jednostavno vi imate neki postotak u sebi zbog kojeg navijate za te da prežive dok sam ja baš ravnodušan za njihvou sudbinu ...jedino Švabija i Austrija mi bitno ovo tamo drugo može slobodno crknit i istrunit , nebitni su mi totalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175642
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by epikur37 30/5/2017, 22:44

Ovo je prešlo i izlilo se preko demokratskih procedura i mogućnosti.

Ovo neće ići bez ulice.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto ISIL nije IRA - Page 2 Empty Re: Zašto ISIL nije IRA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum