ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by vuksadinare 29/5/2017, 08:04

Željko Kerum je dao intervju za Radio Dalmaciju u kojoj sa velikom sigurnoscu tvrdi da ce pobjediti konkurenta Oparu iz HDZ-a,eve kako je to obrazlozio:'Moram biti iskren i reci da nema sanse da izgubim u drugom krugu.Imam sve podatke sa terena koji govore da ce bar 50% clanova i simpatizera HDZ-a glasovati za mene i ne salim se.Pobjedit cu sa vecom razlikom Oparu budite sigurni.Opara je Plenkovicev kandidat i to mu je otegotna okolnost.HDZ vise nema autenticnu politiku i to su ljudi prepoznali.Ne mozes ti mijesati kruske i jabuke to ne ide.Nevjerojatno je da HDZ nije iskoristio nemoc i razjedinjenost SDP-a a imao je veliku priliku da mozda nakon dvadesetak godina ostvari najuvjerljiviju pobjedu na lokalnim izborima ali to se nije dogodilo nego su ostali tu gdje su i prije bili.Razlog tome je predsjednik HDZ-a i premijer Plenkovic koji je unutar HDZ-a uveo politiku koja nikad nije bila autenticna hdzova:Tu ima svega,to je miks svega ne znas tu tko pije a tko placa.On je ppstavio na celna mjesta u starnci ljude koji nemaju niti su imali veze sa HDZ-om.Otvara spomenik pokojnom prvom predsjedniku Hrvatske i HDZ-a a postavlja kandidate za izbore ljude koji nikad nisu slijedili Tuđmanovu politiku.Meni to zvuci kao ruganje biracima HDZ-a i zato oni kaznjavaju Plenkovica i HDZ-a.Problem je sto zbog sitnih interesa to ne zele vidjeti oni u HDZ-u i zato sute na Plenkovicev izbor kandidata i zato ga kaznjavaju na izborima.Sto se najbolje vidjelo u Splitu,Zagrebu,Osijeku i jos nekim vaznijim gradovima'.(Izvor Radio Dalmacija)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Re: Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by RayMabus 29/5/2017, 08:10

KAKO Index doznaje iz izvora bliskih vrhu HDZ-a, u stranci se ozbiljno razmišlja o raspuštanju gradskog odbora zagrebačkog HDZ-a, nakon potopa Drage Prgometa u prvom krugu lokalnih izbora.
Kako doznajemo, ta se opcija razmatra duže vrijeme, no Prgometov izborni debakl dao joj je dodatnu težinu.
Takav scenarij bio bi popraćen unutarstranačkim izborima, koji bi se održali nakon nekoliko mjeseci, a u međuvremenu bi na čelu zagrebačkog HDZ-a bio postavljen povjerenik.
Na taj način Andrej Plenković navodno bi pokušao svaliti odgovornost za katastrofalne rezultate u metropoli - i porez od ultrakonzervativne opcije Brune Esih i disidenta Zlatka Hasanbegovića - svaliti na vodstvo ogranka.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-ozbiljno-razmislja-o-raspustanju-zagrebackog-hdza/973243.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Re: Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by RayMabus 29/5/2017, 08:11

Ne navijam za Keruma al navijam za to da plenkovićev pijun nedobije. Opara je jednostavno pijun Zagreba i to je sve. Ne može pijun Zagreba bit gradonačelnik Splita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Re: Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by vuksadinare 29/5/2017, 08:14

izgleda da se plenki totalno pogubio...vidim da ga je bocnuo i karamarko u inetrvjuu u jutarnjem listu..'tesko ej voditi hdz i kad je dobro i kad je lose..'......plenki ocito je precjenio sebe i sad mu sve dolazi na naplatu...realno mislim za njegovo politicko zdravlje bolje mu ej da s eostavi coravog posla i ode tamo gdje mu pase...gdje nema puno stresova gdje se ne nalazi između dvije vatre a ne zna u tome plivati...a lijepo su ga ljudi savjetovali prije prihvacanja ovog posla...mani se covjece toga pojest ce te nije to kvart za tebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Re: Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by vuksadinare 29/5/2017, 08:16

RayMabus wrote:Ne navijam za Keruma al navijam za to da plenkovićev pijun nedobije. Opara je jednostavno pijun Zagreba i to je sve. Ne može pijun Zagreba bit gradonačelnik Splita.
dobro je rekao kerum..pa jebote uz ovakav sdp mogao si pobjediti kao nikad do sad...i to je u stavri poraz hdz-a...jer ako maknu bernardica sdp ne moze vise pasti ovako danas kao sto je pao...ali jbg nije isto vodit stranku i drzavu i voditi mirniji briselski ured..jednostavno nije isto a odgovornost sto puta veca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića Empty Re: Kerum:Pobjedit ću Oparu jer će dobar dio HDZ-ovaca glasati za mene zbog Plenkovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum