ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:28

gle nisam ja sada da lažem.. 

ZG je centralizirano birokratsko čudovište koje sisa ostatak države..
međutim pogledaj sve šefove države.. ministre.. od SDpa do HDZa, uglavnom dalmatinci(sanader,zoki,plenki,josipović,karamarko,grčić, većina ministara), te bosanci, sa time da bosanci se brže uhljebljuju u onim uhljebarskim pozicijama  a dalmatinci im budu šefovi

Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:29

kaja wrote:by the way, u poreznoj i državnoj upravi ti je uglavnom ekipa iz BiH po rodjačkim vezama..bila, vidjela
što jest jest. znam.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya Sat 27 May - 14:30

Pinochet wrote:gle nisam ja sada da lažem.. 

ZG je centralizirano birokratsko čudovište koje sisa ostatak države..
međutim pogledaj sve šefove države.. ministre.. od SDpa do HDZa, uglavnom dalmatinci(sanader,zoki,plenki,josipović,karamarko,grčić, većina ministara), te bosanci, sa time da bosanci se brže uhljebljuju u onim uhljebarskim pozicijama  a dalmatinci im budu šefovi
u poreznoj ti sve sjede bosna ekipa, državna uprava ih je puna ko šipak
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya Sat 27 May - 14:30

veber wrote:
kaja wrote:by the way, u poreznoj i državnoj upravi ti je uglavnom ekipa iz BiH po rodjačkim vezama..bila, vidjela
što jest jest. znam.
pa ne lažem, to se nadvikuje a na gla sak se čuje ispod prozora
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:32

kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:by the way, u poreznoj i državnoj upravi ti je uglavnom ekipa iz BiH po rodjačkim vezama..bila, vidjela
što jest jest. znam.
pa ne lažem, to se nadvikuje a na gla sak se čuje ispod prozora
pročitaj pp. izguglaj i sve će ti biti jasno.
javno ne mislim napisat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:34

kaja wrote:
Pinochet wrote:
veber wrote:
Pinochet wrote:
porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
kaj nisu purgeri?
i da pišanje po sirotinji. neka jedu kolače ako nemaju kruha.
purgeri su vrijedni ljudi, ali u Zagrebu su manjina. i dalje stoji da je ZG cnetralizirano uhljebarska ekipa koja sisa ostatak Hrvatske, samo da buden iskren, dalmatinci/dalmatinski vaji/bosanci su uglavnom uhljebljeni i oni sisaju Dalmaciju.. izašla lista prezimena u gradu ZGu.. većina su hercegovačka/bosanska prezimena, te nešto iz dalmacije, a tek onda svi ostali..  i ovi bosanci tipa epi i ero žele da se HB spoji sa Hrvatskom, nisu svjesni da bi ih isti ti Bosanci uhljebljeni u poreznoj/ministarstvima/agencijama/inspektoratima uništili da u Hercegovini nebi osta kamen nad kamenom u roku 5godina
by the way, u poreznoj i državnoj upravi ti je uglavnom ekipa iz BiH po rodjačkim vezama..bila, vidjela
pazi ja se družio ovo lito sa jednom ekipom iz ZGa... ovako je bila šema.. di tko šta radi.. 
ta ekipa iz ZGa, ova jedna curka priča.. završila inžinjerski fakultet.. vidila da traže zaposlenog u HEPa.. prijavila se.. i ide normalno razgovor.. i na kraju je pitalo "odakle si" - kaže on, iako mi je stari iz Hercegovine, iako sam tamo bila dva puta u životu a rodila se u RH, sve mi je bilo jasno :D počela onda nabrajati selo, prezime, rodbinu.. kaže odmah posao.. najteži dio posla u HEPu je kaže prebaciti nogu sa jedne stolice na drugu u kancelariji.. neka odu na terenski rad, to im je još najbolje, dobro se plati, spava se po hotelima, partija se. .itd

druga ova domaća Splićanka(fetiva), naravno kao i Opara, fetivi Splićani su često HDZovci pa se njih još gura jer su manjina(ono vlaji se bolje razmnožili pa se fetive u HDZu gura). Iako je pametna cura, i završila pravosudni, ali isto se uhljebila.. neki polu bezkorisni posao, koji bi ja iskreno ukinuo..  U Zagrebu radi, kaže da se ne želi "vraćati u Split jer je primitivan grad" - haha. lipo joj je onako, 8-9k plaća(mlada je pa će rasti), već stara cura, uhljebljeni posao u metropoli sa njime plaća rentu itd.. 

i treći lik, radi u nekoj agenciji , neznam odakle je on(vjerojatno isto dalmacija -bosna :D ) , kaže da "mrzi Index jer su prije par dana objavili članak kako u njegovoj agenciji ništa nerade" :D da ga "zbog toga index.hr najviše živcira, da ljudi ne mogu ništa pojest niti popit" :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:36

zanimljivi su moji dalmatainci.. 

pogledajte jebene suhozide po otocima i vlajlandu.. da bi preživio u ovoj škrtoj regiji , to je bio brutalni posao, brutalni rad, brutalna selekcija(zato su dalmatinci i dalmatinke među zgodnijima u europi) - i dalje su u dalmaciji brutalno radi , jer većina je privatnog sektora, i sve je puno lopina, koji bi te platili 3000kn a da im radiš 12h dnevno.. 

i više manje, svima je split "primitivan", i svi se gledaju dočepati ZGa, preko veze i uvaliti u neku kancelariju u državnoj službi i hrpa njih uspjeva.. preko HDZa, čak i preko SDPa, preko vlaško-hercegovačkih veza.. a i onda dođu na ljeto i sole pamet , i meni ova sa pravosudnim, kada sam joj rekao kako zaradim lovu, ona kaže "aa uskoro ćemo sve to nadzirati", ja da su oni jebeni uhljebi.. pa su ljuti kao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:38

hahahaha, to me podsjetilo na nešto.
aplicirao za neki posao u njemačkoj, telefonski intervju, na engleskom jer je moj njemački kao i svečev, nikakav.
dođemo mi do kraja i tip me pita kaj mislim o muslimanima i meni izleti na hrvatskom, jeboimpasmater.

i frajer veli that is my boy :D

skužio je psovku :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:38

zato mi nije jasna ekipa koja zagovara veću državu, veće državne ovlasti, veće poreze, nacionalizaciju državnih firmi itd.. 

treba taj jebeni HEP privatizirati, sve treba privatizirati.. sve protjerati sa državne sise, ili ćemo mi njih ili oni nas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:40

veber wrote:hahahaha, to me podsjetilo na nešto.
aplicirao za neki posao u njemačkoj, telefonski intervju, na engleskom jer je moj njemački kao i svečev, nikakav.
dođemo mi do kraja i tip me pita kaj mislim o muslimanima i meni izleti na hrvatskom, jeboimpasmater.

i frajer veli that is my boy :D

skužio je psovku :D
:) 

meni je žao što sam zaboravio njemački nekada sam ga neloše znao kao klinac, sada mi brutalno treba, čak gledam na jesen možda odletiti par mjeseci rada do njemačke samo da način njemački barem na razinu sveca i tebe :D ili ako bude love na jesen, onda upisati ubrzani tečaj neki

njemački jezik :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:40

Pinochet wrote:zanimljivi su moji dalmatainci.. 

pogledajte jebene suhozide po otocima i vlajlandu.. da bi preživio u ovoj škrtoj regiji , to je bio brutalni posao, brutalni rad, brutalna selekcija(zato su dalmatinci i dalmatinke među zgodnijima u europi) - i dalje su u dalmaciji brutalno radi , jer većina je privatnog sektora, i sve je puno lopina, koji bi te platili 3000kn a da im radiš 12h dnevno.. 

i više manje, svima je split "primitivan", i svi se gledaju dočepati ZGa, preko veze i uvaliti u neku kancelariju u državnoj službi i hrpa njih uspjeva.. preko HDZa, čak i preko SDPa, preko vlaško-hercegovačkih veza.. a i onda dođu na ljeto i sole pamet , i meni ova sa pravosudnim, kada sam joj rekao kako zaradim lovu, ona kaže "aa uskoro ćemo sve to nadzirati", ja da su oni jebeni uhljebi.. pa su ljuti kao
imaš krivu percepciju.

sve dalmoše koje sam upoznao su vrijedni ljudi.
recimo jedri s brača. treba živjet na škoju.

pošast je globalna. svi bi htjeli biti menađeri i sjedit u uredu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya Sat 27 May - 14:44

Pinochet wrote:zato mi nije jasna ekipa koja zagovara veću državu, veće državne ovlasti, veće poreze, nacionalizaciju državnih firmi itd.. 

treba taj jebeni HEP privatizirati, sve treba privatizirati.. sve protjerati sa državne sise, ili ćemo mi njih ili oni nas
HEP, predsjednik uprave Jukić, iz Bosne, HP predsjednik uprave Čulo, Hercegovina, ravnatelj porezne Tomislavgrad..itd..itd...katastrofa
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:46

Pinochet wrote::) 

meni je žao što sam zaboravio njemački nekada sam ga neloše znao kao klinac, sada mi brutalno treba, čak gledam na jesen možda odletiti par mjeseci rada do njemačke samo da način njemački barem na razinu sveca i tebe :D ili ako bude love na jesen, onda upisati ubrzani tečaj neki

njemački jezik :tu
meni ne bi trebalo dugo da progovorim na višem nivou. tehnički njemački ionako znam.
hrvatski i njemački su dosta slični gramatički, a engleski i njemački rječnikom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:48

kaja wrote:
Pinochet wrote:zato mi nije jasna ekipa koja zagovara veću državu, veće državne ovlasti, veće poreze, nacionalizaciju državnih firmi itd.. 

treba taj jebeni HEP privatizirati, sve treba privatizirati.. sve protjerati sa državne sise, ili ćemo mi njih ili oni nas
HEP, predsjednik uprave Jukić, iz Bosne, HP predsjednik uprave Čulo, Hercegovina, ravnatelj porezne Tomislavgrad..itd..itd...katastrofa
guglala si ;)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 14:54

veber wrote:
Pinochet wrote::) 

meni je žao što sam zaboravio njemački nekada sam ga neloše znao kao klinac, sada mi brutalno treba, čak gledam na jesen možda odletiti par mjeseci rada do njemačke samo da način njemački barem na razinu sveca i tebe :D ili ako bude love na jesen, onda upisati ubrzani tečaj neki

njemački jezik :tu
meni ne bi trebalo dugo da progovorim na višem nivou. tehnički njemački ionako znam.
hrvatski i njemački su dosta slični gramatički, a engleski i njemački rječnikom.
u dalmaciji je sada doslovno nestašica ekipe sa njemačkim jezikom(otišli za njemačku OFC). da ga znam , imao bi posla i tukao 60-80€ dnevno 3-4 mjeseca, .. ništa do iduće sezone se da pripremiti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 14:58

jedan od najkomplicranijih jezika je hrvatski.
nijemci imaju hrpu složenica pa se hvale kako imaju velik vokabular, što je u biti laž.


mi imamo; čovjek koji radi na polju
oni; čovjekkojiradinapolju

i to uredno strpaju u gramatiku, a ti se jebi s deklinacijama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 15:01

da spajaju riječi.. kraken wagen, i tako.. mislim da im glagoli uvik dolaze na kraju rečenice..  jasna pravila kako se čita, nema kao eng jeziku, svako slovo se drugačije čita ovisni gdje se nalazi..

doduše imaju padeže, ali samo im se ono die der das delkinira po padežima, to nemoraš sve niti znati , mozes se sporazumit i bez toga

a hrpa riječi je slična engleskom, more, vidjeti .. see, sehen ja mislim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 15:06

je. i potvrdu znadu s negacijom potvrdit :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest Sat 27 May - 15:38

da, mrvicu je kompleksniji od engleskom što se tiče gramatike, ostalo sve jednostavnije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber Sat 27 May - 15:57

arapski jezici su teški jer u biti ne poznaju samoglasnike.
zato revu kada spikaju. hrš mrš brh hmrth....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by gargamel0101 Sat 27 May - 16:19

veber wrote: na engleskom jer je moj njemački kao i svečev, nikakav.
:^0
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama - Page 2 Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum